Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas Ostas praegu mingit tegevust toimub?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas Ostas praegu mingit tegevust toimub?

Postitas:

Ootasin kevadet, et mõned kevadjoped jne müüki panna, aga kas Ostas keegi ostab ka praegu riidekraami? Kes on hiljuti midagi müüki pannud, kas ostetakse või on targem järgmist aastat oodata?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:12; 03.04 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks vist sõltub ka sellest, mida müüd.
ise olen viimase 2 nädala jooksul mitukümmend oma laste vana asja maha müünud.
väga huvitav tendents: ostjad on põhiliselt meessoost, tundub, et kodukarantiini kodukontorite ajal vist naised õpivad oma töö kõrvalt koos koolilastega ja mehed kantseldavad lasteaialapsi: mult on meesostjad ostnud just eelkõige poiste mänguasju.
varem olid mul kõige minevamad asjad naistekad jm ajaviitekirjandus, neid ei osta enam keegi

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:40; 04.04 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kui keegi ütleks, et ostjaid on vähe, siis sa hoiaksid oma vanu riideid veel aasta otsa kodus?
Mõte on ju ikka vanast tränast kuidagi lahti saamine.
Teemasse vastates, siis mina ostsin just endale ja lastele suveriided ära
– sain väga odavalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei müü hetkel midagi, hinnad on nii all. Osta võib, aga mitte müüa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostas müüakse hetkel 150.- näomaske, 50tk karbis. omahind neil 6,30 ja kusjuures ostetakse ja mitte vähe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kui keegi ütleks, et ostjaid on vähe, siis sa hoiaksid oma vanu riideid veel aasta otsa kodus?
Mõte on ju ikka vanast tränast kuidagi lahti saamine.
Teemasse vastates, siis mina ostsin just endale ja lastele suveriided ära
– sain väga odavalt.

Hoiaks jah, sest mul ei ole mingi vana träna, vaid korralikud ja kallid riided. Neid osteti vanasti ikka mitmekümne euroga, ei ole eesmärki paari sendi eest neid müüa. Tundub sinu jutu põhjal, et ostjatele hea aeg, aga müüjatele mitte, kui just maske ja desinfitseerimisvahentit ei müü.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:12; 03.04 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks vist sõltub ka sellest, mida müüd.

ise olen viimase 2 nädala jooksul mitukümmend oma laste vana asja maha müünud.

väga huvitav tendents: ostjad on põhiliselt meessoost, tundub, et kodukarantiini kodukontorite ajal vist naised õpivad oma töö kõrvalt koos koolilastega ja mehed kantseldavad lasteaialapsi: mult on meesostjad ostnud just eelkõige poiste mänguasju.

varem olid mul kõige minevamad asjad naistekad jm ajaviitekirjandus, neid ei osta enam keegi

Kust sa tead, et nad mehed on? Suhtled kõigiga isiklikult?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa tead, et nad mehed on? Suhtled kõigiga isiklikult?

meiliaadressid on olnud eesnimi+perekonnanimi ja osta.ee teadetel on ka mehenimed all olnud.

üks tuttav nimi oli ka hulgas – lapse õpetaja abikaasa, kes lapse väitel kuuldavasti pere pesamunasid karjatab kui naine kööki ülesseatud kodukontorist õpilaste e-õpet korraldab 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:40; 04.04 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kui keegi ütleks, et ostjaid on vähe, siis sa hoiaksid oma vanu riideid veel aasta otsa kodus?

Mõte on ju ikka vanast tränast kuidagi lahti saamine.

Teemasse vastates, siis mina ostsin just endale ja lastele suveriided ära

– sain väga odavalt.

Hoiaks jah, sest mul ei ole mingi vana träna, vaid korralikud ja kallid riided. Neid osteti vanasti ikka mitmekümne euroga, ei ole eesmärki paari sendi eest neid müüa. Tundub sinu jutu põhjal, et ostjatele hea aeg, aga müüjatele mitte, kui just maske ja desinfitseerimisvahentit ei müü.

