Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas on võimalik töötad Soomes amtelikutl ja Eestis ametlikult?

1 postitus (kokku 1)

Teema: Kas on võimalik töötad Soomes amtelikutl ja Eestis ametlikult?

Postitas:

Mul on võimalus minna tööle Soome. Osalise ajaga. St. saan säilitada oma töökoha Eestis ja teha siis kaks nädalalt Soomes tööd. Soome firmas, lepinguga ja maksud Soome. Kas samal ajal on legaalne olla ka Eestis lepinguga tööl? Ja kas maksud jäävad ikka samaks -st. kas saan tulumaksuvaba miinimumi Eestis? jA kas ravikindlustus saab mul olema siis ka kahes riigis? Lastetoetuste süsteeemi juba tean – see, mis Soome toetuste suurusest võetakse maha see, mille Eestis saan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas on võimalik töötad Soomes amtelikutl ja Eestis ametlikult?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.