Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Postitas:
Kägu

Ma eelistan inimestele silma vaadata.
Inimest ilusamaks ka need ei tee.

+3
-67
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päikeseprillid kaitsevad silmi päikese eest!

+68
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, kuid kui kõrgelt sa kukkusid ja pea ära lõid?

+40
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päikeseprillid kaitsevad silmi päikese eest!

Jajah, põhipõhjus miks kantakse.

+2
-45
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päikeseprillid pähe, kõrvaklapid kõrva. Ja siis on käes õige aeg postitada Perekooli teemasid, miks keegi reaalis ei tutvu.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ebakindel? Mul on silmad opereeritud kaks korda, ärkan igal hommikul tugeva valuga silmades ja harjutan silmi valgusega umbes pool tundi, enne kui päris lahti teen. Ma ei saa otse valgusesse kunagi vaadata ja päikeseprille pean isegi pilvise ilmaga kandma. Kui olen mõnes tugevalt valgustatud kontoris, siis tunni aja pärast pean päikeseprillid ette panema.
Lisaks olen ma diabeetik, olen tänulik sellegi silmanägemise eest.

+36
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on nii tundlikud silmad, et ereda päikese ja ka talvisel ajal lumelt peegeldava päikesega hakkavad silmad kohe vett jooksma. Ilma prillideta valgel ajal üldse ei käi.

+33
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina näiteks kahjustasin mägedes täispilves ilmaga lume peal liikudes ilma päikeseprillideta oma silmi, nii, et nüüd pean iga väiksemagi päikesepaistega päikeseprille kasutama, muidu on silmadel ebamugavalt valus.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päikeseprillid on neile, kes ei taha kissitamisest silmanurka kortse, neile, kes hoolivad oma silmapõhjadest ja neile, kellele on näiteks laseroperatsiooni järel valgusele ülitundlikud silmad.
Kuigi ma muidugi ei saa aru, miks ma vaevun Jälkurihakatise nii hambutu provokatsiooni peale minuti trükkimiseks kulutama…

+42
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aasta lollima teema auhinna võib vist üle anda.

+38
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Puudega oled siin küll vaid sina. Kui sa ei taha teada põhjuseid, miks keegi päriselt prille kannab siis oleks olnud arukas teemaalgatusse ka ära märkida, et tegelikult on sinu soov teistele ära panna ja sind üldse ei koti, mis põhjus inimestel päriselt olla võib.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on opereeritud kae ja isegi pilvise ilmaga kannan päikeseprille, sest silmade ees on mustad täpid ja varjud. Mida heledam valgus, seda enam varjud häirivad.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole mitte midagi viga, aga panen päikeseprillid ette kindlasti siis kui juhin autot päikeselise ilmaga.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingid mõttetud teemad siia ilmunud.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ikka, ega päikeseprillide nimetuski ju viitab ebakindlusele. Või oot…

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

tugeva tuulega või päikesega hakkavad silmad valutama. laseropi järgne asi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on väga tundlikud silmad. Siseruumides päikseprille ei kanna ja inimestele armastan otse silma vaadata, ka juhuslikes situatsioonides. Pean teadlikult jälgima, et inimesed ei tunneks, et ma neid jõllitan. Aga ebakindel olen ma vahel ikka, oleneb teemast ja olukorrast.
Võibolla tuleb TAle üllatusena, aga päikeseprillide otstarve on üldiselt silmade kaitsmine. Kapuuts on selleks, et pead-kaela külma ja tuule eest kaitsta ning kõrvaklapid selleks, et sealt midagi kuulata. Aga eks neid saab enda teistest isoleerimiseks ka kasutada.

