Esileht Pereelu ja suhted Kas õpetaja eraelu on oluline

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )

Teema: Kas õpetaja eraelu on oluline

Postitas:
Kägu

Olen ka lapsevanem ning tean oma laste õpetajate kohta nii mõndagi, mis mulle näiteks ei istu (jõi kooliekskursioonil alalealistega koos veini ja suitsetas) – no ei sobi selline tegevus.

Selline käitumine muidugi ei sobi. Aga kui õpetaja vabal ajal kuskil erapeol ka alkoholi tarbib, siis minul sellest küll probleemi ei ole.

Tahakski sellepärast ikka teada, kuidas see juhuslikult teadasaamine toimus ja mida TA selle postitusega öelda tahab. Ülimalt huvitaks.?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

küll on hea e-õpet teha, keegi ei saa teada, kuidas ma konjakit samal ajal joon. või siis teevad peenraid ja iga peenra otsa panevad endale preemiaks veinipudeli.

tõesti, ma ei taha oma lapse lähedusse alkoholilembest inimest.

Õpetajad ise teevad avalikke postitusi selles stiilis või?

jah, tahad jagan v? täiesti tavapärased on postitused, kus veerand lõpeb, õpsil on niiii hea meel, et saab tüütutest nagamannidest mõneks ajaks rahu ja pilt FB-s kus rummid ja sakummid laual. nädalapärast on pilt kus “tuleb jälle kooli minna” ja suuret kurvastusest on jälle rumm ees.
tegelikult ka – õpetajad, arvestage sellega, et teil on väga tähtis roll noore inimese kujundamisel. palun olge ometi väärikamad!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas arvate, kas õpetajad peaksid oma eraelus ka igati kombekad, korralikud ja konservatiivsed olema. No näiteks kuidas suhtute, kui saaksite juhuslikult teada, et teie lapse õpetaja elab samasoolise elukaaslasega, harrastab veidrat sekselu, suitsetab ja joob korralikult vms.

Samas oma töös on professionaalne ega reklaami kellelegi oma eraelu. Tööl kunagi purjus pole. Kõigile meeldib.

Mida siin kombetut oli?

Kombetu oleks siis, kuita seda kõike avalikult teeb (eriti seksuaalelu elamist 😀 ). Kellegi eraelu ei ole üldjuhul teiste asi, kuni see ei lähe vastuollu õpetaja eetikaga. Sisuliselt tähendab see, et jah, ei sobi, kui õpetaja kuskil muusikavideos oma stringides tagumenti võdistab, endast sotsiaalmeediasse poolalasti väljakutsuvas poosis pilte topib või siis relvadega uhkeldab, otseselt propageerib suitsetamist, alkoholijoomist vmt. samas see ei tähenda, et õpetaja ei tohiks alkoholi tarvitada või suitsetada, rannas käia või saunapeol alasti saunas käia (kui ta ei tee seda koos õpilastega). Täiesti okei on, kui õpetaja päevitab alasti nudistide rannas, kuid tavalises rannas ilmselt see ei sobi.

Üldiselt on nii, et õpetaja peaks vältima tegevusi, mis võivad kõigutada tema autoriteeti õpilaste ees ja muuta teda õpilaste pilkeobjektiks. Nagu näiteks täis peaga avalikus kohas ringikakerdamine, räuskamine, urineerimine jne. Aga privaatselt tehku mis tahab, kuniks pole seadusega vastuolus.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahakski sellepärast ikka teada, kuidas see juhuslikult teadasaamine toimus ja mida TA selle postitusega öelda tahab. Ülimalt huvitaks.?

