Esileht Väikelaps Kas ostate uusi kombesid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Kas ostate uusi kombesid?

Postitas:

Oskad poode soovitada Soomes?

Ma lasen ka tuttavatel Soomes silmad lahti hoida ja olen päris palju asju soodsalt saanud, aga 25 euroga 98 suurus talvekombet küll saanud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 21:25; 09.12 10:07; 09.12 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus neile, kes alede ajal šoppavad: mis poodi pöòrdute või ostate internetist? Kas saaksite linke panna? Oleksin väga tänulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 20:25; 08.12 09:34; 08.12 14:08; 08.12 22:17; 09.03 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks tellisin musta reede ajal ära. Sain Molo jope enne 159 ja pärast 118. Neid soodukad peab ise jälgima. Ega need kuskilt suurelt kirjas pole. Mis puudutab pesugeel siis mul on ostetud sportlandist spetsiaalne geel mis aitab säilitada kanga vastavaid omatusi. Hind väike pudel 13 euri.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:15; 09.12 06:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ostnud peamiselt jaanuari-veebruari alede ajal, peamiselt prisma/ k citymarket. Võid ka jesperjunior.fi vaadata, mõnikord on häid pakkumisi. Siis muidugi kirbukad. Konks selles, et nii suure sooduka jaoks tuleb õhtuti erinevaid prismasid läbi kammida, tegu on tavaliselt laojääkidega. Olen saanud nt ecco/superfit/geox talvesaapad 30 euriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus neile, kes alede ajal šoppavad: mis poodi pöòrdute või ostate internetist? Kas saaksite linke panna? Oleksin väga tänulik.

Mina ei viitsi üldiselt mööda poode kolada ja 95% lapse riietest ostan internetipoodidest.
Päris poodidest muidu pea kõik teevad jaanuarist alates ale talveriietele: nt Lenne vabrikupood, Prisma, Lastemaailm (sellel on netipood ka).
Aga tuleb lihtsalt siõmad lahti hoida. Olen ka erinevate FB gruppide kaudu tellinud uusi ja odavaid õueriideid. Nt Kappahli meil Eestis ei ole ja Soome hinnad on kallimad kui Poola poes, siis sain mingi grupi kaudu tellida Poola Kappahlist ning sain väga hes kombe 40€ eest. Eelmine aasta kevadel tellisin mingist Inglise netipoest 60€ eest Didriksonsi kombe ja see oli hind koos saatmiskuluga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 15:04; 09.12 07:45; 29.02 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ostnud peamiselt jaanuari-veebruari alede ajal, peamiselt prisma/ k citymarket. Võid ka jesperjunior.fi vaadata, mõnikord on häid pakkumisi. Siis muidugi kirbukad. Konks selles, et nii suure sooduka jaoks tuleb õhtuti erinevaid prismasid läbi kammida, tegu on tavaliselt laojääkidega. Olen saanud nt ecco/superfit/geox talvesaapad 30 euriga.

Jesperjunior pood on isegi parem kui kodukas, seal väga head soodukad ja sealt olen saanud küll.

Eks palun nüüd jaanuaris/veebruaris prismas silmad lahti hoida. Õnneks teevad tuttavad seda hea meelega, sest väikese palga ja kallite hindade pärast Soome kolisidki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 21:25; 09.12 10:07; 09.12 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on kasutatud kombed veel kallimad, kui uued 😀 Mõtlen siis seda, et internetist osta riski peale kasutatud komme, tagastamise võimatud ja selle arvestus hinna suhtesse. Nt kui ma otsides saan internetist uue kombe 60-70 euroga, sh ma saan selle 14 p jooksul tagastada, kui ei meeldi (või poes jätan lihtsalt ostmata), siis eraisikult interneti kaudu ostes ei saa ma midagi teha, kui just kohut ei soovi 40 euro pärast käia …

Kuna mul on 2 last, siis muidugi on mul ka suurem motivatsioon uut osta – jääb nagunii ka nooremale lapsel ehk kasulik iga on pikem. Lisaks mis teeb kasutatud kombe puhul keeruliseks minu jaosk lisaks riskidele – kunaka kasutatult soovin jätta nooremale lapsele (juba viitsimise pärast, mugav, kui olemas), siis pean need asjad kõik neutraalsed ostma, sest lapsed erisoost. Ja kuna sinine on mu tütre jaoks poiste värv ja roheline mulle endale ei meeldi ja kollane pole praktiline, siis jääb üle suht väike värvivalik (lillelised ei sobi ka poisile, isegi kui värv on õige).

