Esileht Väikelaps Kas paha lõhn suust on normaalne.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas paha lõhn suust on normaalne.

Postitas:

Meie 1,6 aastane poja sai omale kusagilt külge rotaviiruse. Arsti poolt diagnoositud nüüd. Mure on aga selles, et kui laps krooksusid teeb, st.õhk tuleb välja, on need hästi paha lõhnaga. Võib võrrelda isegi kaka haisuga. Kas see on sel puhul loomulik. Muidu joob ilusti, söömine küll minimaalne, aga ise rõõmus. Oksendanud on paar ööd tagasi, kõht küll meeletult lahti. Mida arvte sellest lõhnast. Palun abi emmedelt, kel lastel sama haigus olnud. Kaua terveks saamine aega võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendabki, et laps ei ole terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paha lõhn, atsetonisarnane, tähendab, et lapsel on vedelikupuudus. See võib olla kerge, nii et lapsele (veel) vaeva ei tee. Kui laps joob nagu tavaliselt, siis seda võib kõhulahtisusega vähe olla ja peaks rohkem proovima pakkuda.

Minu lapsel pole rotat olnud (st pole teada). Muid kõhuviirusi küll. Sellest ajast kui enam kõht lahti pole/ei oksenda, on tavaliselt läinud mõni päev, enne kui söögiisu tekib. Siis paar päeva sööb meeletutes kogustes ja kui isu jälle tavapärane, siis olen terveks lugenud. Meil on oksendamine/kõhulahtisus kestnud 12-48h, aga rotaga võib minna kauem.

Korra on olnud ka pikem kõhulahtisus. Pärast AB-kuuri (Klacid). Selle infolehel on kirjas, et kõhulahtisus võib tabada ka kuu-paar hiljem. Minu laps sai kuu pärast kuuri lõppu ja see kestis üle nädala. Miski ei aidanud. Aga lapsele see nagu ei paistnud vaeva tegevat, sõi-jõi normaalselt, mängis ja oli terve moega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Kas paha lõhn suust on normaalne.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.