Miks sa arvad, et ma selle teema lapsevanema rollist lähtuvalt püstitasin? Äkki ma olen hoopis see mittekonservatiivse sekseluga õpetaja. Võtkem inspiratsiooniks näiteks see svingerdamise teema. Kujutage ette olukorda, kus õpetaja eelmisel päeval kohtub ja seksib kellegagi svingerite klubis, järgmisel päeval lapsevanemate koosolekul aga avastab, et eilne sekspartner on tänane lapsevanem.
Õudselt huvitav oleks ka teada, miks täpselt kõik teemaalgatust miinustanud on. Ja ma ei pea silmas üldsegi seda, et “kui paha, et te mulle neid hirmsaid miinuseid laote”, vaid mis on need erinevad põhjused. Kas teemas kirjeldatu on liiga hirmus, et sellise asja peale üldse mõelda? Või hoopis arvasid kõik, et olen lapsevanem, kes tahab nüüd õetaja peale juhtkonnale kaebust teha? Või ei tohikski arutada teemasid, mis pole minu asi? Veel mõni põhjus? Mulle endale tundus lihtsalt huvitav teada saada, kas käod on pigem konservatiivsed või liberaalsed. Ühtlasi vabandan, kui selline teema on juba olnud. Ma ise ei ole varem märganud.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ma selle teema lapsevanema rollist lähtuvalt püstitasin? Äkki ma olen hoopis see mittekonservatiivse sekseluga õpetaja. Võtkem inspiratsiooniks näiteks see svingerdamise teema. Kujutage ette olukorda, kus õpetaja eelmisel päeval kohtub ja seksib kellegagi svingerite klubis, järgmisel päeval lapsevanemate koosolekul aga avastab, et eilne sekspartner on tänane lapsevanem.
Õudselt huvitav oleks ka teada, miks täpselt kõik teemaalgatust miinustanud on. Ja ma ei pea silmas üldsegi seda, et “kui paha, et te mulle neid hirmsaid miinuseid laote”, vaid mis on need erinevad põhjused. Kas teemas kirjeldatu on liiga hirmus, et sellise asja peale üldse mõelda? Või hoopis arvasid kõik, et olen lapsevanem, kes tahab nüüd õetaja peale juhtkonnale kaebust teha? Või ei tohikski arutada teemasid, mis pole minu asi? Veel mõni põhjus? Mulle endale tundus lihtsalt huvitav teada saada, kas käod on pigem konservatiivsed või liberaalsed. Ühtlasi vabandan, kui selline teema on juba olnud. Ma ise ei ole varem märganud.

Ilus põhjendus, täitsa kenasti kõik kirjas 🙂 tänan.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
zolki

Kuniks on õpetajate järelkasv liig vähene, ei huvita tema eraelu. Sest kui erialaselt haritud õpetaja lahti lasta, tuleb asemele võtta 1-a töölepinguga keskharidusega juuksurinna või kõrgharidusega agronoom. Kumbki ei oska reeglina kõrgtasemel füüsikat, matemaatikat, eesti keelt, kirjandust, ajalugu ega muud, mida koolis õpetatakse. Õpikust ette lugeda mõistavad, seda küll. Seda mõistab ka lapsevanem ise.

Aga kui vähemalt kümmekond aastat kestab aeg, kus lapse hinded ja käitumine on lapse probleem, mitte õpetaja probleem, ja õpetaja palk on ka konkurentsivõimeline (kasvõi võrreldes koristaja ja torumehe palgaga), võime õpetajaid hakata valima. Siis võib tõesti kaaluda, et kuidas mõjutavad õpetaja sobivust tema ametikohale Facebooki postitused rummiga “sain pägalikest lahti”, naabrile tite tegemine, homopropaganda või homovastane propaganda, lollide mõnitamine, poliitiliste vaadete omamine ja poliitikas osalemine, iseäralikult riides käimine ja muud raskemad ja kergemad süütud teod.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tegelikult üks probleem siiski on, selle veidra sekselu harrastajat korraldavad vahel üritusi (ei ole svingerid) ja me käime ka neil üritustel.

Sportlikust huvist küsin, et mis üritused need täpsemalt on?

Erinevad. Alates pubiõhtust, kus kõrvallaud ei tea, mismoodi see seltskond omavahel tutvunud on, mis nende ühendav lüli on (midagi riivatut sel juhul ei tehta, aga kõik lauasolijad ju teavad, mis kaudu sinna seltskonna juhtutud) lõpetades temaatiliste koolitustega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No mina olen sellele teemale mõelnud, et mis siis, kui kohtan mõnel sedalaadi üritusel oma kolleegi või mu õpetajast kaaslane mõnda lapsevanemat. Ja olen jõundud selleni, et mis seal ikka. Kui me kohtume sellisel üritusel, siis oleme ju mõlemad teemas sees, kumbki ilmselt ei ole huvitatud sellest, et kogu ülejäänud maailm teab, et sellises kohas käin. Seega oleme mõneti võrdses seisus. Eks ta pisut piinlik ole, aga üleelatav. Hullem on siis, kui õpetaja sellisel üritusel mõnda 18-19-aastast abiturienti kohtab. Minu õpetajast kaaslane õnneks annab tunde ainult keskastmele, gümnasiste ei ole tal, seega ka täisealisi mitte. Aga eks ka endine õpilane oleks üsna piinlik lugu. Siiani õnneks ei ole juhtunud.