Seega õueriideid ostan ma valdavalt kas uusi (neutraalsel värvi) või siis kui kasutatult, siis ainult nii, et eelnevalt saan katsuda (nt Mustamäe lastekirbukalt).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorem laps on 7 ja käib veel lasteaias. Olen alati ostnud kaks kombekat, sel aastal on vanem ja on üks kombekas ja üks komplekt (tundmatu firma suusajope 25 eurot ja NorthBend tugevamast riidest traksipüksid 12 eurot). Aja jooksul olen ostnud erinevaid kombekaid:
1) Mitu aasta olid Lindex Fix või Lindex outwear või mõlemad. Mõlemad minu meelest väga head, tugev materjal, ilmastikukindlad. 4 paari Lindexeid olid kasutatud (25-35 eurot), ühe Fixi ostsin uuena, aga eramüüjalt ja 65 euroga. Vahepal läks värv ilmetuks ja valisin teise firma. Meeldisid just need mis olid tähekestega – tähed mustal põhjal ja tähed sinisel põhjal. Kvaliteet on hea, peavad kaua vastu.
2) HjaM sport. Ka väga hea kombekas, hea hinnaga, ostsin uuena allahindluse ajal (45 eurot).
3) Didriksons, üks kord (sügisel ostetud, eelmise aasta mudel 60 eurot). Rohkem ei osta. Kui Rootsist saaks 25 euroga, siis ehk küll, aga üle 100 euro ei maksa. Ei meeldi liiga alla ulatuv jalgevahe.
4) Kolmas aasta on ReimaTec. Kõik olen saanud uuena – kaks väga soodalt eramüüjatelt ja eelmine aasta ühe eest maksin 115 (täishind 159). ReimaTec on küll väga-väga hea kombe. Esimesel korral ostsin kõrvale uue KappAhli, aga see jäigi paraku seisma, Reima oli lihtsalt nii hea. Laps müttab lasteaias, midagi ei lähe katki ega karvaseks. Pori pühin lapiga maha ja kõik.
Jõulusooduka hinna raatsisin eelmisel aastal maksta (115 eurot) kuna Reima on suure kasvuvaruga ja ilusad värvid mõjusid ja hetkel oli raha, aga paraku kasvas laps suvel nii palju, et käised natuke napid ja ostsin selleks aastaks uue. Eramüüjalt sain 150 eurose kombe 70 euroga. Minu meelest on see väga hästi saadud. 150 pole nõus maksma ja ei suudaksi. 115 oli ka lagi.
Ostan üsna palju kasutatud riideid või suure alega. Kasutatult ostan lasteaeda selliseid, mida teine laps on autosõidul kasutanud. On selliseid kes ostavad kalleid riideid autosõiduks. Ette ei osta, pigem ootan novembrit kui hinnad hakkavad alla minema. Nõustun paljudega, et ei julge enam kasutataud kombekat osta kuna võib petta saada. Minu jaoks on mõistlik hind kuni 70 eurot. Üle 80 tundub natuke mõttetu, kuigi olen ise ka ühel korral rohkem maksnud.
Tegelikult tahaks teada firmasid, just põhjamaade omi, mis ei ole väga kallid, aga on head. Näit Reflex kevadkombe sain kasutatult 15 euroga ja oli ülihea asi, tugev materjal, ilmastikukindel. Minu laps kandis ka veel 2 aastat ja sai veel ühele lapsele edasi antud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firmadest oli minu jaoks tundmatu ja siiani kõige parem kombekas D-generation. Tundub, et ei kulu üldse, on mõnusa paksusega, pepu ja põlve osad on miski paksendusega. Tõsiselt mugav kombekas. Otsinguga Eestist ei leidnud. Sain kaltsukast kümne euroga.

