Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas ostate kuldehteid pandimajast ?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas ostate kuldehteid pandimajast ?

Postitas:
Kägu

Mul on tuttav, kes kõik oma kuldehted ostab pandimajast. Mulle jälle tundub, et neid ehted kanda ei ole hea, kuna need on pandimajja viidud viimases rahahädas ja kindlasti nii mõnigi inimene on olnud väga kurb, kui on pidanud oma ehtest loobuma, aga tal pole muud valikut olnud. Tuttav ütles selle peale, et ma olen lollakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt ei usu mingeid energiaid vms, kuid mulle on lihtsalt eetiliselt vastuvõetamatu pandimajast asju osta (teenivad teiste hädade pealt korraliku kasumit)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole kunagi pandimajast ehteid ostnud.
Olen sealt ostmist teadlikult vältinud, sest paljud ehted on sinna sattunud õigete omanike teadmata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen sealt ostmist teadlikult vältinud, sest paljud ehted on sinna sattunud õigete omanike teadmata.

Ma mõtleks ka pigem selle peale, aga igal juhul mul pole seda probleemi, sest mis pandimajadesse puutub, oleksin pigem sinna müüja kui sealt ostja (kui mul oleks midagi müümisväärset). Vaesed tõesti ongi õnnelikumad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav ütles selle peale, et ma olen lollakas.

Kisub sinnapoole küll.

Sest kasutatud meest või naist ei ole kellelgi piinlik “omale võtta” aga mingist metalljulla kohta tehakse probleem.

Sest pea iga inimene on ju kellelegi vblla nooruses südamevalu valmistanud, kui pubeka armumisele ei vastanud või paljud on ka abielust lahutatud jne,
Tragöödiad on igal juhul suuremad olnud. Kasutatud inimeste puhul.
Aga see nagu ei ole energiameestel ja -naistel probleem?

Oskad selgitada?

P.S: Kusjuures ehtega on veel ju nii, et sa tood ta koju, puhastad ära, POLEERID ta uuesti ja paremini, kui enne, ära, annad talle UUE välimuse, ta saab täiesti teiseks kui enne.
Ehe saab õnnelikuks, hakkkab kiirgama, ta on leidnud uue omaniku ja saab taas särada ja kedagi kaunistada, mis ongi ühe ehte elu eesmärk!

….ja siis tuleb perekoolikast teemaalgataja ja teeb…böööö

Please wait...
Postitas:
Amatöör

Ei osta , kuna ei külasta selliseid asutusi. Kannan vähe ehteid, kuid neil on hoopis teine ajalugu – vanatädi kink keskkooli lõpetamisel, vanaemalt päritud sõrmus, mehe kink esimese lapse puhul jne. Kuldehted on kõik kingiks saadud.
Kummaline oleks vaadata käevõru ja heldinult meenutada, et selle ostsin oma esimesel käigul Luutari pandimajja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei külasta selliseid jubedaid asutusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga inimesed müüvad ka odavamaid ehteid.piisab fb-st, pole vaja pandimajja minnagi. nt nominationi lülisid ja tervet ketti. pandora jubinaid. Veenre ehteid ja teisi meie oma disainerite ehteid. kas neid ostaksite?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei osta, sest ma ei kanna ehteid. Teiseks, mulle ei meeldi pandimajad. Eks seal palju ebaseaduslikult saadud kraami jne.
Samas, meil kõigil ilmselt on kapis ehtid, millega meil mingit emotsionaalset sidet pole, tegelikult on ju hea, kui on koht, kus sellised ehted saab maha müüa. Nii, et kindlasti saab sealt ka ehteid, mis kellelegi lihtsalt ülearuseks on osutunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tõttöelda ei osta endale üldse ehteid, ei tunne mingit vajadust. Kaltsukatest ostan küll asju, pandimajja pole sattunud, ei teagi kus need asuvad. Aga mingeid energiaid ei usu. Taaskasutusse usun.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Ehteid pole ostnud, muid asju küll. Mitte palju, aga…on ette tulnud. Mõned tööriistad ja fotokas. Viimasel ajal pole juhtunud sinna üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei külasta selliseid jubedaid asutusi.

mina külastasin pandimajasid peale seda, kui korteris kutsumata külalised käisid – lootsin üles leida oma kuldkehteid ning lauaarvutit.
paljudel sellistel juhtudel soovitab isegi politsei: kammige pandimajad läbi, kui leiate, helistage 112 ja tuleme kohe kohale, meil endal pole ressursse selleks läbikammimiseks.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

ikka ja ainult pandimajast. kas mujalt siis ka ehteid saab?
iseensest sul lahe tuttav. pani sulle kohe plaks diagnoosi silmade vahele ära. sa tulid perekooli kurtma, et tuttav tõtt ütleb. nalja nabani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei osta. Sealt ei saa mingit garantiid, et asi tegelikult ka kullast on – tänapäeval võib selle kullamärgise kes iganes sinna ehtele sisse pressida. Teiseks armastan ma valget kulda ja neid pandimajades eriti ei leidu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei osta. Sealt ei saa mingit garantiid, et asi tegelikult ka kullast on – tänapäeval võib selle kullamärgise kes iganes sinna ehtele sisse pressida. Teiseks armastan ma valget kulda ja neid pandimajades eriti ei leidu.

Pandimajad kontrollivad enne vastu võtmist kulla ehtsust. Neil on selleks üks must kivi. Kui on kahtlane asi, siis vastu ei võeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskord kogemata astusin Luutarisse. Sain aru, et tegu on pandimajaga ja mul hakkas neid asju silmitsedes füüsiliselt halb. Tagurdasin ruttu välja.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas ostate kuldehteid pandimajast ?