Esileht Väikelaps Kas osta ette Lenne 86 või 92

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas osta ette Lenne 86 või 92

Postitas:

Kui laps on hetkel 1 a 1k vana 78 cm pikk, kasvukõvera keskmisest alati ca 1 cm ees. Okt-lõpp, nov alguses, kui talvekombe kandmiseks läheb, on ta siis 1 a 9 k.
Väga raske on sobivat suurust arvestada, aga veelgi raskema ohke tekitaks sügisel kombe täishinnaga ostmine:) Aidake palun ennustada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmiseks aastaks kindlasti Lenne 92. See võib küll veel suvel lapse kõrval suur paista, aga talveks on paras. Meil saab 2a1k vanune laps väga hästi sellega hüpelda- karata- roomata. Hetkel ei ole varrukate pikkuses enam suurt mingit kasvuruumi. Ise ta 90cm pikk, aastaselt oli 78cm. Hea, et on pikka \”varrega\” kindad.

Meil 92 Lenne püksid ka parajad, 86 jopel varrukad täiesti lühikesed. Ju siis teised lapsed on lühemate käte-jalgadega.
Sõbranna 1,5 aastased enneaegsed kasutavad nr 86-te ja pole suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on näiteks 2,7 a ja kannab 92 lenne kombet ise on 93 cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan nr 86. minu poiss on hetkel u 90 cm pikk (3-aastane) ja Lenne nr 92 kombekas on nii suur, et kanda ei saaks veel. no päriselt kah 🙂 . ma ei tea, mismoodi eelmisel vastajal lapsel see kombekas seljas. minu omal on jalgevahe vastu maad.

ma ei usu, et su laps kasvab aastaga 14 cm. võib minna nii, aga pigem siiski mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2-aastane ja 90cm ning see talv on kasutuses Lenne 86 suuruses komplekt. Püksid võiksid mingi sentimeeter ehk pikemad olla, aga kui kummid saapa alla panna, siis on täpselt parajad. Jope on küll pigem natuke suur kui väike. 92 suurusesse upuks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ka 86. Kui ta sul aastaga kasvab näiteks 10cm, mis on üsnagi tõenäoline selles vanuses, siis on ta 88cm pikk ja Lenne 86 kombekas on tal kasvuvaru veel küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennel muidugi on kasvuvaru, aga ise ostakson siiski 92. Oma laps küll kasvab sellise mühinaga. et ei riskiks välja kasvamisega uuest jopest. Aga lapsed väga erinevad. Sõbranna laps käis kolm talve sama suuruse Lenne jopega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüa osta siis selline mudel, millel saab varrukaid tagasi keerata ning alt kummidega (mitte sirge) ja osta ikka 92. Heal juhul peab siis äkki 2 hooaega vastugi või vähemalt allahindlusteni. Mina ostsin jõululapsele (oli sügisel 1a9k) 92 ja sai käia veel järgmise talvegi. Nüüd proovisin seda nooremale õele (1a10k) ja muidu võiks kandagi, aga just need varrukad on liiga pikad ja tagasi keerata ka ei saa.

Ahjaa-mu vanem laps oli üle meetri kui veel selle 92 selga ajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et 86 oleks õigem. Poiss 98 pikk ja kandis Lenne nr 86 kombet(muidu oli paras aga kapuuts pähe eriti ei mahtund,kuna poisil suur pea) ning 92 komplekti. Lenne komplektid on väikesemad kui kombed,muidugi sõltub mudelist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss kandis 2a(sai talve algul) 104 suurust Huppa kombet. aastaselt oli 87 ja 13 kg, ise oli pikk 95 ja kaal 15 kg. 98 suurus oleks pikuselt küll paras olnud aga laiuselt jäi väikseks, midagi peale pluusu ja sukkapükste alla ei mahutunud. kombe varukad ja alläär on kummiga ja istub seljas täiesti normaalselt. Kindlasti soovitaks 92 suurust, parem las olla veidi suurem kui karta seda, et kevadeks väikseks jääks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui Lenne siis 86,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ka Lenne puhul sõltub mudelist. Sel sügisel passitasime tütrega kombekaid, küll suuremaid suurusi. Ühe mudeli puhul oli paras 104, teise puhul 110.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Kas osta ette Lenne 86 või 92

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.