Esileht Ilu ja tervis Kas paksud ei salli saledaid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 112 )

Teema: Kas paksud ei salli saledaid?

Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

+5
-45
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naine ongi vaimse vägivalla ema, arusaadav kui naine laseb keelel laksuda.

+3
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei, vaevaga saledad püsivad inimesed vihkavad pakse. Dieeditavad ja vihkavad, loevad maksosid ja põlgavad.

Need, kes on loomulikult siredad ja-või armastavad sporti, pakse kunagi ei vihka. Võib-olla on natuke arusaamatu, aga ei mingit viha.

Paksud ei vihka saledaid. Neid ülima pingutusega saledad püsivad ortorektikud on tüsedatele naljakad ja tegelikult muidugi teistele saledatele ka. Niisama saledad, liikuvad inimesed on paksule inspiratsiooniks.

+31
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen paks ja vihkan provokatsiooniteemasid nagu see sinu oma. Saledaid ei vihka, miks peaks?

+43
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saledaid ei vihka, miks peaks?

Äkki sulle tundub, et nad on sinust paremad?

+2
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saledaid ei vihka, miks peaks?

Äkki sulle tundub, et nad on sinust paremad?

Kas sina vihkad kõiki, kes on milleski sinust paremad? Mina ei vihka, kes jaksaks, neid ju nii palju, kes minust midagi paremini teevad, kes laulab, kes tantsib, kes oskab hiina keelt. Mina olen omakorda neist kindlasti mitmetes asjades parem ja see on loomulik.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

Tahaks sulle lühidalt vastata, aga ei tea, kas sa saad asjast aru.
Esiteks AINULT kaal ja keha ei ole määrav, et inimene oleks alati rõõmus ja sõbralik. Kuna elus on mitmeid muid muresid ja probleeme ka.
Teiseks. Loogika järgi. Kui inimene on ülekaalus ja rahulolematu, on mõistetavam, t ta on rohkem tujust ära. Võib ka kade olla peenikeste peale, eriti nende peale, kes selleks vaeva nägema ei pea. Nii et see pole ime. Ülimalt imelik ja loogikavastane on aga see, kui saledad on kurjad ja õelad ülekaaluliste vastu? See on see mõttekoht.
Ja veel – paksud ei kiru kokku saades mitte ühiselt saledaid. Neil on muud teemad. Ka ei räägita tavaliselt kaalust. Kaalust räägivad enamasti saledad, kellele sellega probleemi ei ole. Iga inimene, kellel on mingi selline probleem, mis paksuks teeb – pigem väldib seda kaaluteemat üldse. Mis näitab, et ongi tõsine probleem, mitte et nad ei teaks, et nad on paksud.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

Eks sellel, kelle jaoks kehakaal on probleem, on väga hull elu, kui ta peaks juba täiskasvanud olema. Inimene, kelle jaoks keha on oluline, on arengupeetusega. Täiskasvanud inimesel peaks olema juba muud huvid kui kehakaal. Kehakaal kui selline on ikka murdeealiste ehk siis noorukite teema. Ja see ei tähenda üldse nooruslikkust, kui 20 + inimene kulutab oma aega enda ja teiste kehakaalu peale.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

Eks sellel, kelle jaoks kehakaal on probleem, on väga hull elu, kui ta peaks juba täiskasvanud olema. Inimene, kelle jaoks keha on oluline, on arengupeetusega. Täiskasvanud inimesel peaks olema juba muud huvid kui kehakaal. Kehakaal kui selline on ikka murdeealiste ehk siis noorukite teema. Ja see ei tähenda üldse nooruslikkust, kui 20 + inimene kulutab oma aega enda ja teiste kehakaalu peale.

Sa oled vist ise arengupeetusega.

Sulle on antud 1 keha, milles pead elu lõpuni vastu pidama, selle eest peaks loomulikult hoolitsema.

Ma olen ka eluaeg kaaluga kimpus olnud, saledaid ei vihka. Osasid kadestan ilusa keha pärast, sooviksin ise ka.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakaal on väga oluline hauani välja. Muidugi huvitab, kuidas siis muidu. Oma kehakaal ja laste kehakaal peab norm olema, kuidas muidu veri ringi peaks käima. See on minu enda vastutusel. Mis teistel turjal on ja kui rasvas teiste siseelundid on, see on nende kannatused. Tervisemaailm üldiselt liigub selles suunas kui ennast ei huvita, siis tuleb surm kiiresti.

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paksud on väga varmad kommenteerima kõiki neist vähegi saledamaid negatiivselt.

ma ei lähe neile 100+ kilolistele näkku ütlema, et nad liiga rasvased on aga neid pole miski takistanud täiesti avalikult kommenteerida stiilis “kaks konti ja ku*ehais, mehed ei ole koerad, et konte tahavad jne”

+14
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

Saledad on ok aga anorektikud mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli keskkooli ajal sõbranna, kes oli natuke pehmem, aga sugugi mitte normaalkaalu ülemises otsas. Sale ei saa öelda, aga selline keskmine on ehk paras määratlus. Minu meelest nägi täiesti okei välja. Paraku tal endal olid suured kompleksid ja ta vaatas saledate peale negatiivses mõttes kadeda pilguga. Rohkem ma päriselus pole selliseid inimesi kohanud. Internetis küll jah, kommentaarides on ikka näha neid 17:31 Käo kirjutatud tekste.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud on väga varmad kommenteerima kõiki neist vähegi saledamaid negatiivselt.

ma ei lähe neile 100+ kilolistele näkku ütlema, et nad liiga rasvased on aga neid pole miski takistanud täiesti avalikult kommenteerida stiilis “kaks konti ja ku*ehais, mehed ei ole koerad, et konte tahavad jne”

Ja samas näitab elu, et neid mehi, kes lausa rasvunud naist tahaks, on väga väike vähemus. Seega lähevad neile kondid peale küll.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

saledatest ei tea, aga sportlikud inimesed küll ei salli pakse, kes selle asemel, et trenni teha vedelavad diivanil ja ajavad toitu näost sisse ning siis vinguvad ja arutavad kuidas küll saaks kaalus alla.

