Esileht Väikelaps Kas ostate uusi kombesid?

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Kas ostate uusi kombesid?

Postitas:

Mitte et 134-140 kombekaid enam eriti liiguks.

Oo jaa, mul oli sel aastal vaja leida lasteaialapsele 152 suuruses kombekas, ei olnud lihtne ülesanne ????

Eem.. Kui suur see lasteaialaps sul on?? Mu 4nda klassi poiss kannab alles 146 riideid ja ta on üks pikemaid oma klassis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 10:35; 13.12 11:35; 03.01 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte et 134-140 kombekaid enam eriti liiguks.

Oo jaa, mul oli sel aastal vaja leida lasteaialapsele 152 suuruses kombekas, ei olnud lihtne ülesanne ????

Eem.. Kui suur see lasteaialaps sul on?? Mu 4nda klassi poiss kannab alles 146 riideid ja ta on üks pikemaid oma klassis.

Nii suur ongi, et 146 oli täpselt paras ja tuli 152 suurus kombekas valida, et kevadeni välja veaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.12 21:27; 31.12 20:38; 01.01 10:00; 04.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt alati ikka uuena ostnud oma neljale lapsele. Aga , mitte kunagi pole täishinnaga ostnud. ReimaTec kombed max 60 EUR, Po.P kombed 40 EUR jne jne.
Hetkel nt HM netipoes vähemat tüdrukute talvekombed alla 35 EUR ja tasuta saatmine sooduskoodiga ( kodulehel kood olemas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati uued ostnud, peamiselt POP omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan uuena, sest tahan veenduda, et kombe on ilmastikukindel ja meile sobivates toonides. Aga ostan allahindluste ajal, rahakott puuga seljas ei ole.

Laps on kuuene, ehk koolieelik, viimased aastad olen ostnud Didriksonsi, eelmisega sai kaks talve, nüüd sel aastal ostsin uue, ilmselt saab ka järgmisel aastal sellega kelgutada, uisutada või niisama õues mängimiseks kasutada. Koolis käimiseks ostan parkalaadse mantli.

Lapsel on alati olnud lisaks kombele ka jope+püksid olemas, mida kasutame pikematel sõitudel või kaubanduskeskuses, kinos jms käies. Tavaliselt saab ühe komplektiga 2 talve.
Lisaks on tal ka alati olnud ka villane mantel, teatris jms käimiseks, need olen küll kasutatult soetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast seda, kui kasutatud kombeks ostuga mööda pükse sain, olen nüüd allahindluste ajal alati uue kombeka ja jope+püksid ostnud. Hind tuleb praktiliselt sama, millega kasutatuid müüakse ja saan kindel olla, et asjad on kvaliteetsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 10:40; 12.01 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan netist uuena kombekad. Didriksons–i omad, lähevad 70-80 maksma, Björnen ja varem Migisi. Olen rahul. Kasutatuid ei riski ilma nägemata enam osta, võidakse päris kaltse müüa.Kui lapsed tited olid, ostsin ka kasutatuid, aga 1-2-aastane ei kanna mitu aastat kombekat, seega säilivad paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see, kel jääb kombe osta tavaliselt viimasele hetkele ja saan poes kliendisoodukat 10-15%. Vahel on veel jopanud mingi väike lisasoodukas. Viimane Didrikson maksis 2018 sügis Rademaris umbes 100.-. Laps käib teist talve ja pikendused on veel avamata (nii et vb saab ka kolmanda). Lisaks on meil nö linnajope.

Ma ei kujuta ette, kuidas saaks hakkama vaid voodriga poririidega. Mõnel päeval on ikka lõikav tuul ja hommikuti ikka päris külm. Isegi kanna kampsi jope all.

Laps on rahulik ja kombe väga tume. Kuivanud pori pühin lihtsalt maha, pesnud pole sel hooajal vist kordagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pettusin didriksonis. Ostsin uue didriksoni (100€)tüdrukule, eelmise aasta käis kenasti, nüüd vastu talve pikendasin varrukaid, jalgu, et käib selle talve ka, aga hiljuti hakkas lukk jamama, ühelt jalalt tuli ära tripp ja luku otsa riie hakkas hargnema. Sai kasutada 1,5a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan uuena. Meeldivad pehmed kombed nagu five seasons või Columbia. Sügisel ostsin Columbia lausa 75 euriga, kuna oli eelmise hooaja mudel. Laps ei trööpa üldse, jäävad praktiliselt uueks. Järgmine sügis müün maha 40 euriga. Suht sama teeb välja, kui ostaksin kasutatuna ja pärast saaksin väikse raha eest maha müüa. Eks lastel, kes ära kannavad keerulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Ma pole sellest kuulnud, et tavalise pesupulbriga ei tohi pesta… Millega sa pesed? Ma lasen alguses 40 kraadiga pesumasinast läbi ja siis kuivatisse…

Päriselt?! Kui õigesti ei hooldata siis ei saagi ükski riie ju vastu pidada!
Tehnilisi materjale ( veekindlad/kulumiskindlad ) pestakse ikka sellisele materjalile mõeldud pesemisvahendiga ( saab spordipoest osta ). Ja mitte kunagi ei trummeldata kombekaid täispööretega, mina ise lasen 800ga. Ja elu seeski ei kuivatata kombekaid kuivatis. See rikub ju täielikult materjali omadused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 11:24; 29.02 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt?! Kui õigesti ei hooldata siis ei saagi ükski riie ju vastu pidada!
Tehnilisi materjale ( veekindlad/kulumiskindlad ) pestakse ikka sellisele materjalile mõeldud pesemisvahendiga ( saab spordipoest osta ). Ja mitte kunagi ei trummeldata kombekaid täispööretega, mina ise lasen 800ga. Ja elu seeski ei kuivatata kombekaid kuivatis. See rikub ju täielikult materjali omadused.

