Esileht Pereelu ja suhted Kas õpetaja eraelu on oluline

Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Teema: Kas õpetaja eraelu on oluline

Postitas:

Suitsetamine ja joomine on ok, kui seda laste nähes ei tehta ja jokkis peaga või pohmelliga tundi ei tulda.

Minu meelest ei ole ok, kui õpetaja kuskil avalikes kohtades joogise peaga ringi tillerdab ja eriti hull, kui avalikkuse ja politsei tähelepanu sellega pälvib.
Ei ole ka ok, kui veider sekselu või ebamoraalsus muidu avalikult teada on ja eriti halb, kui seda eksponeeritakse.
Oma poliitiliste eelistuste või ka usu pealesurumine pole ka ok (mina näiteks olin juba kooliajal kristlane ja mingi muu usu pealesurumine oleks mulle väga vastuvõtmatu olnud, aga pakun, et mitte ainult mulle, vaid teistele ikka ka).

Õnneks olen isiklikult kohanud ainult oma poliitilisi vaateid pealesuruvat õpetajat ja tema tegi seda küllaltki leebelt. Kuigi see oli väga kohatu, pool klassi olid juba valimisealised ja valimised olid just tulemas…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks, et õpetaja eraelu paistaks väljaspoole kombekas. Tegelikult mind ei huvita, mida õpetaja oma eraelus teeb, samas lapsi see mingil määral ilmselt ikka huvitab. Minu lastel oli õpetaja, kes oma tavapärasest erinevast seksuaalsest orientatsioonist saladust ei teinud. Õpilaste poolt (kes peaksid ju väga sallivad olema) ta igatahes heakskiitu ei leidnud, pigem oli suhtumine mõnitav.
See laps, kes vastas õpetaja orientatsioonile (tahtmata tekkis eelarvamus, et sobivast soost last hinnatakse rohkem, objektiivselt võttes vist oligi tublim), sai paremaid hindeid, teine oli väga kriitiline ja rääkis ebaõiglasest hindamisest (tunnis õpitekse ühte ja töös küsitakse teist).

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seadusekuulekas loomulikult. Kahepalgeline ei tohi olla.
Kui ise sülitad seadustele, siis ära koolis moraalitse ega soiu, et mina seda ja teist aska ei tolereeri.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas arvate, kas õpetajad peaksid oma eraelus ka igati kombekad, korralikud ja konservatiivsed olema. No näiteks kuidas suhtute, kui saaksite juhuslikult teada, et teie lapse õpetaja elab samasoolise elukaaslasega, harrastab veidrat sekselu, suitsetab ja joob korralikult vms.

Õpetaja peaks olema ettevaatlik nagu ideaalne poliitik. Purjuspäi avalikes kohtades ei tolgenda ja Selveris kaaslasele kätt püksi ei aja. Omas kodus tehku, mis tahab selles suhtes, kuni kõik meelemürgid on legaalsed ja kõik asjaosalised täisealised ja vabatahtlikult osalevad.

Teine asi on see, et mõrva eest vangis istunud õpetajat ma oma lastele ei tahaks. Oli ju paar aastat tagasi üks selline naine kuskil koolis.

KINLDASTI aga ei paneks ma oma last sellesse kooli, kus õpetab Eesti ühe aastaid ja aastaid kinni istunud pedofiili endine abikaasa, kes ise avalikes alikates tunnistas, et ta üldjoontes teadis, mida ta mees tegi. Ajaleht:

Ta tunnistas, et ta teadis mehe kõlvatust tegevusest ning aja jooksul harjus sellega.
«Alustades väikestest doosidest harjub inimene väga paljuga”

Maailmas on palju ameteid, mis pole seotud lastega. Pedofiili tegudega kursis olnud naine minu arvates ei peaks töötama lastega, ehkki loomulikult ega ta ise mingi pervert pole kunagi olnudki.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 18:17; 28.08 10:11; 31.08 19:46; 01.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas arvate, kas õpetajad peaksid oma eraelus ka igati kombekad, korralikud ja konservatiivsed olema. No näiteks kuidas suhtute, kui saaksite juhuslikult teada, et teie lapse õpetaja elab samasoolise elukaaslasega, harrastab veidrat sekselu, suitsetab ja joob korralikult vms.

