Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas õnneliku lõpuga massaaž on petmine?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas õnneliku lõpuga massaaž on petmine?

Postitas:
Kägu

Milline on foorumlaste seisukoht õnneliku lõpuga massaaži osas, kui seda teostab “massöör”, mitte enda kaasa? Kvalifitseerub see petmise alla või pigem siiski mitte?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Abielu või kooselu on kokkuleppe küsimus. Petmine on siis, kui tehakse midagi kokkuleppe vastast ja salaja. Kui on kokku lepitud, et paneme kõrvalt kõike, mis liigub, siis teistega magamine ei ole petmine. Sama on sinu küsimusega, küsi oma kaaslase käest, kuidas ta sellesse suhtub ja nii ongi.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks see sõltub inimesest ja tema piiridest. Minu eks arvas, et see polnud mingi petmine, kui mu täditütrega magas, kõik ju sugulaste värk…

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui lõpp on ikka õnnelik, siis pole mingit petmist. siis on puhas nauding.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milline on foorumlaste seisukoht õnneliku lõpuga massaaži osas, kui seda teostab “massöör”, mitte enda kaasa? Kvalifitseerub see petmise alla või pigem siiski mitte?

Oleneb, mis on lepingu sisu. Seadusandlus sellist asja ei reguleeri 🙂 Kõik sõltub omavahelisest kokkuleppest. Saab ju küsida partnerilt, et kuidas ta suhtuks, kui sa ise läheks massazi, kus kõik su kehaosad läbikombitakse. Ja vastusest sõltuvalt siis on kas petmine või mitte.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen aru saanud, et kui mehed sellist asja teevad, siis see nende enda arust pole mingi petmine. Aga kui naine laseks endale kenal noormehel väikest tupemassaaži teha, siis see muidugi ei kõlbaks mitte kuskile ja oleks väga suur petmine.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole, kui seda teeb mees. Samamoodi pole petmine pärast trenni meestega saunas olemine ja duši all sõbramehe poolest lahti löömine.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks see sõltub inimesest ja tema piiridest. Minu eks arvas, et see polnud mingi petmine, kui mu täditütrega magas, kõik ju sugulaste värk…

Iseenda täditütrega magamise puhul oleks sama öelnud vist, et kõik puhas sugulaste värk.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole, kui selle mašaazikägigus ei toimunud seksuaalkontakti. See teatavasti toimub peenise sisestamisel tuppe.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole, kui selle mašaazikägigus ei toimunud seksuaalkontakti. See teatavasti toimub peenise sisestamisel tuppe.

Ükskõik milliste kvalifikatsioonide järgi on seksuaalkontakt siiski palju laiem mõiste kui peenise sisenemine tuppe. Aga paljudel meestel on sama arvamus. Kõik on okei, kui peenis pole käinud tupes. Samas kui oma naine teise mehega oraali, anaali jne teeb, kasvõi lihtsalt niisama suudleb ja miilustab, on asi muidugi hoopis teine.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui mehele tehakse siis ei ole aga naisele siis on. meestel on vaja regulaarselt kotid tühjaks saada ja kui seda teeb vilunud käsi siis pole see väga märkimisväärne.

+2
-4
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas õnneliku lõpuga massaaž on petmine?