Aga sellega olen muidugi nõus, et mitte asjasse puutuvate hulgas ei peaks ei õpeaja ega keegi teine oma seksuaaleluga lehvitama. Teed voodis midagi erinevat, siis teed, suhtled sama teemaga tegelevate inimestega, siis suhtled. Aga ära presenteeri seda FB-s ega kuskil mujal, siis ei ole tõesti ühegi lapse ega lapsevanema asi, mis sa teed.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema seksuaalne sättumus pole minu probleem, kuni see toimub täiskasvanuga, kellega õpetaja pole olnud õpilane-õpetaja suhtes.

Sellest ei saa mina küll aru. Miks õpetaja ei tohiks olla suhtes täiskasvanud inimesega, kes on olnud tema õpilane (aga momendil enam ei ole)? See on absurdne. Seega siis tekib õpetajal elu jooksul sadu inimesi, kellega ta mitte kunagi tulevikus ei tohi suhtes olla, isegi kui nad tahaksid ja mõlemad oleksid vabad?
Kas arst ei tohi ka mitte iialgi laskuda romantilisse suhtesse mitte kellegagi, kes on kunagi minevikus olnud tema patsient?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eraelu peaks jah inimese enda asi olema.
Aga kui õpetaja jagab suguhaigust, olles ise abielus ning muuseas kehalise õpetaja, kel hügieen peaks küll selge olema. Ei suuda selle naisterahva (!) suhtes tolerantne olla. Meil on väike koht, lastele mis eeskuju. Käsib õpilastelgi tabelette võtta – võin aru saada, et lapsed käituvad halvasti, ent selline kõnekasutus – on lapsevanemaid, kes selle naisõpetaja tõttu on loobunud selle kooli kasuks otsustamisel, sest teine kool ka läheduses.
Väga piinlik.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui õpetaja jagab suguhaigust, olles ise abielus ning muuseas kehalise õpetaja, kel hügieen peaks küll selge olema.

Mis on suguhaigusel hügieeniga pistmist? Ju siis kaitsevahendeid ei kasutanud, aga hügieen? Sama rumal jutt, kui mõni mees räägib, et tema kondoomi ei kasuta, sest magab vaid väga puhaste naistega.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tema seksuaalne sättumus pole minu probleem, kuni see toimub täiskasvanuga, kellega õpetaja pole olnud õpilane-õpetaja suhtes.

Sellest ei saa mina küll aru. Miks õpetaja ei tohiks olla suhtes täiskasvanud inimesega, kes on olnud tema õpilane (aga momendil enam ei ole)? See on absurdne. Seega siis tekib õpetajal elu jooksul sadu inimesi, kellega ta mitte kunagi tulevikus ei tohi suhtes olla, isegi kui nad tahaksid ja mõlemad oleksid vabad?

Kas arst ei tohi ka mitte iialgi laskuda romantilisse suhtesse mitte kellegagi, kes on kunagi minevikus olnud tema patsient?

Just, arst ei tohi olla suhtes patsiendiga, selle kohta kahjuks Eestis veel seadust pole, aga mujal maailmas on.
Seda muidugi juhtub ikka, aga edaspidi ei tohi nad olla arst-patsient suhtes.
Tunnistan ausalt, et ma ei kujutaks ette, et ma magan õpilasega, kelle kirjandit ma kümne aasta eest parandasin.. See tähendab, et olen hälliröövel, kuna magatan endast nooremaid inimesi, omaealisi ei suuda kuidagi leida… Haige värk.
Aga kui iha on nii suur, siis miks mitte, ehkki on üllatav, et õpetaja, kes muidu on pigem intelligentne rahvas ja suudab enda primaarseid instinkte kontrolli all hoida, hargitab endise õpilase ees jalgu, põlvitab ta ees, võtab hamba peale, on voodis käpuli või ratsutab endise õpilase otsas. Teadmine, et nende tutvus on alanud tolmuses koolimajas, kui üks on andnud teadmisi edasi ja teine on üsna halva käekirjaga neid teadmisi üles kirjutanud.
Ma ei tea. Minu jaoks on see võigas.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just, arst ei tohi olla suhtes patsiendiga, selle kohta kahjuks Eestis veel seadust pole, aga mujal maailmas on.