Suurus on mõeldud kuni antud numbrini

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 21:25; 09.12 10:07; 09.12 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen igati taaskasutuse poolt, kuid kasutatud riideid osta-müüa on jube ajakulu, olen proovinud ja loobunud, nutan verd ja ostan uued ja väikseks jäänud riided viin tasuta kogumiskasti. Alati vaatan seda kotti, et kui suudaks tegelda, võiks edasi müüa. Pole seda energiat, et sahmerdada, olen FB teel kord müünud raamatuid ja mingit pudi-padi. Minu arust see oli poole kohaga töö. Aga mis päriselt ahastama ajab, on hoopis kvaliteetsete lastejalatsite hinnad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühed ostavad uuena (tõenäoliselt on osavad allahindluste jahtijad ja etteostjad ja saavad odavalt, aga see pole ju minu asi) ja müüvad vähekasutatud asjad maha.
Mina ostan kasutatud ja väikseks jäänud asjad viin kogumiskasti, sest müügiga tegeleda ei viitsi ja selleks ajaks on nad räbalamad ka, kui meie omad neist üle käivad. Õnneks on ka ühel sõbrannal 1a noorem laps, kellele korralikumad asjad edasi anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 15:45; 11.12 11:13; 31.12 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei mahu pähe, kui kallid lasteriided uuena on – arvestades, kui ruttu need vähemalt meie peres koledaks lähevad (mul on raske keelata lapsi õues turnimast, ronimast jne – aga seda tehes ju riided kuluvad!). Enamasti peab ju lapsel kõike kaks paari olema.

Ma lihtsalt heietan siin, ma ei teagi, mida ma küsin või ei küsi. Jagan lihtsalt ahastust.

(Kui kellelgi mõni hea järelturu sait soovitada, oleksin ülitänulik!)

Sellised asjad ei peagi pähe mahtuma. Tuleb lihtsalt leida endale sobiv variant 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaalagataja, ekstra logisin sisse, et see pilt nii ühtpidi kaldu ei oleks.
Mul on koolilaps ja lasteaialaps. Kombesid olen ostnud uuena 2 (ühe softshelli ja ühe Lupilu talveka), need siis väiksemale, sest perekonnas ja tutvusringkonnas polnud 98 kombesid säilinud (trööbeldise aeg, eksole).
Kombed on käinud ringiratast, mõni pidas paremini vett kui teine. Alati on neid olnud 2-3, seega kuiv varuks. Pole mu lapsed ka suured “ujujad” ja püherdajad olnud.
Vanema puhul tõin vahel kombe koju pessu ja taastasin spreyga veekindlust, aga üldiselt olen tõesti saanud juba 10 aastat ja 2 last hakkama nende kombedega, mis majja on tulnud. Tulnud seetõttu, et minu peres palju õdede- vendade lapsi ja ka sõbrannadelt tulnud. Mul ei oleks probleem osta, aga kui kombed on majas olemas, siis kasutan ja annan edasi. Kui tekiks vajadus, et pole vastavat nr-t või tõesti räbal, siis eelistaksin kindlasti odavama otsa riideid (Lupilu nt).

Mul ei ole eelistusi märkide osas, oluline, et lapsel oleks soe, lihtne end ise riietada ja kohe läbimärjaks ei saaks. Olen ostnud pükse- jopesid ka teise ringi poodidest, kus katsuda ja näha saan, viimati Didriksoni Galoni fliisiga vihmajope 6 euro eest, sest oli määrdunud (Sõbralt Sõbrale siis, nemad ei pese jne).

