Esileht Väikelaps Kas õpetajad kannavad maski?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas õpetajad kannavad maski?

Postitas:

Kuidas on teie laste lasteaedades-rühmades, kas õpetajad kannavad maski? Kas peate seda vajalikuks? Mina ise oma töökohas kannan, kuigi otsest kohustust pole, vaid on soovituslik, aga pean seda mõistlikuks. Samas minu enda lapse rühmas õpetajad ei kanna ja see tegelikult häirib mind väga. Kuidas mujal on?

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 13:48; 09.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanta. Miks peaks, huvitav? Lasteaiaõpetaja töö iseloom on selline, et sellest poleks mingit kasu.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaias ei kanna. Loodame, et avalikes kohtades ikka kannavad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. 1 kannab visiiri. 1 ei kanna üldse. 1 kannab hommikul, aga õhtuti tihti lõua all.

Ise ei pea vajalikuks, et nad rühmas kannaksid. Lastel ka meeldivam, kui näevad õpetaja nägu ja koguaeg ei tuletata viirust meelde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest. Tunnistan, et üllatavad. Olen nimelt ise ka õpetaja ja kannan maski, kuna olen siiani eeldanud, et lapsevanematele on nende lapse turvalisus oluline. Mulle endale ei meeldi kui võõras inimene praeguses olukorras on mu lapsega maskivabalt lähikontaktis. Sellepärast enda rühmas kannamegi. Ükski tegevus ei jää seetõttu tegemata ju. Samuti kannavad maski nii liikumis- kui muusikaõpetaja, kes rühmade vahet liiguvad. Pean seda elementaarseks. Aga kuna mu enda lapse õpetajad arvavad, et mask pole vajalik, siis ma last praeguses olukorras lasteaeda ei vii, õnneks on see võimalik. Huvitaski vanemate seisukoht.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 13:48; 09.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanna.
Ma ei pea seda ka vajalikuks. Nad on lastega nii ninapidi koos ju, see mask ei kaitse sellise pideva lähikontakti puhul küll kuidagi. Lastel ju samuti maske pole, ehkki viirust kanda võivad nad sama hästi.
Tõbisena õpetajad tööl ei käi – eelnevatel aastatel on küll olnud, et kellelgi on hääl ära või näha, et nohust ninaalune punane, sel aastal aga pole seda kordagi olnud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest. Tunnistan, et üllatavad. Olen nimelt ise ka õpetaja ja kannan maski, kuna olen siiani eeldanud, et lapsevanematele on nende lapse turvalisus oluline. Mulle endale ei meeldi kui võõras inimene praeguses olukorras on mu lapsega maskivabalt lähikontaktis. Sellepärast enda rühmas kannamegi. Ükski tegevus ei jää seetõttu tegemata ju. Samuti kannavad maski nii liikumis- kui muusikaõpetaja, kes rühmade vahet liiguvad. Pean seda elementaarseks. Aga kuna mu enda lapse õpetajad arvavad, et mask pole vajalik, siis ma last praeguses olukorras lasteaeda ei vii, õnneks on see võimalik. Huvitaski vanemate seisukoht.

Kas su lapsed kannavad maski?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei ela aga minu lapse koolis kannavad absoluutselt KÕIK õpetajad maski, mõni üksik visiiri. Mõned lapsed kannavad ka maski. Käisin lapsega tegelusterapeudil ja samas hoones on ka muid terapeute ja ka seal kõigil on maskid ees. Soomes paljud tänaval jalutadeski kannavad maski. Kaubanduskeskuses kus ma koguaeg käin, 98% kõigil maskid ees.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias ka õpetajad ei kanna maske. Ei näe mõtet ka, koguaeg sama seltskond koos. Vanemad lasteaeda siseneda ei tohi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias Tallinnas on kord, et rühmast väljudes peab õpetajal olema visiir või mask (v.a õues). Sellest peetakse kinni. Ja vanemaid majja ei lubata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, oma rühmas ei kanna. 10,5 t maskis ei näe mõtet, lapsed ja kolleegid täpselt samad, vanemad majja ei tule (lapse võtame-anname uksel). Uksel on küll mask, vanemal ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Minu laste rühmas õpetajad ega lapsed maske/ visiire ei kanna. Aga olen näinud, et kui nt direktor läheb rühma, siis tal on mask ees, sama ka siis, kui abiõpetaja köögist toitu tooma läheb.  Vanemad majja ei sisene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on teie laste lasteaedades-rühmades, kas õpetajad kannavad maski? Kas peate seda vajalikuks? Mina ise oma töökohas kannan, kuigi otsest kohustust pole, vaid on soovituslik, aga pean seda mõistlikuks. Samas minu enda lapse rühmas õpetajad ei kanna ja see tegelikult häirib mind väga. Kuidas mujal on?

Maskist on siiski kasu lühiajalisel kontaktil või distantsiga kontaktil. Kui veedad terve päeva samas kitsas ruumis samade inimestega, on maski kasutegur üsna olematu kui just ventilaator tohutu võimsusega ei huuga, kuna mitme tunni jooksul aerosoolosakestena läbi maski ruumi kogunev viiruskoormus kasvab nii suureks, et nakatumine toimub ka maski korral, eriti kui pidevalt toimub lähikontakte – kukkunud lapse lohutamine, kaklevate laste lahutamine, õnnetu lapse sülle võtmine jne.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Kas õpetajad kannavad maski?