Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas oskate võrgutada?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas oskate võrgutada?

Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=xVaFbTusSVI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR19KHkM10SSfaV_q2FoE0CU0KZfgvu7C6Q4SJoy-20zgoXiwmF-bLXGUzo

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, et Kardo head naist hinnata ei osanud.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastan küsimusele. Ei, ma ei oska võrgutada. Pole kunagi osanud. Ja ei hakka proovimagi. Olen nagu olen, milleks nipitada ja trikitada, kui see pole mulle loomuomane?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole proovinud. Aga üldiselt peavad mehed viisakat naeratust juba võrgutuseks. Seega olen siinkohal kitsi, kui ei taha pealetükkivate meestega tegeleda.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oskan, sest olen mõrd.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varem oskasin, mehi on lihtne konksu otsa saada  – aga katsu neist hiljem lahti saada.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nataga on mugavam

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle naise psüühikaga pole kõik korras ju. Või räägib ta nagu ebakindel kaisukiisu, et nummim olla? Ei jaksanud kuulata rohkem, sest “nagu” ja mingeid täiesti tühje, seosetuid lauseid oli rohkem kui sisu.

Lõuani täis tätoveeritud… Ma ütlen seda tegelikult kaastundest, sest olen isegi tätoveeritud (küll mitte sellises mahus) ja olen nö hulluks tituleeritud. Ma usun, et paljudel veel on tätoveeringud enesevigastamiseks (see pole muidugi 100%, mul on suurem osa nendest esteetilistel kaalutlustel, aga on ka neid, mis tulevad kuskilt sügavalt pimedast).

Raske on elada erinevate häiretega. Tean, mis tunne on halvav ebakindlus ja terav tähelepanuvajadus samaaegselt.

Jne jne ****

Flirtida oskan ja hästi. Osa minu häirest moodustabki see, et mulle meeldib rolle ja iseloomusid vahetada. Vastavalt sellele, keda võrgutada vaja on.

Oh jah, loodan, et tal läheb kõik hästi ja paremaks.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga üldiselt peavad mehed viisakat naeratust juba võrgutuseks.

No naised on samasugused ju. Alles oli üks, kes pidas külgelöömiseks seda, kui võõras mees talle taskuräti ulatas, et ta end oma lapse oksest puhastada saaks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nii kumiseva heliga video, et ei kannata üle 30 sek kuulata

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah oskan võrgutada, samuti flirtida nii kõnes kui kirjas, verbaalselt ja mitteverbaalselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi ei saa midagi aru, mis ta räägib. Kas helikvaliteet on nii s*tt või inimesel veits kõnehäire.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Videot ei vaadanud, aga oskan küll. Võrgutamise all ei pea ma silmas kellegi teesklemist, kes ma ei ole. Vastupidi. Võrgutamise all pean ma silmas, kuidas köita tähelepanu ja näidata ära oma olulisemad küljed piiratud ajaressursi tingimustes 🙂 Kui mul on näiteks reisikaaslane, kellega ma olen koos kollm nädalat, siis mul polegi vaja teda võrgutada. Me saame niikuinii aru, kas meil on tõmmet või ei.
Kui aga mulle on hakanud meeldima mees, keda ma näen kaks korda nädalas asutuse koridoris ja kaks korda aastas firma üldkoosolekul ja pärast rootsi lauas, siis tuleb ju osavalt ja kiiresti tähelepanupüüdmine ära teha, mitte jääda ootama, et äkki ta märkab mind ise. Mind, kes ma istun üldkoosolekul 8 rida temast tagapool ja töötan 3 korrust allpool ja pole asutuse kauneim naine.
Pärast siis saab vaadata, kas kumbki soovib kaugemale minna, aga jah võrgutada selles mõttes, et tähelepanu haarata ja huvi äratada, seda ma oskan.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oskan, aga pole juba aastaid kasutanud. Kunagi ammu ülikooliaegadel vedasime ühe sõbrannaga kihla, et suudan tema poolt väljavalitud mehe ära võrgutada. Ta valis muidugi sellise, kes polnud minua maitse, aga kihlvedu on kihlvedu. Teoks ta sai.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Videot ei vaadanud, aga oskan küll. Võrgutamise all ei pea ma silmas kellegi teesklemist mida ma ei ole. Vastupidi. Võrgutamise all pean ma silmas, kuidas köita tähelepanu ja näidata ära oma olulisemad küljed piiratud ajaressursi tingimustes 🙂 Kui mul on näiteks reisikaaslane, kellega ma olen koos kollm nädalat, siis mul polegi vaja teda võrgutada. Me saame niikuinii aru, kas meil on tõmmet või ei.

Kui aga mulle on hakanud meeldima mees, keda ma näen kaks korda nädalas asutuse koridoris ja kaks korda aastas firma üldkoosolekul ja pärast rootsi lauas, siis tuleb ju osavalt ja kiiresti tähelepanupüüdmine ära teha, mitte jääda ootama, et äkki ta märkab mind ise. Mind, kes ma istun üldkoosolekul 8 rida temast tagapool ja töötan 3 korrust allpool ja pole asutuse kauneim naine.

Pärast siis saab vaadata, kas kumbki soovib kaugemale minna, aga jah võrgutada selles mõttes, et tähelepanu haarata ja huvi äratada, seda ma oskan.

Andke mulle ka nõu, kuidas sa seda teed?  Ma  ei saa üldse  hakkama:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Videot ei suutnud vaadata.

Võrgutada ei oska, pole kunagi tahtnud ka ausalt öeldes. Omapoolset huvi välja näidata oskan, vestlus alustada ka oskan, mingi ööklubiflirt, no selleks pole mingeid oskusi vaja, sellest on küllalt olnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Andke mulle ka nõu, kuidas sa seda teed?  Ma  ei saa üldse  hakkama:)

Liiga pikaks läheks. Väga lühidalt – tee midagi ootamatut aga positiivset. Sa oled kohmetu? Siis teegi midagi sellist, mis näitab, et sa oled armas, kaitsetvajavalt kohmetu ja siiras. Kirjapanduna kõab see kõik veidi lollakalt, ega fantaseeri natuke ja saad hakkama. PK käod sööksid mu elusast peast ära ka, kui hakkaksin mingeid mõttelisi seiku kirjeldama.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just sama soovitas kunagi mingi naistevõrgutaja “ütle ja tee seda, mis just parasjagu on ehe, sinule omane, aus” jne. Kui ei oska midagi öelda, siis nii ütledki, teine saab nalja ja kontakt on loodud. Jne, aga eks kohmakas peab ka oskama olla, et see oleks võluv ja mitte piinlik 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millist naist silmas pead?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Videos on Kardo eks, järelikult teda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes on Kardo?

Jube video.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõne arust on see hea naine?

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas oskate võrgutada?