Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas ostaksite kasutatud vankri posti teel?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas ostaksite kasutatud vankri posti teel?

Postitas:

Vanker meeldib, on hea hind ja pildilt tundub ilus.Ja mudel ka 2010-ei tohiks väga trööbatud olla-garantii paberid ka kaasa.Aga vot ei teagi, sõita jälle vankrit vaatama on kaugel.
Kas riskida ja osta vanker, mis meeldib ja hea hinnaga või oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 12:59; 31.01 13:25; 31.01 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee siis vähemalt kokkulepe, et nt pool vankri hinnast kannad üle alles siis, kui vanker ikka meeldib vms. Ise ei julgeks osta, inimeste arusaamad selles, mis on \”korralik ja hästi hoitud\” on hämmastavat vastakad 🙂 ja pildi peal tunduvadki asjad ilusamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis korra käisid juba vaatamas vankrit või? Sel juhul ei näe küll probleemi, kui oled oma silmaga näinud, siis pole ju vahet, kuidas see sinuni toimetatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pildid võivad väga petlikud olla. Ise vaatasin interneti teel mitu vankrit piltide järgi välja ja sõitsin ekstra Tartust Tallinna vaatama. Koha peal selgus aga, et see vanker, mis pildi pealt kõige koledam oli ja mille lihtsalt igaks juhuks nimekirja lisasin, osutus kõige ilusamaks ja korralikumaks vankriks ja selle ka ära ostsime. Teised ilusate piltide ja jutuga vankrid olid ikka mõnusalt ära trööbatud. Umbes nii, et koha peal selgus, et väike rooste siin ja seal – pole ju hullu, riie täiesti laiguliseks pleekinud – seda on ju ainult natukene jne. Inimeste mõiste \”korralik\” on ikka väga erineva tähendusega. Minul tookord kehtis küll see, et mida ilusam jutt, seda kehvem vanker.

Kui ostad posti teel, siis kindlasti lepi kokku enne, et juhul kui kaup ikka üldse ei sobi, siis saadad tagasi ja saad oma raha tagasi. See kokkulepe tee kirjalik!

Ma ei tea, mis kohast käib jutt, aga katsu samast kohast veel teisigi vankreid leida ja siis lepi ühele päevale kõik vaatamised kokku. Siis ei ole sõit nii tühja kui selgub, et see üks vanker ei sobi ikka üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vankrit pole näinud enne-ainult pildilt.Ja see koht asuks teises eesti otsas, et sinna sõit ei tasuks küll ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 12:59; 31.01 13:25; 31.01 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.. tõesti inimeste arusaamine- korralik/ puhas/ hästi hoitud- ikka vääga erinev. Otsisin esimesele lapsele kerget käru, millega linnas kärutada jne.. Lõpuks leidsin, pilt ok, jutt norm. Koha peal selgus, et käru haises pissi järgi ja oli KOHUTAV!! Peale seda minu mees keeldus igasugustesse kodudesse minemast ja kasutatud asjadest 🙂 Ise müüsin oma 2.a. vana vankri tõesti nagu uuena, pestud, puhastatud, rattad õlitatud, lausa läikis. Sama kehtib riiete ostmisel jne..Vanker nii kallis asi- mina ei julgeks ilma nägemata, katsumata osta!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina müüsin enda vankri nii maha. Saatsin Cargoga ja ostja oli rahul. Enne seletasin põhjalikult ära mis on kriibitud või kas kuskilt on katki jne. Ja nägi välja selline nagu oli piltidel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 13:31; 31.01 13:50; 31.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei riskiks – vankri ost on ikkagi suur kulutus ja pärast ei jõua ära kahetseda, kui kaup ei meeldi.
Mina ise plaanin ka kasutatud vankri osta, aga 100% lähen vaatama ja ost toimub nö. \”käest kätte\”.
Olen arvestanud, et kui vanker meeldib, siis sõidan vajadusel ka Tallinnast Tartusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega pole tegemist selle ulmelise hinnaga petuEmmaljungaga Võrust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei ostaks. MInd pleekiud kangas tõttöelda ei sega, aga kui mulle seda meilis öeldud pole ja kui ette ei tea, siis läheksin küll närvi. kroomraami roostetäpid ka otseselt ei sega, kui see just üleni täpiline pole. Aga ega müüjad ei ole varmad pisiasju esile tooma. Eks nad ise asjaga nii harjunud ka, et ei pea enam millekski. Üldse ei osta enam midagi postiga ja eelistan oma asju müüa ka ainult käest kätte. Kord müüsin body: kuulutuses kirjutasin, et kandmata ja pesemata. Ostja pärast andis teada, et see on nüüd küll pestud. Selga see mu lapsele ei läinud juba ostes ja ei mäletanud, et läbi pesin selle. aga nii piinlik oli, sest müüsin ju ikkagi muud. Endal silm harjub ära ju, kui igapäev lappad oma müügikastist asju.