Minu jaoks on see uute ja kõikehülgavate materjalide teema nii umbluu, sest lapsed on soojas ja kuivas. Ise olen õnnelikult kasvanud karupükste, viltide ja villakinnastega ja seetõttu leian, et meie lastel on väga mõnus ja lihtne. Isegi siis, kui paari tunniga põlved vettima hakkavad 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelturult saab väga korralikke asju väga odavalt, aga seda kunsti peab natuke oskama ka.
Mul said sel aastal mõlemad lapsed uueväärse välimusega Didriksoni kombed – ühe oma maksis 5 eurot, teise oma 25. Ostsin suve algul osta.ee’st. Kuna kombed pikendatavad, siis polnud ohtugi, et sügiseks välja kasvaks. Ja isegi kui kasvaks, õnnestuks need kasumiga maha müüa. 🙂

Samuti on meil korralikke Molo jopesid-kombesid, mille olen ostnud kasutatult 15-45 euroga või uuena 75-80 euroga. Kevadel olid uued Molo joped mingi aeg lausa 15-25 eurot Molo veebipoes. Nüüd neidsamu müüakse 100ga FB gruppides. 🙂

Didrikson Boardmani olen ostnud 7 euroga, aga see oli tõesti suur vedamine. Enamasti on vihmariided ja softshellid olnud 10-15 eurot (ja kõik väga heas korras, terved ja puhtad).

Järelturult ostes on absoluutselt kõige kallim variant passida FB gruppides ja napsata asju, mis on just äsja müügile paisatud. Kõige soodsam on osta.ee ja ka Buduaar, mõlemal on ka olemas tagasisidesüsteem, nii et kui natuke müüja taustainfot uurida, siis on näha, kas on usaldusväärne inimene või mitte. Osta.ee puhul saab maksta deposiidiga ja kui ese ei vasta kirjeldusele, siis pretensioon esitada ning raha tagasi saada. Okidoki.ee puhul on loterii, seda ma ei julge soovitada, kuigi olen ka sealt häid asju saanud (aga see on ka ainus koht, kus olen korraliku asja pähe rämpsu saanud).

Siin oli pikem jutt ka hooldusest. Kõiki õueriideid võib pesta täiesti tavalise pesupulbriga, aga oluline on, et see pulber ei sisaldaks pesuloputusvahendit, mis ummistab hingava kihi poorid. Pesta tuleks pahupidi. Veekindlust mõistliku temperatuuriga pesemine ei vähenda, sest veekindel kiht on sees peidus, küll aga kulub pesemise ja kasutamisega kiiresti ära pindmine vetthülgav kiht, mis kaitseb määrdumise ja pindmise niiskuse eest. Seda saab vastavate vahenditega taastada, aga need spreid pole paraku ülearu tervislikud, nii et liialdada ei maksa. Hullemates ilmaoludes pigem eelistada kummiriideid kui et iga nädal spreitada. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul ostan uuena soodukate ajal ette ära. Olen saanud Icepeak komplekte uuena 25 euro eest, Ticket to heaven, north bend jms kombekaid 30-35 eurot. Mõnikord harva ostan nö tagavaraks veel kasutatult ka midagi, kui ikka väga heas korras on. 20 euro eest olen saanud uueväärseid talveriideid. Saapaid ka alati mitu paari ja mõnikord isegi erinevates suurustes, samamoodi uuena ja soodukate ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 10:35; 13.12 11:35; 03.01 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ostsin lapse üleriietuse siiski uuena (küll ostsin veidi ette, jälgsin soodustusi ning ilmselt ei valinud kõige kallimaid firmasid). Samas tähendas see seda (kasutasingi ka kindlaid järgiproovitud firmasid), et laps käis vabalt selle sama riietusega vähemalt 2x päevas väljas müttamas (ei vettinud läbi, oli soe, suurema mustuse, pori sai lapiga maha, seega ülitihti ei pesnud üleriietust). Ta otseselt veelompi pikali ei visanud, aga läbivettinud lumes ehitas ja mässas põlvili/istuli/roomates õues küll vabalt paar tundi järjest ja sai pärast lõunauinakut jälle sama üleriietusega välja minna. Sügisesest porist ja mustusest ilmselt lapiga säravpuhtaks(nagu poest tulnud) üleriietuseks ei saanud, aga see polnud ka minu eesmärk. Kõik minu lapse uutena ostetud üleriided läksid edasiandmisele sõbranna/de lapsele/lastele. Talve üleriietusel teist paari enamasti polnudki, aga sügisriietuse jaoks oli enamasti ka mingi kasutatud üliodav variant ja/või õueriietuseks mitte ehk nii sobiv, aga külla/teatrisse minekuks sobiv riietus soetatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ostnud mingit kallimat firmakombet. Laps praegu 4-aastane. Kasvab nii ruttu välja, et ega üle aasta niikuinii kasutada ei saa.
Maksimum 20 eurot. Talvesaapad ja kummikud samuti samas hinnaklassis.