Samas oma töös on professionaalne ega reklaami kellelegi oma eraelu. Tööl kunagi purjus pole. Kõigile meeldib.

Olen õpetaja. Püüan olla eeskujuks ja kombekalt käituda. Kõik ei ole siiski kunagi ideaalne. Olen lahutanud, aga see polnud minu valik. Vähemusgruppide diskrimineerimist ei tolereeri. Arvan, et kõigil on õigus olla selline, nagu ta on, niikaua kui ta ei kahjusta teisi. Seda õpetan ka lastele.
Õpetajad on üldiselt tavalised inimesed oma vigadega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumalus. Nii saab rääkida inimene, kes pole kunagi armastanud, kelle jaoks armastus on otsus.
Kui tekib armastus kahe inimese vahel, pole see kellegi kolmanda asi. Inimesed kohtuvadki erinevates kohtades, ka õppeklassis või haiglapalatis.

Sinu mõtlemisega inimesed tormavadki suhtest suhtesse ja abielust abiellu, sest pika aja jooksul ikka mõni armumine tekib. Armastus ei teki esimesest silmapilgust. Keegi meeldib ja siis on inimese otsus, kas siit edasi minna või mitte. Normaalne inimene tõmbab pidurit, kui suhe on sobimatu, aga sinusugused hüppavad kohe suhtesse, olgu see teine inimene abielus, alluv, õpetaja vms. Muidugi pole taolised suhted ainult kahe inimese asi, vaid puudutab palju teisi asjaosalisi väga negatiivselt, lastele näiteks jätab eluaegsed haavad. Mida näiteks laps peab tundma, kui tema õpetaja sobimatu käitumise tõttu tema elu laguneb ja tema peab sellele õpetajale head nägu edasi tegema. Õpilasega suhe ei sobi ka kohe mitte kuidagi. Ei mõtle seda, kui suhe on endise õpilasega, aga sellisega, kes käib veel koolis, no ei sobi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.06 21:27; 30.06 09:32; 30.06 11:49; 01.07 18:27; 07.07 09:18; 08.07 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumalus. Nii saab rääkida inimene, kes pole kunagi armastanud, kelle jaoks armastus on otsus.

Kui tekib armastus kahe inimese vahel, pole see kellegi kolmanda asi. Inimesed kohtuvadki erinevates kohtades, ka õppeklassis või haiglapalatis.

Sinu mõtlemisega inimesed tormavadki suhtest suhtesse ja abielust abiellu, sest pika aja jooksul ikka mõni armumine tekib. Armastus ei teki esimesest silmapilgust. Keegi meeldib ja siis on inimese otsus, kas siit edasi minna või mitte. Normaalne inimene tõmbab pidurit, kui suhe on sobimatu, aga sinusugused hüppavad kohe suhtesse, olgu see teine inimene abielus, alluv, õpetaja vms. Muidugi pole taolised suhted ainult kahe inimese asi, vaid puudutab palju teisi asjaosalisi väga negatiivselt, lastele näiteks jätab eluaegsed haavad. Mida näiteks laps peab tundma, kui tema õpetaja sobimatu käitumise tõttu tema elu laguneb ja tema peab sellele õpetajale head nägu edasi tegema. Õpilasega suhe ei sobi ka kohe mitte kuidagi. Ei mõtle seda, kui suhe on endise õpilasega, aga sellisega, kes käib veel koolis, no ei sobi.