Vankrit ammugi ei ostaks, see on ikka kallis asi. Või sul on väga odav?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ei ostaks.Tahaksin ise veenduda kas kuskilt logiseg, kisub kuhugile küljele viltu vms.Pildilt pole ka alati väikseid kulumisi näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enda lapse ühe vankri müüsin nii ära. Ostja oli näinud vaid pilte. Muidugi enne seletasin põhjalikult ära mis on vankril vigadeks. Näiteks raam oli kokku panemis kohast kulunud ja istumis osal olid mõned plekid jne.
Ja oli kätte saades rahul vankriga. Niiet eks see olegi vedamise asi kas läheb õnneks või mitte.
Ise ostsin postiga turvahälli ja nägi piltidel välja täpselt samasugune nagu päriselt.
Kuid mõtekam on jah kas küsida kas ostab tagasi kui ei sobi või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 13:31; 31.01 13:50; 31.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina müüsin enda lapse vankri nii maha. Saatsin Cargoga ja ostja oli rahul. Enne seletasin põhjalikult ära mis on kriibitud või kas kuskilt on katki jne. Ja nägi välja selline nagu oli piltidel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 13:31; 31.01 13:50; 31.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.. tõesti inimeste arusaamine- korralik/ puhas/ hästi hoitud- ikka vääga erinev. Otsisin esimesele lapsele kerget käru, millega linnas kärutada jne.. Lõpuks leidsin, pilt ok, jutt norm. Koha peal selgus, et käru haises pissi järgi ja oli KOHUTAV!! Peale seda minu mees keeldus igasugustesse kodudesse minemast ja kasutatud asjadest 🙂 Ise müüsin oma 2.a. vana vankri tõesti nagu uuena, pestud, puhastatud, rattad õlitatud, lausa läikis. Sama kehtib riiete ostmisel jne..Vanker nii kallis asi- mina ei julgeks ilma nägemata, katsumata osta!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin oma tuttava (elas seal, kus vankrit müüdi) vaatama. Ei riskinud ka nii osta, et ei ole näinud. Tuttav vaatas üle ja siis helistas. Õnneks oli vanker ilus ja korras. Tuttavale tegin ennem ülekande, et ta sai kohe vajadusel sularahas ära maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks asi on kaup, mis ei vasta ootustele või mille defekte ei olnud kuulutuses ära toodud, aga teine asi on pettused. neid, kes müüvad internetis olematud kaupa, on ikka väga palju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud neti teel vankreid mille hind on jäänud alla 70 euri.
Nüüd ostsin sündivale lapsele vankri ,mille hind oli üle 300 euri ja enne lasin tuuttaval üle vaadata ja alles siis kandsin raha,et saaks posti teel saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitus: enne kui raha üle kannad – googelda. Mul õnnestus niiviisi petturist pääseda. Pakkus mulle minu kuulutuse peale täpselt sellist käru-turvahälli komplekti, nagu soovisin. Hind oli ok, pakkusin lausa ise välja, et ostan postiga. Oli ka nõus sellega, et pool raha ette ja pool pärast. Kui konto nr ja nime sain, siis googeldasin ja oligi teema selge – petis. Isegi pool raha oleks tema jaoks olnud piisav. Peale seda ei julge kindlalt enam posti teel osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ostaks. Pilt ja reaalsus ei pruugi ühtida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, sellist asja ei julgeks küll posti teel osta. Parem ikka käi vaatamas ära. Või äkki on see inimene ise kuskile sinu lähedale liikumas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin, sain petta väga haledalt.
Vanker ei olnud mitte ainult katki vaid ka juba parandatud väga robustselt kruviga (põhimõtteliselt ei töötanud vedrustus ja minumeelest hoidis ka natuke viltu). Aga seda ma kohe isegi ei märganud. Kohe alguses hakkas silma see, et üks plastmasjulla oli murdunud. Selle peale ajas müüja muidugi juttu, et tema ei tea midagi ja ise tegite jne. Mul jäi laps just siis haigeks ja lõpuks mul ei jätkunud enam jõudu ja energiat temaga vaielda. Kirjutasin selle koolirahaks. Lõpuks lasin vankri ise ära parandada, läks 500 krooni maksma ja müüsin sõbrannale edasi 1000 krooni ostuhinnast odavamalt. Kaotus seega 1500 krooni.
Aga halb maitse jäi kogu yrituses suhu ja kuskil 1.5 aastat ei julgenud enam midagi neti teel osta.
Õnneks on enamus müüaid siiski toredad ja ausad inimesed, olen lastele ikka ilusaid teise ringi asju saanud aga kallist asja enam ilma nägemata ei osta.
Sul ka ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, selliste juttude pärast ei julge ka enam osta.Pole kunagi ka ostnud ja ega olingi väga kahevahel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 12:59; 31.01 13:25; 31.01 22:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas ostaksite kasutatud vankri posti teel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.