Kui kasvab suuremaks siis ehk peab kallimasse ja kvaliteetsemasse investeerima. Samas ta selline trööpaja, et ega asjad üle aasta vast ikka vastu pea.
Oleneb..aga üldjuhul keeldun ostma hirmkalleid lasteriideiid..eriti kui need kallimad kui minu enda riided, mis peavad kauem vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe kombeka ostan uuena hooaja lõpus, lasteaia jaoks ostan järelturult. Olen järelturult saanud korralikud kombed, ostan okidoki kaudu, seal palju valikut ja võimalik inimesega kokku saada ja enne ostu üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe kombeka ostan uuena hooaja lõpus, lasteaia jaoks ostan järelturult.

Ja kus te selle uue kombekaga siis käite kui mitte lasteaias, kus ollakse palju õues?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe kombeka ostan uuena hooaja lõpus, lasteaia jaoks ostan järelturult.

Ja kus te selle uue kombekaga siis käite kui mitte lasteaias, kus ollakse palju õues?

Ma ka ikka imestan… Ainus koht, kus lapsel peab olema korralik, soe ja vettpidav riietus, ja sinna ostetakse kasutatult mingi kahtlane asi. Tutika 200-eurose Molo kombekaga minnakse siis toast autosse, autost poodi ja poest autosse.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 10:35; 13.12 11:35; 03.01 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe kombeka ostan uuena hooaja lõpus, lasteaia jaoks ostan järelturult.

Ja kus te selle uue kombekaga siis käite kui mitte lasteaias, kus ollakse palju õues?

Ma ka ikka imestan… Ainus koht, kus lapsel peab olema korralik, soe ja vettpidav riietus, ja sinna ostetakse kasutatult mingi kahtlane asi. Tutika 200-eurose Molo kombekaga minnakse siis toast autosse, autost poodi ja poest autosse.

Meil küll ikka just vastupidi. Tuttuue kombekaga või k/s komplektiga (mis meie puhul ei ole küll 200, vaid mingi 60-70 maksnud) lähevad lasteaeda, kus muidugi ka mängivad õues. Kui aga tagasi koju jõuab selle kombeka või komplektiga väga porisena ning pärast tundub nagu imelik poodi/külla minna niimoodi – siis läheb mingi kasutatult saadud/ostetud veidi viledam varuriie selga ja saab see käik tehtud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 12:12; 13.12 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei mahu pähe, kui kallid lasteriided uuena on – arvestades, kui ruttu need vähemalt meie peres koledaks lähevad (mul on raske keelata lapsi õues turnimast, ronimast jne – aga seda tehes ju riided kuluvad!). Enamasti peab ju lapsel kõike kaks paari olema.

Ma lihtsalt heietan siin, ma ei teagi, mida ma küsin või ei küsi. Jagan lihtsalt ahastust.

(Kui kellelgi mõni hea järelturu sait soovitada, oleksin ülitänulik!)