Alustaks sellest, et su sildistamine on väga mööda. Ma olen ise endine õpetaja, arstiga pikaaegses abielus. Kohtusime esmakordselt just ambulatoorsel vastuvõtul, hiljem viis elu meid korduvalt kokku, hakkasime suhtlema ja siin me nüüd oleme – rahul ja õnnelikud. Me ei joo, ei suitseta ega lituta ringi – ka väline kuvand on rahulik ja laitmatu.
Läheneks suhetele siiski nö juhtumipõhiselt ja ei laiendaks paari ebaõnnestunud suhtelugu igasse ilmakaarde. On suhteid, mis on minu arvates täiesti ok, seda nii õpetajate kui arstide hulgas. Ma ei pea kindlasti silmas ahistamisi või positsiooni ära kasutamist – selline tegevus on juba kergelt kriminaalne.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 14:01; 07.07 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustaks sellest, et su sildistamine on väga mööda. Ma olen ise endine õpetaja, arstiga pikaaegses abielus. Kohtusime esmakordselt just ambulatoorsel vastuvõtul, hiljem viis elu meid korduvalt kokku, hakkasime suhtlema ja siin me nüüd oleme – rahul ja õnnelikud. Me ei joo, ei suitseta ega lituta ringi – ka väline kuvand on rahulik ja laitmatu.
Läheneks suhetele siiski nö juhtumipõhiselt ja ei laiendaks paari ebaõnnestunud suhtelugu igasse ilmakaarde. On suhteid, mis on minu arvates täiesti ok, seda nii õpetajate kui arstide hulgas. Ma ei pea kindlasti silmas ahistamisi või positsiooni ära kasutamist – selline tegevus on juba kergelt kriminaalne.

Mina räägin üldiselt, sina kukud endast heietama. Ei puutu teemasse. Ma vaidlesin selle vastu, et kõik suhted on kahe inimese asi ja ei puuduta kolmandaid isikuid. Päris nii see ikka pole ja on olemas suhteid, mis kuidagi ei sobi ja mille puhul inimesed peaks ennast talitsema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.06 21:27; 30.06 09:32; 30.06 11:49; 01.07 18:27; 07.07 09:18; 08.07 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ühes koolis oli mitu aastat tagasi üks naisõpetaja, kes õpilastega voodisse läks. Enam ta küll koolis ei tööta aga ka oma praeguses töökohas magab mitmete erinevate meestega.

Üks õpetaja osales ühes räppar Tiiu muusikavideos, kus twerkis, see ka lapsevanematele ega kooli töötajatele ei meeldinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstataks teemat ja küsiks, kas õpetaja töö on sama mis konservide kasti ladumine? Teed töö tuima näoga ära ja kõik. See mis su peas toimub ei huvita kedagi, sest mõtlemise eest sulle nagunii ei maksta?
Või on õpetaja tõekspidamised, elulised väärtused ja hoiakud olulised? Kas õpetaja saab õpetada oma ainet tuimalt ilma, et ta oma tõekspidamisi ja väärtuseid sealjuures edasi annaks? Kas õpetaja tegeleb ainult oma aine teadmiste kuiva edastamisega või siiski aitab ka kujundada õpilaste maailmavaadet? Kindlasti on mõlemad variandid võimalikud aga kas mõlemal juhul on tegu HEA või SUUREPÄRASE õpetajaga? Kas õpetaja peaks tegema oma tööd südamega või on absoluutselt OK kui valdab teemat ja vuristab selle klassi ees maha ja kui tunni kell käib on tal oma aeg ja kõik kooli puudutav ei huvita. Kui õpilane ja õpetaja kohtuvad tänaval, kas nad on ikka õpilane ja õpetaja või on mõlemal eraelu ja omaaeg?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et siin on viidatud mingitele usufanattidele. Peaaegu kindel selles. Poliitika on vähemtõenäoline, sest neil pidevalt üritusi ei toimu.

