Esileht Ilu ja tervis Kas paks???

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas paks???

Postitas:

160cm pikk ja 50kg ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paks mis paks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Räme tank ju. Kiiresti dieedile! Mai teagi, mingi atkins või kapsasupp või muud sellist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiega paks. Hakka dieeti pidama ja näljuta mingi 15kg vähemalt kaalust alla ja siis võibolla oled enam-vähem ok, mitte selline tünn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ei ole.

See sõltub täiesti kehaehitusest, ma ise 169, ja 50-55 on superkaal. 59 juures on mul konkreetselt 4-5 kuud raseda kõht ees, mitu korda on tänaval küsitud, et kuule, kas rase(tuttavad siis). Mujalt ei tule, ainult kõhtu. Et kui oled selline, kellel tuleb kõik nt. kõhtu, siis võid paks näida küll. Kui ühtlaselt, siis suure tõenäosusega ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, paks jah, Ikka.
Tunnen kaasa ja edu järgmiste terviseteemade püstitamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 160 cm ja 60 kilo. Ei ole paks.
Kas sa oled, ei tea. Objektiivselt oled normkaalu alumise piiri peal, subjektiivselt võid end muidugi paksuna tunda. Proovi lihastrenni, kui tunned, et kuskilt midagi lotendab. Ega kaalunumber üksi ütle suurt midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:22; 15.08 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kaal ja pikkus on sama. pidevalt ikka kommenteeritakse (heas mõttes ikka), et ma olen ikka nii pisike, et pole ollagi. kui haiguse ajal 45ni langesin, nägin ikka väga anorektiline välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem kõhna, kergem oleks juba ebatervislik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

160 cm ja 61 kilo. Ei ole paks. Sinu kaalus olin enne nelja last ja vanu fotosid vaadates mingit nostalgiat ei teki kaalunumbri suhtes. Kust Sul selline mõte üldse tuli? Keegi solvas? Kui vana oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:13; 15.08 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lausa hiiglane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis vormis on sinu keha.
Mina nt olen 162 cm pikk ning kaalunhetkel 53 kg ja tunnen enanst paksuna, sest lihased ei ole treenitud. Enne laste sündi kaalusin 48-50 kg, lihased olid ilusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikkus – 110 ongi normaalne. Sellised 170/70 ja 160/60 on samasugused, kui Olympial need kuulitõukajad ja need ON paksud. Vaielda on täiesti mõttetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 07:57; 15.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pikkus – 110 ongi normaalne. Sellised 170/70 ja 160/60 on samasugused, kui Olympial need kuulitõukajad ja need ON paksud. Vaielda on täiesti mõttetu. [/tsitaat]Ei kavatsegi vaielda. Kui 160cm ja 61kg juures on minu vööümbermõõt 59cm, siis sorry, aga paks olemisest on asi ikka väga kaugel. Kellel raskem kont, kellel kena lihas, kellel suurem rind jne. Mulle mu keha meeldib ja mu abikaasale samuti. Mitte keegi pole mind mitte kunagi paksuks, ega isegi mitte veidi kogukamaks pidanud. Hoopis vastupidi- on kadestatud mu pisikest kasvu ja kenasid kurve.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:13; 15.08 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pikkus – 110 ongi normaalne. Sellised 170/70 ja 160/60 on samasugused, kui Olympial need kuulitõukajad ja need ON paksud. Vaielda on täiesti mõttetu. [/tsitaat]

Tegelikult oli nt 2011 aastal naiskuulitõukajate keskmine pikkus 180 cm ja kaal 85 kilo (mingi googliga leitud pdf andmetel). Nii et pisut rohkem keskmiselt kui pikkus miinus 100. Olümpiavõitja Valerie Vili nt on 1,95 pikk ja 121 kg raske 😉
Muus osas ei vaidle, nagu ütlesin, on paksus enamasti enesetunde küsimus ja sõltub lisaks kaalunumbrile ka lihaste ja rasva osakaalust jms. Objektiivselt muutub 160 cm juures ebatervislikuks kaal umbes 70 kilost.
Olulisem kaalust on mu arust hea vorm – kui liigud ja jaksad liikuda, oled aktiivne, siis ei maksa end häirida lasta kellegi teise sapistest kommentaaridest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:22; 15.08 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kenad kurvid siis teisi sõnu pekid teatud kohtades? Kui ise olen 173, peaksin kah olema 73 kilo!!! Ma tulin synnitamast sellise kaaluga olin nutu ääre peal, sest olin ikka paks küll.

Naised, kel on tähtis ainult mehele meeldida, on minu silmis natuke imelikud. Miks peab alati mehele midagi meeldima?

Ja kui ta sul stressis mees on, siis ma saan aru küll, miks sulle meeldib ülekaaluline \”vormikas\” olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 07:57; 15.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kas paks???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.