Esileht Väikelaps Kas ostate lasteriideid rohkem mingite tegelaste (Muumid,Bamse)piltidega või pigem tavalisi ) pilti)

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas ostate lasteriideid rohkem mingite tegelaste (Muumid,Bamse)piltidega või pigem tavalisi ) pilti)

Postitas:
Kägu

Kas ostate lasteriideid rohkem mingite multikategelaste (Muumid, Bamse) piltidega või pigem tavalisi riideid, ilma piltideta? Või ostate näiteks ainult tüdrukule piltidega ja poisile mitte või vastupidi? Millised on lemmiktegelased ja millised ei meeldi?

Mina ostan nii poisile kui tüdrukule (poiss 3a, tüdruk 1a) ikka pigem mingite tegelastega riideid, mõlemale ostan Muumi, Bamse ja Puhhi teemalisi riideid, poisile veel Carsi ja Snoopiga, kuigi neid viimaseid on vähe müügil, tüdrukule ostaks ka aga pole üldse müügil näinud 🙁

Ei meeldi tüdrukule Hello Kitty, Pet Shoppide ja Barbie, Printsesside ja Minni-hiire teema, poiste puhul ei meeldi Sponge-Bob, Batman ja Spiderman, Ben10 jm jaapani multika teema – õnneks poeg ei oska neid veel nõuda ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas ostate lasteriideid rohkem mingite tegelaste (Muumid,Bamse)piltidega või pigem tavalisi ) pi

Eelistan toredate lapselike piltidega riideid, näiteks põder, öökull, tore notsu, lammas jne. Kohe üldse ei meeldi need Hello Kitty ja igasugu litritega printsesside jama. Meie tüdrukud hirmsasti fännavad Autode multikat, aga tüdrukutule selliste piltidega asju ei tehta, või Muumide puhul on tüdrukutele pildiks pigem see jube Väike Müü, samas kui poistele on armsad tavalised Muumid või kasvõi Snoopyga riided. Miks ei ole tüdrukutele näiteks tüdrukupärase lõikega särke kus peal mõni auto pilt? Meil siin on tüdrukute riided ikka valdavalt jubedad. Eks see ole maitse asi muidugi, aga mind ennast pisut häirib, et meie tüdrukute riided näevad välja sellised Ida-Euroopa väljapakutud stiiliga mitte eriti maitsekad. Oma pojale on märkimisväärselt lihtsam kenasid lapselikke asju osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas ostate lasteriideid rohkem mingite tegelaste (Muumid,Bamse)piltidega või pigem tavalisi ) pi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelistan toredate lapselike piltidega riideid, näiteks põder, öökull, tore notsu, lammas jne. Kohe üldse ei meeldi need Hello Kitty ja igasugu litritega printsesside jama. Meie tüdrukud hirmsasti fännavad Autode multikat, aga tüdrukutule selliste piltidega asju ei tehta, või Muumide puhul on tüdrukutele pildiks pigem see jube Väike Müü, samas kui poistele on armsad tavalised Muumid või kasvõi Snoopyga riided. Miks ei ole tüdrukutele näiteks tüdrukupärase lõikega särke kus peal mõni auto pilt? Meil siin on tüdrukute riided ikka valdavalt jubedad. Eks see ole maitse asi muidugi, aga mind ennast pisut häirib, et meie tüdrukute riided näevad välja sellised Ida-Euroopa väljapakutud stiiliga mitte eriti maitsekad. Oma pojale on märkimisväärselt lihtsam kenasid lapselikke asju osta.[/tsitaat]

Mina ostsin oma tüdrukule Carsi punase särgi Järve Selve teiselt korruselt lastepoest. Samuti ostsin sealt erksinised sukapüksid ja vihmavarju Carsi pildiga. Need ei ole küll ekstra tüdrukute riided aga minu laps kannab hea meelega, ise valis endale 🙂

Please wait...
Postitas:
p6rnikas

Kui siis Puhhi piltidega. Puhh nii armas tegelene. HK ajab pigem öökima juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lindexis on küll tüdrukutele olnud Muumiga riideid, iga paari kuu tagant kindlasti midagi on. Kuid mina ausalt ei näe mingit vahet, miks Minnie oleks nõmedam kui Bamse või miks Muumi oleks parem kui Pet Shop. Kohe ausalt ei näe vahet. Ikka margikultus, lihtsalt üks fännab üht ja teine teist pilti. Mina ostan pigem pildiga riideid, aga ostan siis, kui ikka tõesti meeldib, suvaline Muumi ega Minnie ei kutsu ostma, riideese peab olema kvaliteetne, kenade värvidega, efektse pildiga ja igatepidi armas, mingite teemadega küll ennast ei piira, kui ikka meeldib, siis ostan. Puhhi teemast niipalju, et seda enam eriti 5-aastasele ei osta küll, see ongi peamiselt alla 3-ste teema. Nii et teemaalgataja, küll tuleb aeg, kui ostadki printsessidega pluuse jms, sest suurem tüdruk Bamset ja Puhhi lihtsalt ei taha ja sulle endalegi hakkab veits imelik tunduma, kui koolieelikul laiab suur kollane karu rinna ees. Ja muidugi ostan ka ühevärvilisi, sest aeg-ajalt on vaja riietada laps klassikaliselt punasesse näiteks koos ruudulise seelikuga vms ja siis oleks rinnal ilutsev tegelane lihtsalt maitselage.