On veidike segav küll, sest osad neist on ikka väga ommasoodu, käivad ringi silmaklapid peas. Otsest kontakti ma oma lapsega ei takistaks aga kui oleks valida kas ilma usulahuta õpetaja või mingi kahtlase usulahuga liitunu, siis valiks ikka esimese.

Olgu öeldud et olen ise uskuja inimene aga selline kes vabal ajal ukse taga ei käi oma loosungeid ette kuulutamas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 05:35; 29.08 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib kõikide teiste sekselu – või sellest detailide rääkimine või tutvustamine. Ma lihtsalt olen ise imelik ja ei taha seda teada.

Mulle meeldib ainult sellega tegelemine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mujal maailmas on see taunitav tegevus, sest selline tegevus loobki põhja kõiksugu ahistamisteks, võimuliialdamisteks, intriigideks jne. Kuidas saab tekkida armastus õpilase vastu kui inimene on professionaalne õpetaja, see on välistatud. Eesti on nii äraspidine maailm ikka.

Ära häma.
Ka mujal maailmas on selliseid olukordi sadu, kui mitte tuhandeid, kus õpilane abiellub oma õpetajaga.
Ja ei tauni ega mõista neid hukka mitte keegi.

Ja kui Eestis ei meeldi ja kõik on äraspidine, siis koli mujale. Näiteks … Prantsusmaale.
Seal peaks isegi president olema abielus oma endise õpetajaga.
Ja on tõsist alust arvata, et ta (president siis) ei ole diktaator, vaid demokraatlikult valitud sellesse ametisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mujal maailmas on see taunitav tegevus, sest selline tegevus loobki põhja kõiksugu ahistamisteks, võimuliialdamisteks, intriigideks jne. Kuidas saab tekkida armastus õpilase vastu kui inimene on professionaalne õpetaja, see on välistatud. Eesti on nii äraspidine maailm ikka.

Ära häma.

Ka mujal maailmas on selliseid olukordi sadu, kui mitte tuhandeid, kus õpilane abiellub oma õpetajaga.

Ja ei tauni ega mõista neid hukka mitte keegi.

Ja kui Eestis ei meeldi ja kõik on äraspidine, siis koli mujale. Näiteks … Prantsusmaale.

Seal peaks isegi president olema abielus oma endise õpetajaga.

Ja on tõsist alust arvata, et ta (president siis) ei ole diktaator, vaid demokraatlikult valitud sellesse ametisse.

Tean lausa kaht paari, kes on endine õpilane + endine õpetaja. Mõlemal juhul algas suhe (isegi flirt) pärast noorema kooli lõpetamist. No kuulge. Koolipraktika on pedagoogilistel erialadel vist 3. kursusel. Kui sa seal siis satud klassi ette, kus on sinust 3-5 aastat nooremad inimesed, siis see vanusevahe pole ju üldse mitte liiga suur.
Ja mõnigi neist praktikantidest jääbki ju pikemaks osakoormusega kooli.

Ma ei oska küll mingit pattu näha, kui näiteks teaduskonna mingil peol tekib suhe 5. kursuse tudengi ja 2. kursuse tudengi vahel, keda vanem tudeng 2 aastat tagasi koolis õpetas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 18:17; 28.08 10:11; 31.08 19:46; 01.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On veidike segav küll, sest osad neist on ikka väga ommasoodu, käivad ringi silmaklapid peas. Otsest kontakti ma oma lapsega ei takistaks aga kui oleks valida kas ilma usulahuta õpetaja või mingi kahtlase usulahuga liitunu, siis valiks ikka esimese.

Olgu öeldud et olen ise uskuja inimene aga selline kes vabal ajal ukse taga ei käi oma loosungeid ette kuulutamas.

