Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas on võimalik töötad Soomes amtelikutl ja Eestis ametlikult?

Teema: Kas on võimalik töötad Soomes amtelikutl ja Eestis ametlikult?

Mul on võimalus minna tööle Soome. Osalise ajaga. St. saan säilitada oma töökoha Eestis ja teha siis kaks nädalalt Soomes tööd. Soome firmas, lepinguga ja maksud Soome. Kas samal ajal on legaalne olla ka Eestis lepinguga tööl? Ja kas maksud jäävad ikka samaks -st. kas saan tulumaksuvaba miinimumi Eestis? jA kas ravikindlustus saab mul olema siis ka kahes riigis? Lastetoetuste süsteeemi juba tean – see, mis Soome toetuste suurusest võetakse maha see, mille Eestis saan 🙂