Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Postitas:
Kägu

Takka targemaks. Mida sa tead minu varasematest sõnavõttudest?

Üks uhhuudest on pehmete seinte akadeemia vastuvõtule hilinenud?

Kommentaar eemaldatud.

Mind nüüd täitsa huvitab. Kas sa ehk siis tooksid 3 näidet minu kirjutistest?

Ootama jäädes, sinu pooltoores steik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See “pooltoores” oli hea. My +.
Aga missa prillide kohta ikkagi arvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See “pooltoores” oli hea. My +.

Aga missa prillide kohta ikkagi arvad?

Tahad täpselt teada? Ma arvan, et antud teema algataja on idioot. Ükski endas kindel olev inimene ei teeks sellist halateemat seetõttu, et tema vestluspartner prille kannab. Seejärel poogib ta enda puudujäägi hoopis neile, kes temas ärevust tekitavad ja arvab, et on mingi aasta tõe välja nuputanud.

Ma ei arvanudki, et sa ühtegi mu postitus tsiteerida suudad, plärtsud siin niisama tühikäigul.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahad täpselt teada? Ma arvan, et antud teema algataja on idioot. Ükski endas kindel olev inimene ei teeks sellist halateemat seetõttu, et tema vestluspartner prille kannab. Seejärel poogib ta enda puudujäägi hoopis neile, kes temas ärevust tekitavad ja arvab, et on mingi aasta tõe välja nuputanud.

Ma ei arvanudki, et sa ühtegi mu postitus tsiteerida suudad, plärtsud siin niisama tühikäigul.

Noo, pea oma hobuseid. Ei turtsu päris tühikäigul nüüd ka.

Ja et teemaalgataja idioot oleks, ma ei arva. Ma olen sama moodi mõelnud ja mina ometigi idioot ju ei ole.
Aga aasta tõe suhtes, muidugi. Nii on.
Seega, normaalne teemaalgatus, ma leian. Perekooli jaoks.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noo, pea oma hobuseid. Ei turtsu päris tühikäigul nüüd ka.

Ja et teemaalgataja idioot oleks, ma ei arva. Ma olen sama moodi mõelnud ja mina ometigi idioot ju ei ole.

Aga aasta tõe suhtes, muidugi. Nii on.

Seega, normaalne teemaalgatus, ma leian. Perekooli jaoks.

Ma siiski normaalseks seda teemat ei peaks, aga kui siin poleks selliseid teemasid, siis ma perekoolis ei käiks. Ja teema algatajat pean ka endiselt idikaks, kes ei prille nähes pea kaotab.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja teema algatajat pean ka endiselt idikaks, kes ei prille nähes pea kaotab.

Ok, pea edasi.
Mina pead ei kaota aga tekib kohe mingi igno sellise tegelase suhtes. Ise teab, kas tahab suhelda edasi või ei taha.

Tavaliselt nad tahavad ja prillid kukuvad.
Sul ilmselt pole vahet; peaasi, et keegi üldse rääkima tuleb. Eks inimesed on erinevad.

Sõpradega on loomulikult teine teema, need kandku või prügikasti peas, vahet pole.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varjavad emotsioone ja nt nutetud silmi 🙂

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled muidu päikeselise ilmaga autot juhtinud kunagi?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma eelistan inimestele silma vaadata.

Inimest ilusamaks ka need ei tee.

ma avasin teema, et veenduda, kas kellegil on tõesti üüüberigav, kuidas sellise asja peale üldse tulla saab, ma ei ole mõelnud kunagi, miks keegi päikeseprille kannab või miks kellegil juukseklamber peas on, kõrvrarõngad kõrvas või mis iganes, aga arvan naiivselt, et enamus kannab päikeseprille sihtotastarbeliselt ja kui ma teise inimesega suhtlen, siis neid eest ära ei võta, sest tihtipeae pole mul meeleski, et prillid ees

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Jaa, samuti nagu tualettpaber.

Ja riided ka. Enesekindlal inimesel pole midagi varjata ja käib igalpool alasti.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris palju silmahaigeid siin. Nagu lahtiste kingade/plätudega “suusatamise” teemaades põlve- ja liigesesantegi. Samas kes on need 20+ aastat noorema väljanägemisega puude otsas ronivad käod, kes nii ise kui nende lapsed talvel T-särkidega käivad ja iial haiged ei ole?
Võta siis nüüd kinni – kord on kägu nii haige, nii haige, siis jälle triksis-traksis ning terve nagu purikas.
🤔

+2
-7
Please wait...