Tõenäoliselt sul pole aimugi, kui palju selliseid “vabal ajal ukse taga käijaid” on koolides õpetajateks. Aimu pole sul sellepärast, et nad esiteks on reeglina head õpetajad ja teiseks ei tee nad koolis misjonitööd. Nii et kui sa saaksid valida, siis teadmatusest valiksid ehk mõne usulahu esindaja, aga kui teada saaksid, siis valiksid teise. Mis näitab su eelarvamuslikkust ja kitsarinnalisust.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahaa, nii et arvasingi ära kellega tegu. Nu, nu, seilasi me teame.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 05:35; 29.08 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õpetaja ja elan tavalist eraelu. Mu tütre eakaaslased on mu õpilased ja ikka vahest meil hängivad, olen vintis koju tulnud. Oma mehe käest hoian avalikus kohas kinni, kallistame ja suudlema, kindlasti on keegi näinud. Nädalavahetusel silkan koduste riietega poodi võimalik et remondist värviplekid riietel, peale trenni olen higisena poest läbiläinud punane kui tomat ikka õpilasi kohanud, peale nädalavahetust maal parkinud rokase auto kooli parklasse. Ma samas elurõõmus ja õnnelik ja arvan see kõik on nii inimlik ja miks peaks seda varjama. Minu kolleeg on homo ja see paistab välja ta on hinnatud õpetaja, õpilastele ta väga meeldib. Pole kuulnud halvustavaid kommentaare ka lastevanematelt. Klassijuhatajana teeb ka tööd hingega. Kõik see idiootlik kiivas suhtumine elusse ja veidrad tagurlikud hoiakud saavad alguse ikka kodust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, seda sama teemat leierdatakse siin mu arust iga paari kuu tagant!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õpetaja ja elan tavalist eraelu. Mu tütre eakaaslased on mu õpilased ja ikka vahest meil hängivad, olen vintis koju tulnud. Oma mehe käest hoian avalikus kohas kinni, kallistame ja suudlema, kindlasti on keegi näinud. Nädalavahetusel silkan koduste riietega poodi võimalik et remondist värviplekid riietel, peale trenni olen higisena poest läbiläinud punane kui tomat ikka õpilasi kohanud, peale nädalavahetust maal parkinud rokase auto kooli parklasse. Ma samas elurõõmus ja õnnelik ja arvan see kõik on nii inimlik ja miks peaks seda varjama. Minu kolleeg on homo ja see paistab välja ta on hinnatud õpetaja, õpilastele ta väga meeldib. Pole kuulnud halvustavaid kommentaare ka lastevanematelt. Klassijuhatajana teeb ka tööd hingega. Kõik see idiootlik kiivas suhtumine elusse ja veidrad tagurlikud hoiakud saavad alguse ikka kodust.

Olen sarnase suhtumisega 🙂
Aga mind tegelikult ka veidi häiriks, kui õpetaja ei oskaks enam-vähem korrektselt kirjutada.
Samas, kui õpetaja oleks ikka ülitore inimene ja väga asjatundlik oma alal, siis vist vaataks ka puudulikule komakasutusele läbi sõrmede tegelikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas arvate, kas õpetajad peaksid oma eraelus ka igati kombekad, korralikud ja konservatiivsed olema. No näiteks kuidas suhtute, kui saaksite juhuslikult teada, et teie lapse õpetaja elab samasoolise elukaaslasega, harrastab veidrat sekselu, suitsetab ja joob korralikult vms.

Samas oma töös on professionaalne ega reklaami kellelegi oma eraelu. Tööl kunagi purjus pole. Kõigile meeldib.

