Esileht Pereelu ja suhted Kas on võimalik kahte naist armastada

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas on võimalik kahte naist armastada

Postitas:

Kuidas teil kogemused, kas mees võib korraga kahte naist armastada? Nii armukest, kui abikaasat?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Naine võib ka korraga kahte meest armastada.
Ära unusta, et armumine ja armastus on erinevad asjad.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 18:33; 12.08 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, kui on kaks naist korraga mängus, siis reaalselt Sa ei armasta tegelikult kumbagi!
Armastatakse ikka ühte naist, kui armastus on õige, siis Sinu kõrvale lihtsalt ei teki ega mahu teine naine või mees!
Armuke ei ole kunagi õige variant, ta on enesepetmine ja värskendus!
Kõigest, minu arvamus!

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see kõigile osapooltele sobib ja kõik seda teadlikult teevad, siis on õige, kuigi harukordne. Aga ka haruldane võib olla ju õige. Kui nn armastus toimub salakavala inimese või kahe salakavala inimese salaliiduna, kes oma argus tõttu varjavad seda kolmanda poole eest, kes sellesse haruldasse ringi on enese teadmata sunnitud, siis on see haige värk.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea. Aga neis maades kus on abielu kahe inimese vahel lubatud, pole võimalik armastada kahte naist.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Idamaades, kus on üks teine usk, võib mehel olla kuni neli naist, sultanitel oli vanasti veelgi rohkem. Kas mees armastab kõiki neid naisi võrdselt? Kahtlen selles. Korraga saab armastada vast ühte naist, armunud olla võib korraga kahte ja meeldida võib korraga isegi 3-4 naist.
Mehena arvan nii.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugu saab armastada mitut naist, mitut meest, mitut last, koera jne. Armastus on tunduvalt keerulisem ja mitmetahulisem. Kõike, keda armastad ei pea omama. Küsimus on pigem aususes. Petise armastus pole midagi väärt. Kui mõlemad naised teavad, su armastusest ja on teineteisega nõus, siis minu poolest elage kolmekesi ja olge õnnelikud.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Idamaades, kus on üks teine usk, võib mehel olla kuni neli naist, sultanitel oli vanasti veelgi rohkem. Kas mees armastab kõiki neid naisi võrdselt? Kahtlen selles. Korraga saab armastada vast ühte naist, armunud olla võib korraga kahte ja meeldida võib korraga isegi 3-4 naist.

Mehena arvan nii.

Ma nõustun selle kommentaariga. Ka konfutsiuslikus Hiinas oli lubatud kuni neli naist ning nagu koraaniski, oli mehel kohustus oma naisi võrdselt kohelda nii materiaalselt kui ka intiimselt. Reaalsuses kippus aga ikka mehe sussid tihedamini ühe magamistoa ukse taha kui õiglaselt igal õhtul erineva emanda manu.

Et jah, sümpaatsed võivad nad kõik olla, ihaleda võib mitut, aga tõsine armunud olek ja sügavam mehe armastus naise vastu või naise armastus mehe vastu on pigem üks ja üks.

Seega, kui sa arvad, et armastad kahte naist korraga, siis kuskil petad sa peale oma ametliku abikaasa ka iseennast.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:14; 12.08 09:10; 12.08 09:44; 12.08 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähikonnas üks mees nii arvas, aga tegelikult on ta seni vaid iseennast armastanud, petta said naine, lapsed ja ka armukesed… Kui asi välja tuli ja kõigest ilma jäämas oli, siis kukkus ahastama. Aga kas seepärast, et pettusega vahele jäi ja enesearmastus soovitud vilja ei kandnud või seepärast, et päriselt kahetses?

Ei usu, et võrdselt on võimalik mitut naist/meest armastada selles armastuse tähenduses, mis esineb mehe ja naise vahel. Ka idamaades on alati olnud ju lemmiknaised…

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et on võimalik armastada kaht naist, aga kas võrdselt samasuguse ja sama tugeva tundega just?? Ilmselt mitte.

Kui on võimalik armastada kõiki oma lapsi, siis peaks ju olema võimalik ka armastada kaht naist. See, et üks on vanemlik armastus ja teine pigem seksuaalne, ei oma tähtsust.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kahte naist pole võimalik armastada, siis pole võimalik armastada ka kahte last ega kahte kassi, koera jne.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kahte naist pole võimalik armastada, siis pole võimalik armastada ka kahte last ega kahte kassi, koera jne.

Mehe ja naise vaheline armastus on ikka väga teine võrreldes lapse ja vanema vahelist armastust. Kas tõesti armastad oma ema, tütart ja naist samamoodi? (Eeldusel, et tegu mehega).

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:14; 12.08 09:10; 12.08 09:44; 12.08 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik.

Kas tõesti armastad oma ema, tütart ja naist samamoodi?

Muidugi mitte. Ka oma kolme last armastan ma väga erinevat moodi, aga sama palju. Miks ei võiks naistega olla samamoodi? Armastuse alla käib väga palju alaliike.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 09:32; 12.08 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik.

Kas tõesti armastad oma ema, tütart ja naist samamoodi?

Muidugi mitte. Ka oma kolme last armastan ma väga erinevat moodi, aga sama palju. Miks ei võiks naistega olla samamoodi? Armastuse alla käib väga palju alaliike.

