Esileht Ilu Kas on võimalik, et botox süstid ei mõju?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kas on võimalik, et botox süstid ei mõju?

Postitas:

Miks sa seda Botoxit siis kogu aeg süstid? Lase midagi muud prooviks teha, täitesüste on erinevaid.

Mis täitesüst siia puutub? Botoxit on ju ainult üks.

Täitesüst kaotab kortsud, botox halvab lihased, aga ei tõsta kortsu põhja. See ongi ennetav, et sa ei saaks grimassitada. Vale asja lased endale teha ja siis kurdad.

Ma olen lasknud (seni) ainult täitesüste teha, kuna ei grimassita nägu ja kannan pm. aasta läbi õues päikeseprille. Neid on tehtud mulle nii otsaette, nina juurde kui suunurkadesse. Kortsud kaovad. Botoxit pole ükski kliinik mulle pakkunud, sest kui korts on juba olemas, siis pole botoxist küll abi. Kui siis ainult niipalju, et see rohkem ei süvene, aga sellel pole ju mõtet, tahaks ikka kortsust lahti saada.

Julgen vastu vaielda. Olen 45-aastane vananev naine, kanavarbad ja kurjusekorts on tugevad. Botoxiga muutuvad need kortsud täiesti siledaks. Mõju kestab mul ca 4 kuud, tavaliselt käin iga poole aasta tagant süstimas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 15:50; 24.08 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen vastu vaielda. Olen 45-aastane vananev naine, kanavarbad ja kurjusekorts on tugevad. Botoxiga muutuvad need kortsud täiesti siledaks. Mõju kestab mul ca 4 kuud, tavaliselt käin iga poole aasta tagant süstimas.

Seda olen minagi teiste jutust aru saanud. Minul midagi sirgeks ei tõmbu ja siis need arstid on ka öelnud, et no ega päris sirgeks ei saagi, see on rohkem ennetav. Teistel jälle saab nagu küll, viimane arst oli minuga täpselt sama vana, mitte ühtki kortsu tal ei olnud. Seega siis osadele mõjub, osadele mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.08 23:08; 14.08 23:10; 15.08 08:30; 15.08 10:06; 15.08 11:00; 15.08 16:19; 15.08 17:33; 15.08 18:23; 18.08 13:09; 24.08 20:40; 25.08 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen vastu vaielda. Olen 45-aastane vananev naine, kanavarbad ja kurjusekorts on tugevad. Botoxiga muutuvad need kortsud täiesti siledaks. Mõju kestab mul ca 4 kuud, tavaliselt käin iga poole aasta tagant süstimas.

Seda olen minagi teiste jutust aru saanud. Minul midagi sirgeks ei tõmbu ja siis need arstid on ka öelnud, et no ega päris sirgeks ei saagi, see on rohkem ennetav. Teistel jälle saab nagu küll, viimane arst oli minuga täpselt sama vana, mitte ühtki kortsu tal ei olnud. Seega siis osadele mõjub, osadele mitte?

No aga proovi siis täitesüste vahelduseks. Mis sellest botoxist teha kui mõju ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 02:24; 24.08 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen nüüd Marju Karini juurde proovima, mis ta soovitab mulle ja vaatan, kuidas tulemus on. Samas viimane arst ja ka üks õde, kes tegi fotonoorendust pool aastat tagasi, mõlemad ütlesid, et on näha, et on näha, et nägu pole normaalselt vananenud, vaid näeb välja noorem, äkki siis ennetavalt on need botoxi süstid siiski mõjunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.08 23:08; 14.08 23:10; 15.08 08:30; 15.08 10:06; 15.08 11:00; 15.08 16:19; 15.08 17:33; 15.08 18:23; 18.08 13:09; 24.08 20:40; 25.08 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle teeb arst kurjusekortsule meeste maksimumdoosi (olen naine ja naistele ette nähtud maksimumdoos on väiksem) ning selle mõju kestab mul max 1,5…2,5 kuud. Käin süstimas iga 3-4 kuu tagant, kuidas parasjagu meelde tuleb.
Alguses esimesed korrad tehti nn tavadoos ja see ei mõjunud üldse. Okei, liialdan, ca 2-3 nädalat oli kulmukortsutamine raskendatud, kuid mitte võimatu; sealtmaalt edasi juba kulmumiimika taastus päevadega, mitte nädalatega. Muidugi läksin tagasi, aga ka lisadoos ei andnud erilist efekti.
Eks siis arst muudkui järjest tõstab ja tõstab doosi. Praegu tundub, et isegi meeste maksimumdoosist jääb mulle väheks, et mingitki tulemust saavutada.
Mida aeg edasi, seda vähemat aega mul botoxi mõju kestab, kuigi tegelikult peaks olema vastupidi – mida rohkem süstida, seda nõrgemaks muutub miimika ja seda kauem süstide mõju kestab. Mina olen kahjuks botoksile suhteliselt immuunne ja mu organism lagundab/eemaldab selle väga kiiresti. Nii et jah, on võimalik, et botoxi süstid sulle ei mõju ja vajad oluliselt suuremat annust, et midagigi mõjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle teeb arst kurjusekortsule meeste maksimumdoosi (olen naine ja naistele ette nähtud maksimumdoos on väiksem) ning selle mõju kestab mul max 1,5…2,5 kuud. Käin süstimas iga 3-4 kuu tagant, kuidas parasjagu meelde tuleb.

Täitesüsti alla ei tee? Mul täitesüst all ja botox peal. Esimese kurjusekortsu täitesüst kestis 5 aastat täiesti muutumatuna ning 8-ndal aastal hakkas rohkem näha olema. Tegingi peale 12 aastat hiljem-täide ja botox. Poolteist aastat hakkab kohe täis saama, veel on ilus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 18:30; 16.08 11:59; 16.08 13:58; 19.08 00:49; 20.08 14:12; 01.09 18:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu Kas on võimalik, et botox süstid ei mõju?