Ülikooli õppejõudude seas tean ma juba enda erialal nii korstnana suitsetajaid, joodikuid, veidra seksieluga, samasoolise parneriga kui ka muidu veidraid tüüpe. Eriala edastamise võimet see siiski ei mõjuta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häiriks ainult see, kui näiteks keemia õpetaja oleks padukristlane ja värbaks keemia tunnis uusi usujüngreid või kui matemaatika õpetaja sarjaks mata tunnis geisid. Saate mõttest aru küll.
Kui õpetaja teeb oma tööd südamega ja oma vaateid peale ei suru, siis ei häiri, olgugi, et meie vaated elule võivad erineda.
Minu teismeline on liberaalsete vaadetega ja ühiskonnaõpetuse tunnis on vahel näiteks laste vahel vaidluseks läinud. Siis paistavad kohe välja ka laste vanemate hoiakud, kodune kliima ja vaated. Ükskord, kui neil tuli juttu geidest, olevat üks laps isale helistanud, et issand, meie klassis on kõik peaaegu geide õiguste poolt, siis too lapsevanem telefonis oli küsinud, et mida hekki, teil on klassis kõik mingid peded vä!?
Õpetaja oli tolles olukorras neutraalne vestluse juht ja käitus ilmselt õigesti – ei halvustanud ühtki vaidluse osapoolt. Küll aga näitas see telefonis hinnanguid andev lapsevanem oma vaimset taset. Sellised asjad kriibivad hinge. Ole, kes sa oled ja arva, mida tahad, aga ära halvusta ja alanda teisi. Võimalik, et noorte hulgas on ka mõni gei, kes saab hingehaava.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 12:20; 31.08 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab, et olen hälliröövel, kuna magatan endast nooremaid inimesi, omaealisi ei suuda kuidagi leida… Haige värk.

Noore õpetaja ja gümnaasiumi õpilase vanusevahe võib olla üsna väike. Ma tõesti ei näe probleemi, kui paaris üks osapool on 30, teine 25. Sinu jaoks tähendab selline vanusevahe hälliröövi? Ma ütleks et su mõttemaailm on minu jaoks liiga peversne, normaalsel inimesel sellist seost ei tekiks.

Gümnasist on reeglina vanuses 16-19. Ning kui vanusevahe on rohkem kui seitse aastat, siis see on sisuliselt hällirööv. See, kes nii EI mõtle, on pisut perversne.

Aga jumala eest, laske kõik käia, seksige kõigega, mis liigub ja ärge mitte kordagi mõelge, et inimene võiks rohkem valida kelle ette, alla, kõrvale või peale ta ennast heidab.

kas see, kui armastus tekib endise õpilase ja õpetaja vahel, tähendab, et kargab kõike, mis liigub? Kui nad abielluvad, saavad lapsed ja elavad aastakümneid õnnelikult, tähendab, et kargab kõike, mis liigub? Ma ei tea kohe. Loe ja imesta. Mina arvasin, et kargab kõike, mis liigub, tähendab seda, et valimatult terve klassitäiega, näiteks. Või arsti puhul valimatult kõigi patsientidega. Mis puhul on see muidugi taunitav ja võimu kuritarvitamine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 12:20; 31.08 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab, et olen hälliröövel, kuna magatan endast nooremaid inimesi, omaealisi ei suuda kuidagi leida… Haige värk.

Noore õpetaja ja gümnaasiumi õpilase vanusevahe võib olla üsna väike. Ma tõesti ei näe probleemi, kui paaris üks osapool on 30, teine 25. Sinu jaoks tähendab selline vanusevahe hälliröövi? Ma ütleks et su mõttemaailm on minu jaoks liiga peversne, normaalsel inimesel sellist seost ei tekiks.

Gümnasist on reeglina vanuses 16-19. Ning kui vanusevahe on rohkem kui seitse aastat, siis see on sisuliselt hällirööv. See, kes nii EI mõtle, on pisut perversne.

Aga jumala eest, laske kõik käia, seksige kõigega, mis liigub ja ärge mitte kordagi mõelge, et inimene võiks rohkem valida kelle ette, alla, kõrvale või peale ta ennast heidab.

kas see, kui armastus tekib endise õpilase ja õpetaja vahel, tähendab, et kargab kõike, mis liigub? Kui nad abielluvad, saavad lapsed ja elavad aastakümneid õnnelikult, tähendab, et kargab kõike, mis liigub? Ma ei tea kohe. Loe ja imesta. Mina arvasin, et kargab kõike, mis liigub, tähendab seda, et valimatult terve klassitäiega, näiteks. Või arsti puhul valimatult kõigi patsientidega. Mis puhul on see muidugi taunitav ja võimu kuritarvitamine.