Sall on üldiselt kaela soojas hoidmiseks ja/või aksessuaar riietuse juurde, aga olen seda ühistranspordis magades enda teistest isoleerimiseks kasutanud. Delhi lennujaamast sain selle idee – öine aeg, inimesed vedelevad pikali toolidel. Aga lambid ju põlevad ja inimesi voorib ikka. Kuidas tukkuda nii, et magamine väga avalik poleks? (silmnähtavalt magavat inimest on kergem röövida jne) Lahendusena tõmmati endale suurem sall üle, nii et kogu keha ja pea-nägu kaetud. Kust tead, kas inimene magab või lihtsalt pikutab? Natuke privaatsust on ka juures.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No keegi ei taha, et sa neile silms vaatad.
Muufkui käid tänaval, hüppad inimesele ligi ja vahid silma?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on nendega mugavam, näeb tugeva päikesega paremini ja autot on kergem juhtida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ära siis kanna prille kui ei taha inetu olla. Mis teistesse puutub, siis mis see sinu asi on, kuidas keegi elab ja on. Teemaalgatus ka muideks näide ebakindlusest. Nii et isegi prillide mittekandmisest pole kasu. KUi teised ei käitu nii nagu sina tahad, oled ebakindel. sa ei talu, et teised ei järgi seda, mida sina õigeks pead ja see näitab sinu ebakindlust. Milleks toetuda teistele ja nende tegudele? ela oma elu.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Jaa, samuti nagu tualettpaber.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka inimestele silma vaadata, aga mulle ei meeldi kui päike silma paistab ja pean silmi kissitama. Seega kannan ka päikeseprille.

Aasta lollima teema auhinna võib vist üle anda.

Kui tõesti tõsiselt tehtud teema, siis olen nõus.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti asjalik küsimus tegelikult. Loomulikult päikeseprillide eesmärk on silmi kaitsta ja enamik inimesi neid ka selle mõttega kannab. Kuid mina väga ebakindla inimesena tunnen ennast päikeseprillidega 100x paremini ja suvel, kevadel kannan neid väljas igal võimalusel. Sügisel ja talvel vähem, sombuste ilmadega muidugi ei kanna. Ja ma usun, et minusugused on veel, kes neid lisaks silmade kaitsele ka muudel põhjustel kannavad. Lihtsalt on kuidagi parem ja turvalisem tunne, kui päikeseprillid ees.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ei taha teada põhjuseid, miks keegi päriselt prille kannab siis oleks olnud arukas teemaalgatusse ka ära märkida,

Sa pole siiani aru saanud, et ma ei ole teema algataja?

Andku jumal sulle pisutki mõistust…mis mul muud arvata…

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ei taha teada põhjuseid, miks keegi päriselt prille kannab siis oleks olnud arukas teemaalgatusse ka ära märkida,

Sa pole siiani aru saanud, et ma ei ole teema algataja?

Andku jumal sulle pisutki mõistust…mis mul muud arvata…

Tead, ma ei viitsi siin perekoolis mingit detektiivi mängima hakata ja kellaaegadel näpuga järge pidada. Sa vastasid justkui sa oleksid antud teema algataja ja nii ma sulle ka vastasin. Sinu sõnavõtt muutub nüüd muidugi veel rumalamaks, kui see enne oli paistis olevat.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, ma ei viitsi siin perekoolis mingit detektiivi mängima hakata

Ei tea.
Sest tavaliselt sa esined siin perekoolis just selgeltnägijana.
Seega, ära liialda, et “sa ei viitsi”.

Viitsid ja vägagi viitsid. Lihtsalt lugeda ei oska.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks teemadesse on tekkinud väga agressiivne kommenteerija, kes kõiki, kes temast erinevalt arvavad, isiklikult rünnata püüab?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks teemadesse on tekkinud väga agressiivne kommenteerija, kes kõiki, kes temast erinevalt arvavad, isiklikult rünnata püüab?

Miks alati igasse teemasse tekib mingi teema torpedeerija, kes püüab algatada vestlust mingil muul teemal?

Sinu asi on päikeseprillide kandjatest rääkida ja kui ei oska, siis on sinu asi vait olla. Tegelt on ju nii.

Sest see on ju selge, et päikeseprille kannavad vestluse puhul ainult nõrgad.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, ma ei viitsi siin perekoolis mingit detektiivi mängima hakata

Ei tea.

Sest tavaliselt sa esined siin perekoolis just selgeltnägijana.

Seega, ära liialda, et “sa ei viitsi”.

Viitsid ja vägagi viitsid. Lihtsalt lugeda ei oska.

Takka targemaks. Mida sa tead minu varasematest sõnavõttudest?
Üks uhhuudest on pehmete seinte akadeemia vastuvõtule hilinenud?

+4
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas päikeseprillid on ebakindlatele?