Pesta tuleks küll jah spets vahendiga ning ehk kõrgeimate pööretega kuivatamine pesumasinas pole ka tark mõte, aga kuivatis kuivatamine on osade õueriiete puhul lubatud. Seda tuleb sildilt uurida ja loomulikult ei tohi maksimaalse kuumusega kuivatada, vaid mingil madalamal temperatuuril.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 15:04; 09.12 07:45; 29.02 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt?! Kui õigesti ei hooldata siis ei saagi ükski riie ju vastu pidada!

Tehnilisi materjale ( veekindlad/kulumiskindlad ) pestakse ikka sellisele materjalile mõeldud pesemisvahendiga ( saab spordipoest osta ). Ja mitte kunagi ei trummeldata kombekaid täispööretega, mina ise lasen 800ga. Ja elu seeski ei kuivatata kombekaid kuivatis. See rikub ju täielikult materjali omadused.

Pesta tuleks küll jah spets vahendiga ning ehk kõrgeimate pööretega kuivatamine pesumasinas pole ka tark mõte, aga kuivatis kuivatamine on osade õueriiete puhul lubatud. Seda tuleb sildilt uurida ja loomulikult ei tohi maksimaalse kuumusega kuivatada, vaid mingil madalamal temperatuuril.

Meil on tutikas kuivati, millel on eraldi õueriiete programm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga rahul kui saan sõbralt või osta.ee-st kasutatud kombeka. Meil on vaja igale lapsele kahte kombekat, sest minu jaoks on õnnelik lapsepõlv selline, kus võib vihma ja poriga puude otsas ronida, matkata võsa vahel ja selline tegevus paraku rikub kombeka jäädavalt. Kui suurema vaevata ilusat kombekat linnas-lasteaias käimiseks ei leia, siis ostan poest, liigselt aega ma kombekate otsimisele ei kuluta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus neile, kes alede ajal šoppavad: mis poodi pöòrdute või ostate internetist? Kas saaksite linke panna? Oleksin väga tänulik.

Mina ei viitsi üldiselt mööda poode kolada ja 95% lapse riietest ostan internetipoodidest.

Päris poodidest muidu pea kõik teevad jaanuarist alates ale talveriietele: nt Lenne vabrikupood, Prisma, Lastemaailm (sellel on netipood ka).

Aga tuleb lihtsalt siõmad lahti hoida. Olen ka erinevate FB gruppide kaudu tellinud uusi ja odavaid õueriideid. Nt Kappahli meil Eestis ei ole ja Soome hinnad on kallimad kui Poola poes, siis sain mingi grupi kaudu tellida Poola Kappahlist ning sain väga hes kombe 40€ eest. Eelmine aasta kevadel tellisin mingist Inglise netipoest 60€ eest Didriksonsi kombe ja see oli hind koos saatmiskuluga.

Kust sa said Kaxs kombe 40 eur eest? Selle raha eest ostaks isegi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 10:50; 02.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindex

Meil on olnud varem komplektid, sest sain tasuta nn järelturult või kingiti jope sünnalt. Sel aastal on lastel mõlemal kombekad, ka 6-aastasel ja no nii mugav. Kombe, müts kindad ja minek. Meil on ka poririiete komplekt, aga kuna kombekas on mugavam ja kiirem selga panna, siis on talvel ka ikka oma talvekombedega käinud.
Teemasse: minul on olnud nii kasutatud kui olen üritanud hooaja lõpus osta uued. Paraku viimane kord läks nii, et kevadel/ talve lõpus osretud kombed olid sügiseks väiksed. Pidin ostma sama hinna eest kasutatud, teisele sain õnneks uue, aga eraisikult. Kasutatud kombega läks õnneks, hoiab ilusti vett ja muidu ka ilus. Müüja küsis, kas peseb ise või mina. Kombekas (Reimatec) on nii hea materjaliga, et vaatamata pirisele talvele pole pudanud seda üleni pesemagi. Porise osa pesen kraani all kergelt puhtaks ja kõik. Mul oli algselt plaanis osta ka jope+püksid kõrvale, aga tegelikult on lapsed terve talve oma ühe kombekaga, vahe peal vihma komplektidega käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 10:50; 02.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud ikka uuena. Mees käis Soomes ja ostis järgmiseks aastaks KapAhl Kaxs kombeka 45 eruo eest. Ise vaatasin, et Lindexis olid praegu Fix kombekad sama hinnaga. Kvaliteedi poolest meeldivad mõlemad firmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Sattusin üle pika aja jälle sellele teemale. Mind jäi kummitama see “eriline pesuviis”, mida paljud rakendavad – et kui ei pese spordigeeliga vms, siis kaotab materjal oma vetthülgavad vms omadused. Ma olen nüüd seda asja uurinud, ka nt Reima kodulehelt, ja ma ei saa aru, kust see info teil pärineb. Kardan, et see on natuke see eesti emade ülipüüdlikkus, millega oma elu keeruliseks teha, selle asemel et seda nautida.

Huhh, hakkasin juba muretsema, et olen midagi valesti teinud. Aga siis tuli mulle ka meelde, et ma pole täheldanud, et mu laste kombed oleksid oma “omadusi” kaotanud. Ja ma pesen neid ikka tihti, ja tuuseldan paar tundi kuivatis otsa. (Kuigi, jah, kuivatisse soovitatakse jahedamas temperatuuris tuuseldada, ja mitte nii pikalt. Katsun õppust võtta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 20:25; 08.12 09:34; 08.12 14:08; 08.12 22:17; 09.03 21:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Väikelaps Kas ostate uusi kombesid?