Please wait...
Postitas:
aloe

[tsitaat]Eelistan toredate lapselike piltidega riideid, näiteks põder, öökull, tore notsu, lammas jne. Kohe üldse ei meeldi need Hello Kitty ja igasugu litritega printsesside jama. [/tsitaat]

Nõus, ma kohe väldin neid massikultuse tegelasi. Minupärast olgu riie pigem ilma pildita kui Hello Kitty vms tegelastega. Neutraalsed pildid loomadest, lilledest vms on ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teate, mulle kohe üldse ei meeldi see HK ja mu tütrel (4a8kuud) ei ole mitte ühtegi HK riiet. On Peppa Pigi, aga eks see ole ka samasugune sea kummardamine:)

No ja nüüd tüdruk räägib, et tema suueks unistuseks oleks saada sünnipäevaks HK. Teab täpselt millist tahab ja kuidas ma siis ei osta?! Ilmselt saab ta sünnipäevaks omale HK ja võimalik, et ka mõne riidekese sinna juurde. See, mis mulle meeldib, ei puutu ju asjasse, sest lapse sünnipäev on minu jaoks tähtis:)

Kaksikvennal on mõned Autodega riided, sest nii vist on parem. Garfieldiga riideid on tal ka, ja niisama muid lahedate elukatega pluuse on ka. Ükskord kui meil olid pildivabad riided poisil, ütles ta nii kurvalt \”et õekesel on palju ilusamad riided\”. No tal olid sellised lihtsalt (minu meelest ilusad ja omavahel kokkusobivad) riided. Nüüd siis on temalgi piltide ja \”tuutude ja viledega\” riided. On ka Muumidega riideid.

Olen üritanud käia kaares mööda nn brändikultusest, aga ühel hetkel murrab see sisse. Tee või tina, aga vähemalt-suuremal määral saabub see ikka. Kahjuks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul piiga kahene, ise fännan puhhi ja seega on sünnist saati palju puhhi tegelastega riideid olnud, muidugi mida suuremaks kasvab, seda võimatum hankida. Tüdrukute riideid tal eriti polegi, kõik sellised veidi neutraalsemad poistekad. Talle endale ka meeldib puhh väga, hello kittyt pole ta õnneks veel avastanud ja nõuda ei oska.

Muumi meeldib mulle väga, aga lindexis on muumipilt mingil väga kirjul jubedal taustal alati. Muid muumikaid pole kohanud. seega muumikaid pole meil olude sunnil.

Paar snoopy asja on ka, aga need on ka poiste omad, piigale meeldib ka see tegelane väga.

Edaspidi peab vist nextist tellima hakkama, seal on sümpaatsed asjad, 98st ülespoole pole kohalikes poodides midagi meelepärast kohanud veel.

Ei pea pildid peal olema, kuid tahan värve, ei meeldi see roosa mannavaht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui aus olla, eelistan PILTIDETA
st
kas ühevärvilisi,mitmest eri kangast(punane pluus kollaste varrukate ja kantidega stiilis), triibulisi, mustrilisi…

äärmisel juhul tüdrukul kuskil mingi väike pilt(lilled, liblikas, lepatriinu)
aga
ei osta ühtki, mille rinnaesisel ilutseb mingi suur pilt.