Osta on küll viimane koht, kus korralikke riideid müüa. Seal kauplevad veidrikud vanade moblade ja nõukaaegse kolaga.
Pane Yagasse, Basaari või FB Marketplace`i.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta on kaltsudega nii üle kuhjatud, et seal pole lootustki midagi müüa. Pealgi müüb enamus seal surnud vanaemade riidekapi sisu hinnaga 10 senti või lasteriideid mis “sobivad maal trööpamiseks” st. on auguliseks ja lääpa kantud. Kolmas grupp on Hiina-Poola polüestrimüüjad. Kõik seda läbi lapata ei viitsi ükski ostja.
Kui sul on vähegi kaasaegsed või ka kvaliteetsed vintage asjad, siis soovitaks ka Yagat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen viimasel ajal ostas tuhninud ja leidnud asju, mida tahaksin, aga pakutakse ikka julmalt üle, nii et tegutsevad ikka seal ostas

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:30; 09.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks vist sõltub ka sellest, mida müüd.

ise olen viimase 2 nädala jooksul mitukümmend oma laste vana asja maha müünud.

väga huvitav tendents: ostjad on põhiliselt meessoost, tundub, et kodukarantiini kodukontorite ajal vist naised õpivad oma töö kõrvalt koos koolilastega ja mehed kantseldavad lasteaialapsi: mult on meesostjad ostnud just eelkõige poiste mänguasju.

varem olid mul kõige minevamad asjad naistekad jm ajaviitekirjandus, neid ei osta enam keegi

Mis see “lasteaialaste kantseldamine” on siis mingi ainuisikuliselt naiste töö, et NÜÜD, kui naised suuremaid lapsi õpetavad, tegelevad lõpuks ometi mehed ka lasteaialastega? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kaltsusid” ei osteta jah isegi sümboolse summa eest, aga laste väikeseksjäänud jalgrattad läksid vähem kui päevaga.
PS minul tekkis küsimus, kas need palja jala peal demonstreeritud jalanõud peaksid ostjas ostusoovi tekitama? Mul pigem vastupidine reaktsioon, tekib seenefoobia (no tõenäoliselt neil noortel naistel muidugi jalaseent pole ja müügiks topitakse ka ainult 1 paar jalga, aga pakkumises erinevad suurused).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kaltsusid” ei osteta jah isegi sümboolse summa eest, aga laste väikeseksjäänud jalgrattad läksid vähem kui päevaga.

PS minul tekkis küsimus, kas need palja jala peal demonstreeritud jalanõud peaksid ostjas ostusoovi tekitama? Mul pigem vastupidine reaktsioon, tekib seenefoobia (no tõenäoliselt neil noortel naistel muidugi jalaseent pole ja müügiks topitakse ka ainult 1 paar jalga, aga pakkumises erinevad suurused).

ma lisan veel seda, et mõned nendest jalgadest on suht koledad, milleks neid näidata

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:30; 09.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on viimase 2 nädala jooksul edukalt lõppenud 25 oksjonit ning hetkel pakkumised tehtud veel 14-le. Samamoodi, nii nagu üks eeskõneleja väitis, põhiliselt ostetakse vanu mänguasju,
lõpphinnad jäänud 2-6€ vahel, aga ka ühele uuena seisma jäänud oluliselt kallimale vidinale on pakkumine tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpseid numbreid ma ei tea, aga nad ikka proovivad inimesi müüma meelitama – märtsis oli 25 avamistasuta müüki, nüüd saadeti selline teade:
Kuni 31. mai 2020 kehtib eraisikutele kampaania, kus ühes kalendrikuus saad ilma avamistasuta lisada müüki kuni 10 eset!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vist ongi siis nii, et mehed käisid enne vaid tööl ja laste kantseldamine oli koduse naise rida. Nüüd avastavad, et lapsed vajavadki neid tarbeid ja mänguasju, mida enne ei raatsitud naisel osta lubada. Oma silm on ikka kuningas. Tore oleks veel, kui need elatisemaksjad ka oma lapsed mõneks ajaks enda juurde võtaksid, äkki lõpeks siis see eksnaiste süüdistamine raha laristamises ära. Näeksid omal nahal, kui palju lapse peale tegelikult raha kulub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas Ostas praegu mingit tegevust toimub?