Esileht Väikelaps Kas osta lapsele voodipesu või õmmelda ise?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas osta lapsele voodipesu või õmmelda ise?

Postitas:

Esiteks, oskab keegi soovitada mõnd head pesupoodi, kus oleks laias valikus puuvillasest riidest voodipesu müügil? Asukoht tallinn 🙂
Jäin mõtlema, kas ise õmmeldes tuleks odavam? Ma pole abakhanis ega kangadzunglis väga ammu käinud, riide meetrihinnast ei tea ma miskit. Tekikoti suudaks ikka ise ära õmmelda, sirge õmblus see kõige lihtsam 🙂 Padjapüüriga saan ka hakkama, sellega aga minu õmblusoskused lõppevad. Tekikott peaks olema mõõdus 150*200.
Või siis minna lihtsama vastupanu teed, ja osta poest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises mõõdus tekikotti pole küll mõtet ise tegema hakata, materjal ja tööaeg ka maksab. Vaata parem soodukate ajal Hemtexisse (Rocca al Mares) või Ikeasse (nt Soomes), leiad väga kvaliteetset ja ilusat voodipesu. (Mul lapsed veel 3-aastased, neile olen seni küll ise teinud kõik voodipesud, aga viimati vaatasingi, et enam pole mõtet. Kangast olen ostnud muidu Ikeast ja Kadaka teelt Eesti tekstiilist (jääb Kangas&Nööbist tsutike linna poole).

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina tegin oma lapsele ise tekikoti. Kuna ta Puhhi fänn siis vaatasin, et poes oli 200×220 ( vist oli selline tekk) 31 euri aga abakhanist sain mõmmi riide koos luku ja kõigega 21 euriga. Riiet jäi ka üle natuke. Ja see õmblus vaev ei olnud mingi vaev, kuna mulle meeldib õmmelda 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Tegid lapsele ka siis samas mõõdus tekikoti? Et 1a5k laps magabki sul topeltlaia tekiga?

0
0
Please wait...
Postitas:

Mivar-Viva poest ostsin küll veidi väiksemale tekile ühe tekikoti. Aga seal oli ka selles mõõdus tekikotte päris palju erinevaid.
See asub Tallinnas Laki 21 ning avatud E-R 10-18. Telefon 6563603, saad igaks juhuks üle küsida, mis valik neil on.
Aga suuremaid tekikotte on vist odavam poest osta valmina. Kuigi jah, ise olen ka siiani päris paljud linad, tekikotid ja padjapüürid ise õmmelnud, kui ole mingit ilusat riiet näinud.

0
0
Please wait...
Postitas:

Vaata Anttilast või mytoys.de seal ilusad ja väga odavad!

0
0
Please wait...
Postitas:

Poest ostetud valmis tekikotid tulevad üldjuhul ikka odavamad. Siiski olen enamus voodipesu ise õmmelnud, kuna ei suuda vastu panna, kui näen jälle mõnda väga ilusat kangast. Ilusa tekikoti poodidest otsimiseks läheks mul igatahes kordades rohkem aega, kui ise õmblemiseks.

0
0
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Väikelaps Kas osta lapsele voodipesu või õmmelda ise?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.