Please wait...
Postitas:
Nipuneema

Minu vastus oleks sama nagu eelmine 4 tütre ema (kägu 12:38) kirjutas. Kuigi pean tunnistama, et meie riidekappi on issi ostnud 1 Lottega pluusi (sest väike neiu on Lotte fänn) ja on ka 1 Muumidega pluus, sest Muumi multikaid on ta näinud ja ka need tegelased talle väga meeldivad. On olnud ka paar HK pildiga asja- needki on issi ise ostnud välisreisidelt. Seega pole ma mingit kisa sellest tõstnud, kui issi lapsele on toonud mõne pildiga asja, aga ise ma tõesti olen eelistanud piltideta esemeid.
Suurematel tüdrukutel pole kummalgi olnud HK hullust. Küll meeldis vanimale tüdrukule mingi aeg Puhhi temaatika ja siis tal ka 1 selle tegelasega pluus oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kapis on igasuguseid riideid. enamus on siiski piltidega ja tegeleastega. hello kitty, muumid, bamse on suur lemmik viimasel ajal( minul vähemalt). kui on valida mingi igav ühevärviline asi või mingi tegelasega, siis kinlasti valin viimase. muidugi on ka selliseid neutraalsemaid asju. püksid on meil üldiselt tavalised. ei meeldi igasuguste piltide ja litritega jms püksid. laps on varsti 5a ja päris kõike ei ole nõus enam selga panema kahjuks 🙁
barbied ja printsessid ja igasused haljad mulle kahjuks üldse ei meeldi. samuti ka väga säravad ja edevad asjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostan igasuguseid. Kui ikka meeldib pildiga, ostan. Kui meeldib pildita, ostan ka. Millal siis veel kanda piltidega riideid kui mitte lapsena? Ostan ka HK, kui juhtub kena asi olema. Minu meelest on pigem naljakas, kui täiskasvanu käib HK või Minnie T-särgiga…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui poiss veel beebi oli, siis ikka olid disney teemalised riided armsad 🙂 ca 3-sena oli \”cars\”-teema meil jube popp, ikka tahtis pluusi, kus oleks mäkuiin või dokhadson peal. Saigi mõne selleteemalise pluusi, t-särgi ka.
Nüüd, mil vanust juba 4,5, ei ole tal mingeid eelistusi, peaasi, et pluus puhas oleks ja mugavalt seljas istuks. Nii et ise eelistangi osta pigem ilusaid, kvaliteetseid pluuse, t-särke, ilma igasuguste tiluliludeta peal (ntx mayoral, primigi). Pükstest on ka tavaline klassikaline teksapüks või vabaajapüks meie pere lemmik. Mingid suured taskud või pikne mqueen pepu peal ei lähe kohe mitte.
Sellega seoses oli üks tagasilöök ka, nimelt oli lapsel lasteaias palve lastele midagi punast selga panna. Ainuke punane ese, mis veel selga läks, oli p/v pluus, täiesti ühevärviline, HM-st ostetud. No ja õhtul laps kurtis, et teda ei võetud mängu,kuna teised poisid ütlesid, et mängu saab ainult see, kellel on mingi pilt pluusi peal. Kurb.

Praegu tüdruk veel liiga beebi, et ise riideid valida. Pole veel ühtegi hello kitty asja ega muud brändi (diney, barbie vm) koju muretsenud ja nii kaua kui see minu teha on, ei muretse ka.

Please wait...
Postitas:
pipi-triinu

Lapsele meeldivad kõik Miki-teemalised riided. Eriti Daisy ja Minni on tema lemmikud. Ehk siis tüdrukud.
Samuti fännab Autode tegelasi, ostsin talle ühe Matuga pid¸aama (punane oli, mis sest et poistele vast mõeldud), aga nii hea meelega läheb magama selle sees.
Sünnipäevaks kingiti (tüdrukute stiilis) pluus, millele oli lastud trükkida Sally pilt, laps oli täiesti pöördes sellest. Sally on tema lammiktegelane sealt (autotüdruk ju).

Need on kaks multikat, mille tegelasi armastatakse.
Muidu fännatakse veel südamekeste ja lilledega riideid; kirsid, maasikad jms pannakse ka selga hea meelega.
Erilised lemmikud on veel TIBUD. Tulutult olen otsinud talle Tweety-tibuga pluuse või kleite, no pole 98 suurust!(Võib pakkuda).

Selge on meil see, et pildiga riideid pannakse eranditult parema meelega selga (ISE ja ilma virisemata), kui ilma pildita. Pihiku alla olen küll soetanud tavalisi ühevärvilisi pluuse ja polosid, aga et neid ka selga saada, tuleb mul kõvasti veenda last. Üldiselt see õnnestub, kui pihikul endal sobiv pilt peal on. (sobib ka lilleke suuruslipikul näiteks ja see ongi lille-kleit).

Muid kasse-hobuseid-kutsikaid-HelloKittysid-printsesse ei ole ka lasteaiakaaslased suutnud talle veel külge pookida.