Postitas:
kitah

Võib vabalt olla nagu mina – ühelt poolt jah liigesehaige ja äärmiselt fototundlike silmadega, ja samas muus suhtes terve, st karastatud, et ei jää kergesti külmetushaigustesse, nagu mõni muu, pealtnäha terve kägu.
p.s. ma mõtlesin, et mina ainuke olen selliste hellade silmadega eluaeg olnud, aga on teatud mõttes rõõm tõdeda, et on teisigi selliseid 🙂 st on muidugi kahju, et neil selline asi on, aga vähemasti pole ma üksi “imelik” 🙂
ja ma ei ütleks, et fototundlikkus oleks haigus, see on lihtsalt inimese eripära. nii nagu mõne nahk ei kannata päikest, või on muidu allergiline. see pole haigus, see pole ka puue, lihtsalt geneetiline eripära, et ei talu teatud asju. ja otsene päikesevalgus polegi veel kõige hullem, siis on alati sinine taevas kõrval, kuid kõige vastikum on selline hele pilvealune ilm, kui kõik on ühtlaselt kiiskavvalge. või talvel lumi – ühelt poolt tore, et on valgem, teisalt aga see lume kiiskamine päikese käes on talumatu. ma lasin seepärast omale isegi tavalistele prillidele tumedad ja/või tumenevad klaasid panna, sest muidu ei olnud võimalik üldse olla. päikeseprille ei kanna, tavaliste prillide klaasid lähevad tumedaks. silma julgen vaadata iga kell ja teengi seda, ja mind ka häirib, kui mõni teine lähemalt suheldes päikeseprille peas hoiab (ilma otsese vajaduseta). samas on tal muidugi see õigus, kui ta end sedasi kindlamini tunneb. end turvaliselt tundev inimene on vähem kuri.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas päikeseprillid on ebakindlatele?

Jaa, samuti nagu tualettpaber.

Ja riided ka. Enesekindlal inimesel pole midagi varjata ja käib igalpool alasti.

ja siis veel need tavaliste prillide kandjad. tahavad lihtsalt targemad välja paista.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vau, kui palju siin tundlike silmadega inimesi on! vaadates, milliseid prille tavalistes poodides müüakse ja rahva hulgas kantakse, siis tekib küll küsimus, et kas te ei tea, et need supermarketist v “butiigist” ostetud päikeseprillid ei kaitse kiirguse eest vähimalgi määral? pigem isegi vastupidi, nende kandmine kahjustab rohkem silmi kui mittekandmine, kuna ilma prillideta inimene instinktiivselt kissitab silmi ja kaitseb neid sellega päikesekiirguse eest, prillidega jääb aga kissitamine ära ja silm saab rohkem kahjustada.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaadates, milliseid prille tavalistes poodides müüakse ja rahva hulgas kantakse, siis tekib küll küsimus, et kas te ei tea, et need supermarketist v “butiigist” ostetud päikeseprillid ei kaitse kiirguse eest vähimalgi määral?

Perekoolikas kannab lihtsalt tumedaid prille, millest sa aru ei saa?a

See on normaalne, ega tema ei tea mingitest näitjatest halligi.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sina eelistad pole teise inimese seisukohast, kes oma silmi kaitseb, oluline. Hale provo mõistagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vau, kui palju siin tundlike silmadega inimesi on! vaadates, milliseid prille tavalistes poodides müüakse ja rahva hulgas kantakse, siis tekib küll küsimus, et kas te ei tea, et need supermarketist v “butiigist” ostetud päikeseprillid ei kaitse kiirguse eest vähimalgi määral? pigem isegi vastupidi, nende kandmine kahjustab rohkem silmi kui mittekandmine, kuna ilma prillideta inimene instinktiivselt kissitab silmi ja kaitseb neid sellega päikesekiirguse eest, prillidega jääb aga kissitamine ära ja silm saab rohkem kahjustada.

Täitsa rumal jutt. Kunagi tehti suur katse, kus mõõdeti kõike prille, udupeenetest brändidest ja supermarketi omadest turult ostetuteni välja. Absoluutselt kõik kaitsesid UV kiirguse eest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TÄiesti arusaadav, kui päikeseprille kantakse väga suure päikesepaiste või oma tundlike silmade puhul. Selleks nad ju mõeldud ongi.

Kuid on olemas ka teised sihtgrupid. Näiteks riigipead kaitsvad turvamehed on ametlikult kohustatud kandma päikeseprille, kuna siis ei saa keegi aru, kuhupoole nad vaatavad. Teiseks kaitsevad päikeseprillid turvameeste silmi, kui atentaadikatse ajal keegi neile midagi silma visata püüab.

Ka nõiad ja esoteerikud kannavad avalikus ruumis liikudes sageli päikeseprille. Jällegi on sel oma eesmärk, ehk kaitsta ja varjata oma hinge olemust.

Mu lapsel oli kunagi õpetaja, kes oli kõige halvema iseloomuga inimene, keda mul on au olnud kunagi tunda. Tema teod, mis ta laste ja perede kallal toime pani, tekitas lausa tunne, et tegemist oli energiavampiiriga. Temalgi oli kombeks minna igal hommikul iga ilmaga tööle, hiigelsuured mustad päikeseprillid poolt nägu katmas.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mingi mood on ka neid lihtsalt peas kanda igal ajal

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päikseprillide kandmine soodustab nahavähi teket kuna päikseprillid lollitavad aju ära ja organism ei taipa piisavalt toota nahka kaitsvaid melanotsüüte.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päikseprillide kandmine soodustab nahavähi teket kuna päikseprillid lollitavad aju ära ja organism ei taipa piisavalt toota nahka kaitsvaid melanotsüüte.

hahaaaa, ja siiskui neid veel peas kanda, mis siis juhtub,lollitavad aju ära

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas päikeseprillid on ebakindlatele?