Esileht Hobinurk Kas paketireisid Tenerifele siis tõesti toimuvad?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas paketireisid Tenerifele siis tõesti toimuvad?

Postitas:
Kägu

Kavatsesime oma novembri alguse reisi tühistada ja reisifirma ütleb, et reis toimub. Mismoodi?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eile oli artikkel sellest, et valitsus kaalub erandina tšarterlendude lubamist Tenerifele.  Ma küll välja ei lugenud, et kindel otsus oleks juba vastu võetud, aga ehk reisibürood teavad täpsemalt, kustpoolt tuul puhub ja millal see otsus tuleb.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan,  et mõni sihtpunkt pannakse veel. Terve Eesti järgmine nädal Tenerifel! Hmmm, ei tahaks küll puhkuse ajal ka oma kaasmaalastega kokku puutuda.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ise kindlasti minna ei tahaks. lihtsalt reisifirma vastus oli, et kahe nädala pärast makske aga viimane osamakse ja minek.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ise kindlasti minna ei tahaks. lihtsalt reisifirma vastus oli, et kahe nädala pärast makske aga viimane osamakse ja minek.

Miks sa ei taha minna, kui seal nakkust pole? Raha ka tagasi ei saa.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minge ikka, sinna mõnus talvituma jääda.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa ei taha minna, kui seal nakkust pole? Raha ka tagasi ei saa.

Maskid on kohustuslikud, puhkuse aeg veeta maskiga nii sees kui väljas on puhas piin.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, harjud ära. Päikesevõtuhooaeg vist nagunii pole? Parandage kui ma eksin.

Saab ka päikest võtta.  Novembris on meie keskmine suvi seal, vesi ka üle 20*C. Ilma poolest just mõnus mööda saart ringi tiirutada ja ekskursioone võtta. Aga maskides oleks vastik küll, see päevitab end sulle näkku igal juhul 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saab ka päikest võtta. Novembris on meie keskmine suvi seal, vesi ka üle 20*C. Ilma poolest just mõnus mööda saart ringi tiirutada ja ekskursioone võtta. Aga maskides oleks vastik küll, see päevitab end sulle näkku igal juhul 😀

päästakski ainult see, kui rentida villa ja minimaalselt väljas käia. restoranis lauas istud ilma ja siis ainult autost restosse minekuks peakski mask ees olema. ja toidupoes.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läbi aasta on hooaeg.

+1
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Hobinurk Kas paketireisid Tenerifele siis tõesti toimuvad?