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

[tsitaat]Kui aus olla, eelistan PILTIDETA
st kas ühevärvilisi,mitmest eri kangast(punane pluus kollaste varrukate ja kantidega stiilis), triibulisi, mustrilisi… tsitaat]

Sama siin. Kui piltidega, siis kindlasti mittetuntud tegelased nagu lepatriinud, lilled, liblikad. Muumid-kittyd-puhhid-cars- käin ringiga mööda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii tütar kui poeg eelistavad piltidega riideid ühevärvilistele. Eriti oluline on see tütre puhul – ilma pildita pole nõus selga panemagi. Vahet isegi pole, mis pilt on või kui suur, peaasi, et kuskil midagi oleks (piisab ka pisikesest lillekesest või südamekesest). Ainult koerapildiga riided ei meeldi, sest ta kardab koeri (halvad kogemused koertega).
Pojale meeldivad lisaks piltidega riietele väga ka triibulised riided.
Ausalt öeldes, endale meeldivad lastepäraste piltidega riided enam kui niisama ühevärvilised – eks seepärast ostangi pildi või mustriga riideid põhiliselt. Kui olin laps, siis pildiga riided, mäletan, olid ikka kõige armsamad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

iseendale temaatilised pluusid/riided ei meeldi, hetkel lapsed 5a(poiss) ja tüdruk 1,9a, kuni pea senini kandsid valdavalt po.pi ühevärvilisi/ triibulisi särke, kuid nüüd kui poiss esimest aastat lasteaias, siis tema suurele soovile lisandusid meie kappi paar hm carsi teemaga särki/snoopy pidzaama ja tüdrukule ka hm hello kitty/minnie pidzaama – lasen neid riideid kanda põhiliselt KODUS, las eputavad, kodust väljapoole panen ikka oma maitse järgi- st ühevärvilised. Ka sokid on meil ühevärvilised/triibulised et sobituksid kogu muu riietusega, nt lillelised/autodega jms. sokid absoluutselt peale ei lähe.
niiet meie lapsed fännavad kodus oma lemmiktegelase hilpe 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ingliskeelsete kirjadega ja disny piltidega riideid ei võta ilma rahata ka vastu. mull eie meeldi need lärmakad multikad ja ei taha neid riideid ka. selles mõttes minu jaoks on pildil ja pildil vahe. muumi on kuidagi rahulikum ja pole nii ameerikalik, üks muumiga dressikas poisil isegi on. üldiselt meeldivad ühevärvilised või triibulised riided vms riided. ega neid polegi kerge leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ostsin oma tüdrukule Carsi punase särgi Järve Selve teiselt korruselt lastepoest. Samuti ostsin sealt erksinised sukapüksid ja vihmavarju Carsi pildiga. Need ei ole küll ekstra tüdrukute riided aga minu laps kannab hea meelega, ise valis endale :)[/tsitaat]

MInu tütar valis ka enale poest Cars auto pildiga särgi ja meil on Thomasega vihmavari. Nextist tellisime ka Thomasega toasussid aga no see oli küll ehtne rämps. Peale esimest kandmist olid nad sobilikud ainult prügikasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Minu nelja- aastasel tüdrukul on igasuguste piltidega riideid, mõni ka Hello Kitty pluus. Nii tütre kui ka minu jaoks on need lihtsalt kassi pildiga asjad, ma pole küll lasteaias mingit HK kultust kohanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks vahel n.ö silmade puhkuseks panna lapsele selga ka mõni ilma pildita ese, kuid kahjuks peab selliseid otsima taga lausa tikutulega!:( Miks üldse PEAB igal hilbul mingi pagana pilt peal laiutama… Kõige raskem on leida harilikku valget särki!:P

Piltidega rõivaste osas eelistan eakohaseid tegelasi. Arvan, et Lotte või Bamse karu pildiga särgi ostmine ei ole mingi kole patt, vaid laps tahab samastuda oma lemmiktegelasega. Meeldivad mõnusad loomuliku moega loomapildid ja neutraalsed loomulikud värvitoonid (mitte roosa-lilla!), ent kahjuks liigub selliseid vähe.

Küll ei meeldi mulle, kui ca 2 a lapsele mõeldud pluusi pilt sobiks pigem pubekatele: mingi tohutusuure suuga kole naisepea, mille alt kasvavad välja tibatillukesed jalad, lärmakas stiilis ingliskeelne tekst kõrval. Miks pagana päralt peaks ma oma kahesele tütrele pubekapluusi selga panema?

Ei osta oma lapsele Hello Kitty, Barbie ega imalate printsessipiltidega riideid. Õnneks pole lapsed nende vastu siiani mingit huvi ka ilmutanud.

Samuti ei osta ma enam riideid, mille piltidele on lisandina pandud helmeid ja pärleid. Need sädelevad helmed kipuvad pesus jube ruttu lahti tulema ja siis on pilt rikutud ning pesumasin prahti täis.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Väikelaps Kas ostate lasteriideid rohkem mingite tegelaste (Muumid,Bamse)piltidega või pigem tavalisi ) pilti)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.