Et armastus abikaasa vastu on üks alaliik ja armastus armukese vastu on teine alaliik?

Ma ei tea, minu armastan oma lapsi nagu ema ja mina mingeid alaliike laste vahel ei taju. Ma võin armastuse väljendamiseks kasutada erinevaid vorme vastavalt laste iseloomudele, aga sisu on ikka üks – mina olen ema ja nemad on minu lapsed. See ongi juba alaliik. Naise armastus mehe vastu minus on teine alaliik. Mul endal armukesi pole olnud, aga kõrvalt nähes ei tea ma naiste puhul ühtki juhtumit, kus naine kahte meest võrdselt armastab. Pigem on üks kasulik ja teine see südame küljes. Vahet pole, kumb, kas armuke või abikaasa. Või lihtsalt ei juleta vana saabast enne minema visata, kui uus kindlalt jalas. Miks peaksin ma sel juhul uskuma, et mehed on tunnetes naistest kõrgemal ja nemad suudavad kahte naist korraga tõeliselt armastada?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:14; 12.08 09:10; 12.08 09:44; 12.08 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on võimalik kahte naist armastada

Sinu peas on see võimalik ainult niikaua, kui kohtad naist, kellesse tõeliselt armud.
Siis on need kaks senist “armastust” kui peast pühitud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal armukesi pole olnud, aga kõrvalt nähes ei tea ma naiste puhul ühtki juhtumit, kus naine kahte meest võrdselt armastab. Pigem on üks kasulik ja teine see südame küljes. Vahet pole, kumb, kas armuke või abikaasa. Või lihtsalt ei juleta vana saabast enne minema visata, kui uus kindlalt jalas. Miks peaksin ma sel juhul uskuma, et mehed on tunnetes naistest kõrgemal ja nemad suudavad kahte naist korraga tõeliselt armastada?

Ma arvan, et meestel on täpselt samamoodi, nagu sa kirjeldad. Aga ikkagi ON võimalik armastada kahte naist korraga (armastus naise vastu on siis alaliik), kahte meest, kahte last korraga, kahte koera, ema ja isa kui vanemaid jne. Aga mitte ühtemoodi. See, et sinu kirjeldatud on mitte armastus (ja mõnikord ei armasta mees ei naist ega armukest, vaid ainult iseennast) vaid mugavus, on elus palju tihemini ettetulev. Ja osad inimesed ei oskagi armastada. Aga samas, kes seda ütlema tuleb, seda ei saa ju mõõta ega hinnata.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 09:32; 12.08 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ikkagi ON võimalik armastada kahte naist korraga (armastus naise vastu on siis alaliik)

Ütleme siis nii, et teoreetiliselt on, praktikas pole kohanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 20:14; 12.08 09:10; 12.08 09:44; 12.08 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus ei võrdu seks. Jah, mehe-naise vaheline armastus sageli sisaldab ka seksi, aga ei pea. Armastada võib ka oma samast soost sõbrannasid (olemata sealjuures lesbi). Samuti on võimalik armastada vastassoost inimesi ilma nendega seksimata ja neid omamata.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 18:33; 12.08 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on. See ei tähenda, et neid armastatakse ühtmoodi, ikka iga inimesega tekib isemoodi klapp. Ja seksuaalne tõmme, küll erinev, võib samuti korraga olla kahe või isegi enama naise vastu. Ega ju seks kahe naisega pole kunagi ühesugune (eeldusel, et sa tõesti seksid naisega, mitte ei masturbeeri naisesse). Kas kahe naisega jõuab ühesuguse intensiivsusega suhet arendada on hoopis teine asi. Kuid kui üks tahab õrna poeeti ja teine raju täkku ning mõlema rolliga tuled rahuldavalt toime, siis jällegi – nii ta on. Kas naised sellega rahul on – jällegi teine teema.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kahte naist pole võimalik armastada, siis pole võimalik armastada ka kahte last ega kahte kassi, koera jne.

Ma arvan, et romantilist armastust ei saa tõesti kahe inimese vastu tunda. Mehed kipuvad samastama armastust seksiga, aga nagu keegi allpool mainib, seks ei võrdu armastusega. Seks võib, aga ei pruugi armastusega kaasneda. Kirge saab muidugi tunda kahe vastu korraga.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 16:25; 12.08 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Saab mitut naist või mitut armukest. Meie kultuuriruumis on vähe tõenäoline, et armukese kõrval naist armastab. Mitut armukest veel

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Saab mitut naist või mitut armukest. Meie kultuuriruumis on vähe tõenäoline, et armukese kõrval naist armastab. Mitut armukest veel

Sa ajad segi armastamise ja armumise (kire).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 16:25; 12.08 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et saab küll armastada kahte. Lihtsalt, kas seda teist, abieluvälist armastust, peab tingimata omama ka füüsiliselt? Ma arvan, et kui sul on peale oma abikaasa teine inimene, kellest sa väga hoolid ja teeks temagi heaks mida iganes kui vaja on, teades kõiki neid iseloomu vigu, mis sellel inimesel on ja need ajavad sind isegi hulluks, aga sa siiski talud need ära, sest keegi pole meis veatu, ja näed siiski inimese paremat poolt, siis võib seda lugeda küll tingimusteta armastuseks, mitte niisama sõpruseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on võimalik kahte naist armastada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.