Sa vist ei saanud üldse küsimusest aru.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa vist ei saanud üldse küsimusest aru.

Sain küsimusest täiesti korralikult aru. Patsient on olnud arsti ravialune ja aastaid hiljem tekib selle arsti ja patsiendi vahel suhe – see pole õige suhe, sest üks nendest on olnud väga haavtavas olukorras mingi tervisealase probleemiga – miks ta muidu arstiga ühendust pidi võtma.
See aga ei tähenda ju meie ühiskonnas inimestele midagi. Peaasi, et isiklik õnn oleks olemas ja kedagi ei koti, missugused eetilised normid (need on tegelikult kirjutamata) mõistusega inimesel on.
Selline madalate instinktide küüsis vaevlevate ja kahjuks üsna harimatute inimeste moraalne tõkis on tõesti olemas – nagu inna ajal emised ja kuldid. Oluline oleks, et keegi kargaks, vahet pole kas on tegemist arsti või õpetajaga või missugused suhted on eelnevalt olnud.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen õpetaja. oma eraelu jagamisega olen äärmiselt kitsi, samuti vaatan hoolega, kes mu FB sõbraks saavad. eraelu pilte ei jaga kusagil. käitun liikluses nii jalakäija, kui autojuhina korrektselt. oma seksuaalelu ja joomise- söömise harjumusi ei reklaami. ma arvan, et sellest piisab.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnistan ausalt, et ma ei kujutaks ette, et ma magan õpilasega, kelle kirjandit ma kümne aasta eest parandasin.. See tähendab, et olen hälliröövel, kuna magatan endast nooremaid inimesi, omaealisi ei suuda kuidagi leida… Haige värk.

Aga kui iha on nii suur, siis miks mitte, ehkki on üllatav, et õpetaja, kes muidu on pigem intelligentne rahvas ja suudab enda primaarseid instinkte kontrolli all hoida, hargitab endise õpilase ees jalgu, põlvitab ta ees, võtab hamba peale, on voodis käpuli või ratsutab endise õpilase otsas. Teadmine, et nende tutvus on alanud tolmuses koolimajas, kui üks on andnud teadmisi edasi ja teine on üsna halva käekirjaga neid teadmisi üles kirjutanud.

Kas sul keerlebki kujutlusvõime ja fantaasia ainult ümber seksi?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tähendab, et olen hälliröövel, kuna magatan endast nooremaid inimesi, omaealisi ei suuda kuidagi leida… Haige värk.

Noore õpetaja ja gümnaasiumi õpilase vanusevahe võib olla üsna väike. Ma tõesti ei näe probleemi, kui paaris üks osapool on 30, teine 25. Sinu jaoks tähendab selline vanusevahe hälliröövi? Ma ütleks et su mõttemaailm on minu jaoks liiga peversne, normaalsel inimesel sellist seost ei tekiks.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul keerlebki kujutlusvõime ja fantaasia ainult ümber seksi?

Kindlasti mitte, lihtsalt tavaliselt on need suhted üsna kehalised ja kuidas seda lisaks seksile on võimalik väljendada?
Või sa arvad nt et abiturient ja temast nii 7-8 aastat vanem õpetaja kõnnivad mesisilmselt pargis ja vaatavad kuuvalgust?
Sa nt arvad, et 17-18-aastane gümnasist tahab õpetajaga luuletusi lugeda? Või avastatakse ühiselt matemaatilisi teoreeme?
Või teil endal polnud mingis vanuses libiidolendu?
Hämmastavalt sinisilmsed inimesed….

