Esileht Ilu ja tervis Kas osalist töövõimetust on raske saada….

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas osalist töövõimetust on raske saada….

Postitas:

selg ja jalad valutavad pereardt teadlik.Olen klienditeenindaja ,kas oleks mõtet hakata taotlema osalist töövõimetust.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerge seda saada otseselt ei ole, aga proovida tasub ikka. See küsimustik on hästi pikk ja aeganõudev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti äsja töövõime hindamine ja kui on olemas konkreetne diagnoos eriarstilt (ortopeed, neuroloog jne), ei tohiks küll takistust olla, soovituseks oleks kasutada ankeedi täitmisel töötukassa konsultandi või kohaliku sotsiaaltöötaja abi, neil on kogemus kuidas seda õieti täita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kellegil on kogemust, kui lahked ollakse osalise töövõimetuse määramisel, kui kõik diagnoosid on seotud erinevate “tõenäoliselt healoomuliste, aga uurime veel” kasvajatega mitmes erinevas organis, mis tekitavad erinevaid vaegusi ning töövõime olulist vähenemist?
eriarstide diagnoosid on kõik stiilis “ootame, uurime ja vaatame veel pool aastat, siis selgub, kas lõikame või ei”.
täiskohaga tööst loobusin tervislikel põhjustel, töötan osakoormusega, viimase aasta jooksul on tehtud eriarstide poolt igat masti kalleid uuringuid kokku rohkem kui eelmise 50 eluaasta jooksul kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti äsja töövõime hindamine ja kui on olemas konkreetne diagnoos eriarstilt (ortopeed, neuroloog jne), ei tohiks küll takistust olla, soovituseks oleks kasutada ankeedi täitmisel töötukassa konsultandi või kohaliku sotsiaaltöötaja abi, neil on kogemus kuidas seda õieti täita.

Tahtsin just kirjutada, et kui vähegi võimalik, täitke ankeet ise netis. Konsultanti tõenäoliselt väga ei huvita teie lugu ja ta teeb seda kui tööd. Füüsilisele konsultandile on (vähemalt minul) ikka suhteliselt piinlik täpselt kõiki oma vaevusi peensusteni kirjeldada, anonüümsele “spetsialistile” on lihtsam kurta. Ise kirjutades saate rõhutada just neid probleeme, mis teid kõige rohkem häirivad. Konsultant kuulab teid ära ja teeb teie jutust sellise kokkuvõtte, nagu ta oskab ja talle sel hetkel vajalik tundub. Nii et sõltub konsultandist. Endal ja tuttaval kogemus nii konsultandi, kui enda esitatud küsimustikuga ja mõlemal korral tuli positiivne otsus ainult endatäidetud ankeedi puhul. Loomulikult peab eelnevalt olema eriarsti diagnoos.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 14:56; 11.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ja tuttaval kogemus nii konsultandi, kui enda esitatud küsimustikuga ja mõlemal korral tuli positiivne otsus ainult endatäidetud ankeedi puhul.

Sain ma õigesti aru, et kui konsultandi kirjapandu ei läinud läbi, siis tegite ise uue ja parema? Kohe järgmisel päeval pärast vastuse saamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see konsultant teha saab. Ise täita on lihtne. Vaja on eriarsti/eriarstide visiiti ja oleneb siis, et mis nemad teevad ja kirjutavad ja kas on ka mingit diagnoosi. Niisama ilmselt ei anta jutu peale, et selg ja jalg valutavad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ja tuttaval kogemus nii konsultandi, kui enda esitatud küsimustikuga ja mõlemal korral tuli positiivne otsus ainult endatäidetud ankeedi puhul.

Sain ma õigesti aru, et kui konsultandi kirjapandu ei läinud läbi, siis tegite ise uue ja parema? Kohe järgmisel päeval pärast vastuse saamist?

Ei läinud läbi jah. Mina esitasin vaide, seekord täitsin ise, määrati töövõimetus, tol ajal 80%. Nii et põhimõtteliselt sai pea üleöö täiesti töövõimelisest täiesti töövõimetu. Ei teinud päris järgmisel päeval, aga vaide esitamiseks on kuu aega, nii et kuskil selle aja sees. Tuttav istuski lihtsalt kodus pool aastat, siis esitas ise uue taotluse, mille põhjal anti osaline töövõimetus. Võib-olla on kokkusattumus, aga igaks juhuks täidan ankeeti nüüdsest ise.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 14:56; 11.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kas osalist töövõimetust on raske saada….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.