Mul lapsed juba natsa suuremad ilmselt kui sul, aga pole kunagi kaks paari ühesuuruseid ja ühe otstarbelisi rõivaid ja ka jalatseid ostnud. Kui on must siis tuleb puhtaks pesta ja jälle hommikukus puhas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täiesti mitte teemasse küsimus, aga kas ma olen ainuke inimene, kelle arust kombekas on täiesti kohutav riideese?? Saan aru, et imikule, aga kui laps juba ringi jookseb, siis küll enam selga ei paneks. Ise ka ju talvel kombekaga ei käi… 😀
Minu arust on jope + (traksi)püksid ikka kordades kenam ja praktilisem variant.
Aga teemasse ka, eelistan samuti alede ajal netipoodidest osta ning kindlasti pigem kallim ja kvaliteetsem asi koos kasvuvaruga.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 6-aastane näiteks ise eelistab kombekat komplektile. On endal lihtsam riidesse panna, riided ei lähe krussi, selg on ilusti soe jne. Ma küll üritasin teda komplekti usku veenda aga kui tal nii mugavam siis olgu nii. Kuigi kuna laps on pikka kasvu siis lihtne see kombeka leidmine polnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 21:27; 31.12 20:38; 01.01 10:00; 04.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täiesti mitte teemasse küsimus, aga kas ma olen ainuke inimene, kelle arust kombekas on täiesti kohutav riideese?? Saan aru, et imikule, aga kui laps juba ringi jookseb, siis küll enam selga ei paneks. Ise ka ju talvel kombekaga ei käi

On kaks koolkonda, kombeka ja traksipüksi-jope seltskonnad. Nii nagu on tuukrimütsi/müts+buffi eelistajad ja soki-retuusi või sukkpüksipartei. Kuidas kellelegi. Mul 7a valib ise jahedamaga kombeka, sest selle selgapanemine minevat kiiremini kui soe püks-jope. Mitte et 134-140 kombekaid enam eriti liiguks.
Kusjuures salamisi unistan kombekast küll isegi, kui külm viigipükstes kintse näpistab! (aga täiskasvanute onesied ajavad iseggi mul südame pahaks 😀 )

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 15:45; 11.12 11:13; 31.12 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte et 134-140 kombekaid enam eriti liiguks.

Oo jaa, mul oli sel aastal vaja leida lasteaialapsele 152 suuruses kombekas, ei olnud lihtne ülesanne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 21:27; 31.12 20:38; 01.01 10:00; 04.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed küll juba suuremad aga olen viimastel aastatel ostnud soodukate ajal uuena. Vahel nii, et hakkab kohe jaan-veebr kandma, vahel nii, et järgmisest hooajast. Numbriga pole õnneks ette ostes eksinud siiani.
Kombekas on minu meelest väikelapsel mugavam. Komplekt kuidagi jäik ja kohmakas. Suurematel pole enam vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täiesti mitte teemasse küsimus, aga kas ma olen ainuke inimene, kelle arust kombekas on täiesti kohutav riideese?? Saan aru, et imikule, aga kui laps juba ringi jookseb, siis küll enam selga ei paneks. Ise ka ju talvel kombekaga ei käi… ????

Minu arust on jope + (traksi)püksid ikka kordades kenam ja praktilisem variant.

Aga teemasse ka, eelistan samuti alede ajal netipoodidest osta ning kindlasti pigem kallim ja kvaliteetsem asi koos kasvuvaruga.

Kombekas on lasteaialapsel kordades mugavam. Mu lastel on alati olnud mõlemad aga lasteaeda vabatahtlikult talvel pükste ja jopega ei lähe. Esiteks hullud mürakarud ja kombega ei saa lumi kuskile vahele pugeda. Teiseks selga panna lihtsam, kolmandaks mu lapsed nii peenikesed, et neil on lihtsalt ebamugav õuepükstega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 21:02; 01.01 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan ainult uuena. Bergans, Isbjörn ja HH on meil õueriided enamasti. Polegi saada kasutatuna just õiget numbrit kui vaja on. Esimeselt lapselt lähevad õueriided teisele. Kumbki laps kannab reeglina 2 hooaega. Isegi 4ndaks aastaks on väga okei asi alles, mis peab vihma ja sooja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on jope + (traksi)püksid ikka kordades kenam ja praktilisem variant.

Olen nõus enamusega – kombekas on just praktilisem ja väljanägemine on täiesti maitseasi. Mina näiteks eelistan väikelaste seljas näha kombekat, jope+traksipüksid on selline “väike vanainimene”

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Väikelaps Kas ostate uusi kombesid?