Esileht Pereelu ja suhted Kas on veel olemas normaalseid mehi?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas on veel olemas normaalseid mehi?

Postitas:

Lugedes seda Perekooli foorumit siin, kus mehed alandavad, mõnitavad, terroriseerivaid naisi. Ühesõnaga käituvad nendega kui kaltsuga.Paljud lahutavad, tõstavad oma naised lastega tänavale jne. Hirmutav mõelda, kas normaalseid mehi siis polegi enam?Kas ei suuda siis ükski mees vastutust võtta?

Või milline on teie jaoks normaalne mees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekooli tava järgi ei ole oma mees normaalne ja kindlasti ei ole normaalne lapseisa. normaalne võib olla see teine või siis kolmandal ringil leitud mees, kes võtab kõik eelmised lapsed omaks ja on romantiline ja õrn ja hoolitsev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 07:45; 29.08 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei ole olemas normaalseid. Arvasin palju aastaid sinisilmselt, et minu mees on see väga normaalne ja tore mees ning lastele hea isa. Aga osutuks kokkuvõttes samasuguseks kõntsaks nagu kõik mehed. Tihtipeale need pealtnäha kõige eeskujulikumad pereisad on kõige silmakirjalikumad petised.

Võib-olla suudab mõni teine mees mulle kunagi vastupidist tõestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu praegu mees on küll parim, keda üldse oskaksin tahta. Eks meil on nende 7 aasta jooksul muidugi olnud ka tülisid, kuid oleme need maha istudes rahulikult selgeks rääkinud ja need pole olnud mingid tõsised tülid. Mees on üldse mul selline, kes ei ole mitte kunagi minu peale isegi mitte häält tõstnud. Meil on ka 2 väikest last ja suhe on harmooniline, armastav. Ühtegi halba sõna pole öelda. Ei kujutaks ka ette, et mees nüüd järsku peaks teiseks inimeseks muutuma, no kuidas see võimalik on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihjeks ütlen, et eks inimesed leiavad ikka omasuguseid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea elukaaslane (abielus me pole). Tegeleb lastega, laseb mul puhata, väga rahulik, mõistev ja kannatlik, ei ütle halvasti.
Oktoobris saab meil 10 kooselu aastat ja meil on kaks ühist last. Nüüd jääb loota, et üks meist tulevikus ära ei keera 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on normaalne mees. minu õel on normaalne mees. me peresõbrad on normaalsed mehed. perekoolist nüüd küll ühiskonnast täielikku pilti ei saa. mul pole põhjust kirjutada. kiiduteemade alla tundub ka imelik kirjutada – mis ma ikka, ütlen häid ja ilusaid sõnu inimesele otse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul on normaalne mees. minu õel on normaalne mees. me peresõbrad on normaalsed mehed. perekoolist nüüd küll ühiskonnast täielikku pilti ei saa. mul pole põhjust kirjutada. kiiduteemade alla tundub ka imelik kirjutada – mis ma ikka, ütlen häid ja ilusaid sõnu inimesele otse.

[/tsitaat]

Ilmselt tuttavate/sugulaste meeste kohta ei saa õelda hea mees. Ennegi ju teemasi olnud kus mees seltskonnas on üli hea ja hoolitsev, kodus ütleb paks lehm jne… Kunagi ei tea…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa on väga normaalne. Tema taunib igasugust sildistamist, nii et ei tule kõne allagi, et ta kedagi halvustaks, et Sa oled see või teine.

Enamasti oskab ta näha käitumise taha, et miks inimene üht või teistmoodi käitus, lisaks on tal lai taluvuspiir inimeste omapärade ja isikupära suhtes.

Oskab ennast väljendada suuliselt ja kirjalikult ning ei tee kirjavigu, on hea rikkaliku keelekasutusega. Minu jaoks on see oluline.

Ta on väga hooliv, muretsedes ette, kuidas mina üksi majandades hakkama saaksin, kui temaga midagi juhtuma peaks, sest ta tahab, et mul kõik hästi oleks.

Pole olemas asja, mida talle rääkida ei saaks, sest tema mõistab ja kui ei mõista, siis küsib üle ja püüab mõista. Ja ta ei arva, et inimesed peaksid oma elu elama nii, et püüavad iga hinna eest teisele meele järele olla. Ta väljendab enda mõtteid, sest ta ei arva, et keegi meist peaks mõtetelugeja olema ja soove silmist lugema.

Minu mees usub ütlust: “Happy wife, happy life” ning tegeleb probleemiga, kui näeb, et ma pilve lähen. Toob piisavalt tihti lilli ja teeb muid armsaid ¸este. Kallistab ja silitab, võtab sageli ümbert kinni või käest kinni.

Neid asju on veel palju… ma olen väga õnnelik naine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugedes seda Perekooli foorumit siin, kus mehed alandavad, mõnitavad, terroriseerivaid naisi. Ühesõnaga käituvad nendega kui kaltsuga.Paljud lahutavad, tõstavad oma naised lastega tänavale jne. Hirmutav mõelda, kas normaalseid mehi siis polegi enam?Kas ei suuda siis ükski mees vastutust võtta?

Või milline on teie jaoks normaalne mees?[/tsitaat]

Keegi ju ei tee teemat selle kohta, et kui normaalne mees tal on. Kui eestlasel läheb hästi, siis teised mitte ei rõõmusta tema edu pärast, vaid söövad ta ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma südamest loodan, et on, aga mina ei tea hetkel ühtegi. Ühe puhul võib eeldada küll, et ta on normaalne ja värki, aga kuna ma pole temaga ise suhtes, vaid minu tuttav, siis ma kindlalt öelda ei oska.