Mis kargab kõike, mis liigub? Mida hekki sa sogad 🙂
Minu tekstis ega tsiteeritavas osas, millele ma vastan, sellist lausejuppi pole. Jood või unistad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 18:17; 28.08 10:11; 31.08 19:46; 01.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kargab kõike, mis liigub? Mida hekki sa sogad ????
Minu tekstis ega tsiteeritavas osas, millele ma vastan, sellist lausejuppi pole. Jood või unistad?

Sünonüümidest oled midagi kuulnud?
See inimene vastab ju postitusel, kus on selgelt kirjas:

Aga jumala eest, laske kõik käia, seksige kõigega, mis liigub

Oled ehk kuulnud, et sõna seksima sünonüüm võib olla ka kargama? Isegi sünonüümi sõnastikus see kirjas:
http://www.eki.ee/dict/sys/index.cgi?Q=seksima&F=M&C06=en

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 22:25; 30.06 21:44; 30.06 21:51; 02.07 11:30; 04.07 10:31; 04.07 21:55; 31.08 20:15; 01.09 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kargab kõike, mis liigub? Mida hekki sa sogad ????

Minu tekstis ega tsiteeritavas osas, millele ma vastan, sellist lausejuppi pole. Jood või unistad?

Sünonüümidest oled midagi kuulnud?

See inimene vastab ju postitusel, kus on selgelt kirjas:

Aga jumala eest, laske kõik käia, seksige kõigega, mis liigub

Oled ehk kuulnud, et sõna seksima sünonüüm võib olla ka kargama? Isegi sünonüümi sõnastikus see kirjas:

http://www.eki.ee/dict/sys/index.cgi?Q=seksima&F=M&C06=en

Ma kordan. Ma vastasin sellele, mida ma tsiteerisin. Püüa palun aru saada. Mitte mingitest postitustest ega nende osadest, mida ma ei tsiteerinud, ei ole ma rääkinud ega neile reageerinud.
Niiet karga edasi. Näkku, paistab, on sul eriline soov võõrastele inimestele karata.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 18:17; 28.08 10:11; 31.08 19:46; 01.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas arvate, kas õpetajad peaksid oma eraelus ka igati kombekad, korralikud ja konservatiivsed olema. No näiteks kuidas suhtute, kui saaksite juhuslikult teada, et teie lapse õpetaja elab samasoolise elukaaslasega, harrastab veidrat sekselu, suitsetab ja joob korralikult vms.

Samas oma töös on professionaalne ega reklaami kellelegi oma eraelu. Tööl kunagi purjus pole. Kõigile meeldib.

Minu kooliajal oli meil pioneerijuht pidevalt purjus peaga tööl.
Direktor suitsetas oma kabinetis nagu korsten.
No tegelikult ei ole see meie asi, mis õpetajad teevad väljaspool tööaega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kordan. Ma vastasin sellele, mida ma tsiteerisin. Püüa palun aru saada. Mitte mingitest postitustest ega nende osadest, mida ma ei tsiteerinud, ei ole ma rääkinud ega neile reageerinud.
Niiet karga edasi. Näkku, paistab, on sul eriline soov võõrastele inimestele karata.

Ja see minu boldiga osa ongi sinu postitusest võetud. Sellest osast mida sinu tsiteeritu tsiteerib. Katsud ehk ise aru saada, loe uuesti ometi iseenda posti ja leiad selle seksimise lause!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 22:25; 30.06 21:44; 30.06 21:51; 02.07 11:30; 04.07 10:31; 04.07 21:55; 31.08 20:15; 01.09 17:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas õpetaja eraelu on oluline