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tähendab, et olen hälliröövel, kuna magatan endast nooremaid inimesi, omaealisi ei suuda kuidagi leida… Haige värk.

Noore õpetaja ja gümnaasiumi õpilase vanusevahe võib olla üsna väike. Ma tõesti ei näe probleemi, kui paaris üks osapool on 30, teine 25. Sinu jaoks tähendab selline vanusevahe hälliröövi? Ma ütleks et su mõttemaailm on minu jaoks liiga peversne, normaalsel inimesel sellist seost ei tekiks.

Gümnasist on reeglina vanuses 16-19. Ning kui vanusevahe on rohkem kui seitse aastat, siis see on sisuliselt hällirööv. See, kes nii EI mõtle, on pisut perversne.
Aga jumala eest, laske kõik käia, seksige kõigega, mis liigub ja ärge mitte kordagi mõelge, et inimene võiks rohkem valida kelle ette, alla, kõrvale või peale ta ennast heidab.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Gümnasist on reeglina vanuses 16-19. Ning kui vanusevahe on rohkem kui seitse aastat, siis see on sisuliselt hällirööv. See, kes nii EI mõtle, on pisut perversne.

Ma tõepoolest ei mõtle, et nt keskealistel inimestel on nt 10 aastat vanusevahet hällirööv. Vaevalt sellest 35-40-aastasest keegi kui hällibeebist mõelda suudab, ka tema 45-50-aastane kaaslane mitte (ainult perverdid ehk).

Jah, gümnaasiumi noored on reeglina 16-19 aastat vanad (võib olla ka erandeid, tean ka 20-aastaselt tavalise gümnaasiumi lõpetanut). Ja noored õpetajad võivad olla alates 23-st aastast (võib olla ka erandeid, kiiremini kooli lõpetanuid või kooli kõrvalt juba väikese koormusega kooli tööle tulnuid). Jah, suhe õpetajaks-õpilaseks olemise ajal on keelatud ka siis, kui on tõesti tegemist nende eranditega (22 ja 20). Aga mitte mingit vahet ei ole nt 5-10-15 aasta pärast enam. Õpilane on vahepeal kooli lõpetanud, võibolla ülikooligi lõpetanud, tagasi oma kunagises kodulinnas, no tõesti ei ole sel juhul enam midagi halba, kui ta mõne oma kunagise õpetajaga suhte loob, olgu see vanusevahe siis 5 või 10 aastat. Hällirööviks sellist olukorda saab nimetada ainult pervert, kes ise mõtleb neis kategooriates.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õpilane on vahepeal kooli lõpetanud, võibolla ülikooligi lõpetanud, tagasi oma kunagises kodulinnas, no tõesti ei ole sel juhul enam midagi halba, kui ta mõne oma kunagise õpetajaga suhte loob, olgu see vanusevahe siis 5 või 10 aastat.

Mõnikord on kunagine õpilane võib-olla nüüd sellesama õpetaja kolleeg… Kas 5a noorema kolleegiga tohib suhe olla?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõnikord on kunagine õpilane võib-olla nüüd sellesama õpetaja kolleeg… Kas 5a noorema kolleegiga tohib suhe olla?

Minu arvates tohib. Aga eks see hälliröövi kägu peab vastama. Mulle oleks huvitav ta vastus ka selle küsimusele, et kui rohkem kui 7 aastat noorema inimesega suhte loomine võrdub hällirööviga, siis kas samamoodi peaksid vanemad kolleegid endast 7 ja rohkem aastat noorematesse kolleegidesse suhtuma? Et 55-aastane õpetaja peab 45-aastast õpetajat titeks, kes asjadest midagi ei tea ning 45-aastane õpetaja peab omakorda 35-aastast õpetajat titeks?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain küsimusest täiesti korralikult aru. Patsient on olnud arsti ravialune ja aastaid hiljem tekib selle arsti ja patsiendi vahel suhe – see pole õige suhe, sest üks nendest on olnud väga haavtavas olukorras mingi tervisealase probleemiga – miks ta muidu arstiga ühendust pidi võtma.