Olen kohanud palju mehi, kes ongi põhimõtteliselt normaalsed, aga millalgi tuleb ikka välja, et mees on mingil moel ebastabiilne. Ei pea olema räige peksja või joodik (selliseid ei tunne ühtegi), aga piisab ka sellisest “vägivallast”, kus ühel päeval armastatakse, teisel päeval kaheldakse, kolmandal armastatakse, neljandal kaheldakse ja viiendal küsitakse pahaselt, miks naine enam oma tundeid ei väljenda.

Enda kaaslase puhul ei arvanud ka IIALGI, et temas võiksid teatud halvad küljed välja lüüa, aga lõid. Jama värk igati.

Minu uskumus on, et 90% mehi on mõttetud (täiusliku komplekti mõttes. eraldi asjades võivad nad väga head olla), 5% on eriti haiged ja vägivaldsed ja siis 5% on need tõeliselt väärt mehed. Statistika põhineb sellel, mida ise näinud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka normaalne mees. Stabiilne, tasakaalukas, rahulik – kõike, mida mina ei ole 😀 Tema on minu kalju 🙂 Eelmine elukaaslane kuulus pigem viimase vastaja selle 5% eriti haigete hulka, seetõttu oskan praegust vägagi hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahtsin veel lisada, et minu arvates on enamik mehi siiski täiesti normaalsed. rullnokad pole ju mehed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 07:45; 29.08 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks ka see, et foorumis kurdavad oma meeste üle need, kel on Probleem. Hea mehe “omanikel” pole nagu põhjust kurta ja vastavat teemapuud luua/toita. Ja kuna need meesteteemad ei ole siin foorumis väga valdavad, arvan ma, et enamus on oma mehekestega ikka kas rahul või väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole kui hea mees on. Naised vaatavad vaid mehe rahakotti. Teised väärtused pole esmatähtsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik mehi on definitsiooni järgi normaalsed. Lihtsalt see norm ei pruugi sulle meeldida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ülinormaalne mees. Mina ise olen viimasel ajal ära keeranud ja käitun eneselegi imelikult…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugedes seda Perekooli foorumit siin, kus mehed alandavad, mõnitavad, terroriseerivaid naisi. Ühesõnaga käituvad nendega kui kaltsuga.Paljud lahutavad, tõstavad oma naised lastega tänavale jne. Hirmutav mõelda, kas normaalseid mehi siis polegi enam?Kas ei suuda siis ükski mees vastutust võtta?

Või milline on teie jaoks normaalne mees?[/tsitaat]Aga sa uuri ka kuidas sellised kooselud tekivad. Kui ikka 2 pidutsejat hakkavad perekonda mängima, siis väga harva tuleb sellest midagi head. Naine jah peab laste tõttu pidutsemisest eemalduma ja siis on ta sellest elumuutusest stressis ja mees laseb samalviisil edasi ja eeldab naiselt 100 protsendilist teenindust ( pidutsemine on ju aega , energia ja tervist nõudev tegevus)ja ühel hetkel ongi probleemid sellised, nagu siit lugeda võib. Neid lugusid, kus mees juba suhte alguses seab naise ja ühise olemise esimeseks ja kõik muu jääb teisejärguliseks, sa siit perekoolist ju ei loe. Need pered on õnnelikud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on väga normaalne mees, kui ta oleks ebanormaalne – siis ei oleks ta ka minu mees.
Muide tegin kord teema, et minul on hea mees- oi, milline reaktsioon. seega ei tehtagi normaalsete meeste kohta teemasid, vaid ikka probleemsete

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei tekita ju teemat, et “mul on ikka nii normaalne mees/naine”.
Ikka siis kirjutatakse, kui jama käes.

Enamik inimesi ikka toredad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Punguja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lisaks ka see, et foorumis kurdavad oma meeste üle need, kel on Probleem. Hea mehe “omanikel” pole nagu põhjust kurta ja vastavat teemapuud luua/toita. Ja kuna need meesteteemad ei ole siin foorumis väga valdavad, arvan ma, et enamus on oma mehekestega ikka kas rahul või väga rahul.[/tsitaat]

Appi õudust, kuidas tullakse selle peale üldse, et nii loll nimi endale võtta? No nii jube, et pani kohe kommenteerima:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Punguja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lisaks ka see, et foorumis kurdavad oma meeste üle need, kel on Probleem. Hea mehe “omanikel” pole nagu põhjust kurta ja vastavat teemapuud luua/toita. Ja kuna need meesteteemad ei ole siin foorumis väga valdavad, arvan ma, et enamus on oma mehekestega ikka kas rahul või väga rahul.[/tsitaat]

Tahtsin just sama kirjutada. Ega keegi ei hakka ju siis tegema teemat stiilis mul on hea mees 😀 Mul on hea mees. Ta on väga aus, põhimõtted on tal paigas, hoolitseb mu eest suuprepäraselt. Vahest on taga võimatu rääkida, jonnib nagu väike laps, kes kommist ilma jäi, vahest on kergesti ärrituv (paari aastane stressirohke periood seljataga). Aga seda juhtub harva ning mingit suuremat tüli sellest ei teki. Seega tal on ka miinuseid, aga need on väiksed ning ei mõjuta suhet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on veel olemas normaalseid mehi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.