Esileht Pereelu ja suhted Kas on võimalik? Tüdimus meestest

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas on võimalik? Tüdimus meestest

Postitas:

Suhetes olnud non-stop alates 19 aastasest. Nüüd 32-selt on tüdimus. Tahaks üksi elada.
Kas see on normaalne?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on juba ammu normaalne. Ma ise olen nüüd peaaegu kolm aastat vaid lastega olnud ja tõsiselt mõnus on. Ma ei tea, kas ühiskonnas toimunud muutustest, et mehe sõna pole enam A ja O, aga mehed on tänapäeval tõsiselt nagu väikesed lapsed. Ausalt öeldes on väikese lapsega ka lihtsam kui nii mõnegi mehega.

Kui inimene tuleb üksi iseseisvalt toime igas elu valdkonnas ja ta on rahul ning õnnelik, siis miks vaja ühiskonna survel sundida end olema suhtes mehega?

Olen 35-aastane.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhetes olnud non-stop alates 19 aastasest. Nüüd 32-selt on tüdimus. Tahaks üksi elada.

Kas see on normaalne?

Ei see ei ole normaalne. Normaalne inimene tunneb ennast nii hästi, et ta ei hakka elama meestega, kellest tüdib. Milleks sulle vaja on inimesi, kes pole sinu jaoks huvitavad. Ja miks sa ei ela siis üksi, kui tahad. Ela üksi, ära kasuta mehi oma elu kergemaks tegemiseks, vaid ela ise oma elu kergeks. Täiesti üksi. Aga kõik see tahaks ja oleks ja viiks ja tooks….Noo ei ole normaalne. Tahad üksi elada, võta oma asjad ja mine.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on juba ammu normaalne. Ma ise olen nüüd peaaegu kolm aastat vaid lastega olnud ja tõsiselt mõnus on. Ma ei tea, kas ühiskonnas toimunud muutustest, et mehe sõna pole enam A ja O, aga mehed on tänapäeval tõsiselt nagu väikesed lapsed. Ausalt öeldes on väikese lapsega ka lihtsam kui nii mõnegi mehega.
Kui inimene tuleb üksi iseseisvalt toime igas elu valdkonnas ja ta on rahul ning õnnelik, siis miks vaja ühiskonna survel sundida end olema suhtes mehega?
Olen 35-aastane.

Laste eostamisel ei olnud keegi muu “väikesed lapsed”, kui ainult mees? Kui mees peab end ülal kui 100% ainult A ja O, siis miks sellisega mitmeid lapsi teha?. Ju ikka liiga mõnna oli vast kah?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased 3 aastat mõnusalt üksi elanud. Mehe võtaks majja ainult siis, kui tegemist oleks tõsiselt vahva inimesega nii sisemiselt kui välimuselt. Ilma- kindel ei! Vaadates, millised mehed enda vanustel sõbrannadel loosi lähevad, siis arvan, et teen õieti.

N38

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates, millised mehed enda vanustel sõbrannadel loosi lähevad, siis arvan, et teen õieti.

ÕS: õieti – õigupoolest. Ega ma teda õieti tunnegi.
Ei, sa ei kirjutanud ega teinud õigesti.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=3t7pR02PNn0

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÕS: õieti – õigupoolest. Ega ma teda õieti tunnegi.
Ei, sa ei kirjutanud ega teinud õigesti.

Ära tüütavad need kirjavigade pärast tänitajad. Täiesti mõttetu kommentaar. Tehke omale eraldi teema kus ÕS-i tsiteerite.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õieti laseb ÕS need varsti vabaks :))

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik targutus, meenutab lugusid veneaegsest sünnitusmajast, kus kisavale sünnitajale olid õed siis armastanud öelda, et mida sa nüüd karjud, aga siis oli küll hea…

Ometi on palju naisi, kes on mitu last sünnitanud, aga pole seda kirjeldatavat mõnu kogenudki. Mõni pole kogenudki, kuigi elab mehega aastaid. Seda on saanud perekoolistki lugeda, aga ilm selletagi peaks see teada olema.

Inimesed teevad enamasti ikka seda, mida nad tahavad ja otsustavad teadlikult. Kui sa teed lapse mehega, kes on nagu väike laps, siis miks sa temaga lapse teed. Mingi mõnu peab teised variandid (variandid temaga lapsi mitte saada, variandi üldse mitte lapsi saada jne) üle kaaluma. Mõnu näiteks perekonda omada? Mõnu elada koos mehega? Mingi hetkeni see mees ju meeldis. Kui elad aastaid mehega koos, siis peab seal taga miski motivaator olema. Näiteks armastad teda ja tahad temaga koos olla.

Teemaalgataja ei öelnud, et tal oleks pere ja lapsed selle mehega. Ja kui ka on, ka siis on inimesel õigus lahku minna, kui ta enam kooselu ei soovi. Kuidas see lahendatakse, seda me ei tea, et kelle elamine jne. Mis variandid siis veel oleksid, kui enam inimene kooselu ei soovi? Kordades hullemad on need inimesed, kes saevad oma partneri kallal, kui teine enam ei meeldi ja petavad teda koos elades. Rasedaid naisi ja oma laste emasid ja pikaaegseid abikaasasid oma alatustega. Selle asemel, et ausalt laiali minna.
Vaat need on veel hullemad inimesed, kes ise ei taha, aga vabaks ka ei anna, pigem mõnitavad ja lollitavad teise ees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on võimalik? Tüdimus meestest