Minu algklassiõpilased argumenteerivad ka paremini! Kes oled sina, et väita, milline suhe on õige ja milline mitte? Algul vaidlesid üldse, et endiste patsientidega suhe on keelatud mitmes riigis. Millistes siis? Mina tean küll, et teatud aja möödudes on igati lubatud endiste patsientidega ka mitte ametialaselt suhelda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

see arstide lugu. jah, seda lollakat reeglit tahetakse ka eestisse juurutada, aga paraku pole eestis igas piirkonnas nii palju iga eriala arste, et igale patsiendile saaks “õiget” arsti valida.

no kujutage ette olukorda, et perearsti lähedane/elukaaslane vajab mingil väikesel saarel (kihnu, ruhnu jne) kiiresti arstiabi ja selle asemel, et sugulasest arst võiks kiiresti esmaabi anda, peab ta lihtsalt eemale hoidma ja ootama kuni tallinnast lendab kohale PPA lennusalk ja patsient viiakse helikopteriga mõnda suurde haiglasse.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas arvate, kas õpetajad peaksid oma eraelus ka igati kombekad, korralikud ja konservatiivsed olema. No näiteks kuidas suhtute, kui saaksite juhuslikult teada, et teie lapse õpetaja elab samasoolise elukaaslasega, harrastab veidrat sekselu, suitsetab ja joob korralikult vms.

Samas oma töös on professionaalne ega reklaami kellelegi oma eraelu. Tööl kunagi purjus pole. Kõigile meeldib.

Kui see teadmine tuleb järsku, eks ikka ehmataks ära küll. Võimalik, et vahetaks lapsel kooli vms.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see teadmine tuleb järsku, eks ikka ehmataks ära küll. Võimalik, et vahetaks lapsel kooli vms

Vahetaksid lapsel kooli, sest tuleb välja, et üks tema õpetajatest tarbib vabal ajal tihti alkoholi või on suitsetaja?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see teadmine tuleb järsku, eks ikka ehmataks ära küll. Võimalik, et vahetaks lapsel kooli vms

Vahetaksid lapsel kooli, sest tuleb välja, et üks tema õpetajatest tarbib vabal ajal tihti alkoholi või on suitsetaja?

Valikuline lugemine on sul

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu augustis sündinud tütar läks kooli osaajaga ühe aine (mida ise samal ajal õppis) õpetajaks teisel kursusel, kui oli äsja 20 saanud. sõbranna pani oma augustis sündinud poja aasta hiljem kooli, tema läks 12. klassi 19aastaselt. kui nemad oleksid koolis teineteist “leidnud” ja suhte loonud, siis oleks tegemist ju ka õpilase ja õpetaja suhtega ehk hällirööviga, nagu üks kägu siin väitis.

mul endal oli 25+ a tagasi klassiõde, kel tekkis viimases klassis suhe ühe noore meesõpetajaga, kooli lõpus elasid nad koos ning abiellusid. praegu on sest möödas juba üle 25 aasta, aga nemad on ikka koos ja õnnelikud.

ka sandra nurmsalul tekkis kooli ajal suhe õpetajaga, nüüd ikka koos ja kolm lastki
https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/sandra-nurmsalu-armus-oma-opetajasse-teadsin-juba-15-aastaselt-et-hoian-end-uhele?id=77583874
https://elu.ohtuleht.ee/874262/palju-onne-sandra-nurmsalu-perre-sundis-kolmas-laps

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei ole ikka õige asi kui õpetaja abiellub õpilasega ja treener siis sportlasega, arst patsiendiga jne. Mujal maailmas vaadatakse sellistele asjadele väga viltu, see on noorema või siis alluva inimese ära kasutamine. Ega Eestis pole muidugi ka professionaalsust.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei ole ikka õige asi kui õpetaja abiellub õpilasega ja treener siis sportlasega, arst patsiendiga jne. Mujal maailmas vaadatakse sellistele asjadele väga viltu, see on noorema või siis alluva inimese ära kasutamine. Ega Eestis pole muidugi ka professionaalsust.

Rumalus. Nii saab rääkida inimene, kes pole kunagi armastanud, kelle jaoks armastus on otsus.
Kui tekib armastus kahe inimese vahel, pole see kellegi kolmanda asi. Inimesed kohtuvadki erinevates kohtades, ka õppeklassis või haiglapalatis.

+3
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas õpetaja eraelu on oluline