Esileht Ilu ja tervis Kas on võimalik, et mul on koroona?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas on võimalik, et mul on koroona?

Postitas:

Käisin kolmapäeval koroona testi tegemas, seal oli päris palju rahvast ja pidi järjekorras ootama, kuigi tulin õigel ajal. Test oli negatiivne. Täna õhtul tuli palavik, 38,4. Kas võib öelda, et see on midagi muud, mitte koroona või võisin seal testi andmisel nakatuda? Nii kiiresti ju siiski välja ei lööks?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 21:10; 19.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või võisin seal testi andmisel nakatuda? Nii kiiresti ju siiski välja ei lööks?

seal ollakse ometi vahemaaga üksteisest, mitte ninapidi koos

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kolmapäeval koroona testi tegemas, seal oli päris palju rahvast ja pidi järjekorras ootama, kuigi tulin õigel ajal. Test oli negatiivne. Täna õhtul tuli palavik, 38,4. Kas võib öelda, et see on midagi muud, mitte koroona või võisin seal testi andmisel nakatuda? Nii kiiresti ju siiski välja ei lööks?

Miks Sa testil käisid? Kui olid enne juba haige, siis palavik on lihtsalt Sinu haiguse jätk.Muidu aga võib koroona avalduda kahe päevaga küll. Kui andsid siseruumis ja sinna sattus sel hetkel ka mõni haige, võib nakatumine olla tõenäoline. Kummaline, et sellises kohas peab seisma järjekorras :(.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kirjuta testament ka igaks juhuks valmis

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul võis olla koroona juba enne, aga test ei näitanud. Sul võib olla mingi mu viirus. Võisid nakatuda vahetult enne testi tegemist, peale testi tegemist võimslusi on olemas sest viirus ju levig igal pool. Eks võta rahulikult palavikualandajat ja head paranemist! Igaksjuhuks hoia ennast toas ja eakatest ning riskigrupis olevatest inimestest isoleerides.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on mingi teine kuri viirus ka liikvel. Meie oleme terve perega haiged – palavik, kurguvalu, nohu. Lastel koolis 1/3 klassist haiged. Tegime koroonatesti, mis oli õnneks negatiivne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on mingi teine kuri viirus ka liikvel. Meie oleme terve perega haiged – palavik, kurguvalu, nohu. Lastel koolis 1/3 klassist haiged. Tegime koroonatesti, mis oli õnneks negatiivne.

Me olime ka terve perega mingis sarnases viiruses. Kurguvalu, mis kestab 2-3 päeva, nohu ja lõpetuseks tuli veel köha ka. Ainult abikaasal ei tulnud. Väga vastik viirus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka selles viiruses vist, juba 1 nädal. Algas kurguvaluga, nüüd nohu ja kõha. Pea “paks” ja energiat väha. Aga palavikku pole, pigem temperatuur selle normaalse vahemiku väikesemas otsas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa testil käisid? Kui olid enne juba haige, siis palavik on lihtsalt Sinu haiguse jätk.Muidu aga, võib koroona avalduda kahe päevaga küll. Kui andsid siseruumis ja sinna sattus sel hetkel ka mõni haige, võib nakatumine olla tõenäoline. Kummaline, et sellises kohas peab seisma järjekorras :(.

Mina käisin seal sellepärast, et on mingi Tartu Ülikooli uuring, mille valimisse sattusin. Ja olin jala, mingi köhiv tädike ronis täiega tagant selga, maski ka tal polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 21:10; 19.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas on võimalik, et mul on koroona?