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

saledatest ei tea, aga sportlikud inimesed küll ei salli pakse, kes selle asemel, et trenni teha vedelavad diivanil ja ajavad toitu näost sisse ning siis vinguvad ja arutavad kuidas küll saaks kaalus alla.

Jep, tōsi + vastik vaadata ka inimest, kes oma füüsise eest ei hoolitse ja on end põrsaks söönud. Kunstküüned ja -ripsmed siin pakse ei päästa.

+10
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihkama on küll liiga tugev sõna, ma ei vihka nt kedagi siin maailmas aga ei salli küll pakse, sest suurem osa neist võiksid olla normaalkaalus.

+8
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihkama on küll liiga tugev sõna, ma ei vihka nt kedagi siin maailmas aga ei salli küll pakse, sest suurem osa neist võiksid olla normaalkaalus.

Nii tore, kuidas teemas, mis tehti sellest, kuidas paksud saledaid pidavat vihkama, järjest hoopis paksofoobid oma olemust avavad. Arvata oligi, et nii läheb.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus on selline, et ole sa paks või peenike, ikka keegi kommenteerib kehakaalu. Miks küll ometi?

Veidi alla 30 eluaastani olin ma pigem alakaaluline. Sõin mida ja palju tahes, ikka oli kaalunumber sama.  Siis kuulsin pidevalt kommentaare, et kas ma näljutan ennast. Ometi inimesed(no need ütlejad) nägid, et ma söön normaalselt.

30+ võtsin juurde 10kg. Mõjutas AIH(ravimid) ja stress ja sada muud asja( nö elu raskused). Siis jälle kommenteeriti, et mis juhtus…..

Mina ei usu, et keegi kedagi vihkab. Ehk vb salamisi kadestab.

 

Ma olin isegi saledana toriseja tüüpi inimene ????????

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihkama on küll liiga tugev sõna, ma ei vihka nt kedagi siin maailmas aga ei salli küll pakse, sest suurem osa neist võiksid olla normaalkaalus.

Nii tore, kuidas teemas, mis tehti sellest, kuidas paksud saledaid pidavat vihkama, järjest hoopis paksofoobid oma olemust avavad. Arvata oligi, et nii läheb.

Vaba maailm ja vaba sõna. Aga eks varsti keeratakse need kraanid kinni ja siis pigem on mõistlik vait olla, sest ega keegi ju aru ka ei saa mis on vihakõne ja mis on arvamusavaldus.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ülekaaluline juba mitu aastat (ei saa titekilodest lahti). Ma ei ole oma kehaga väga rahul, kui peeglist vaatan, aga nii paks ei ole, et midagi ette jääks või raske oleks. Tervislikum oleks natuke alla võtta, kuigi mul on üleliigset kaalu tegelikult vähe.

Saledaid vaatan, et näe, kena sale, ma võiks ka olla. Kui on näha, et inimene on heas vormis, siis mõttes kiidan. Ja endast paksemaid vaatan, et näe, veel priskem kui mina ja pole ka midagi häda. Nende puhul, kes enam õieti liikuda ei jaksa ja istmetele jne ära ei mahu, mõtlen küll, et peaks alla võtma, aga mõtlen ka alati, et vähemalt ei pea mina seda massi kaasas tassima.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ülekaaluline juba mitu aastat (ei saa titekilodest lahti). Ma ei ole oma kehaga väga rahul, kui peeglist vaatan, aga nii paks ei ole, et midagi ette jääks või raske oleks. Tervislikum oleks natuke alla võtta, kuigi mul on üleliigset kaalu tegelikult vähe.

Saledaid vaatan, et näe, kena sale, ma võiks ka olla. Kui on näha, et inimene on heas vormis, siis mõttes kiidan. Ja endast paksemaid vaatan, et näe, veel priskem kui mina ja pole ka midagi häda. Nende puhul, kes enam õieti liikuda ei jaksa ja istmetele jne ära ei mahu, mõtlen küll, et peaks alla võtma, aga mõtlen ka alati, et vähemalt ei pea mina seda massi kaasas tassima.

Ma vaatan rannas teisi pakse ja kirun endamisi, et kuidas nemad näevad trikoos normaalsed välja ja mina mitte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, vaevaga saledad püsivad inimesed vihkavad pakse. Dieeditavad ja vihkavad, loevad maksosid ja põlgavad.

Need, kes on loomulikult siredad ja-või armastavad sporti, pakse kunagi ei vihka. Võib-olla on natuke arusaamatu, aga ei mingit viha.

Paksud ei vihka saledaid. Neid ülima pingutusega saledad püsivad ortorektikud on tüsedatele naljakad ja tegelikult muidugi teistele saledatele ka. Niisama saledad, liikuvad inimesed on paksule inspiratsiooniks.

Paksuna ütlen, et olen ka seda kogenud. Olen kõige rohkem saanud ebameeldivaid kommentaare nendelt, kes on ise paksuks loodud, aga ennast kuidagi vaevaga saledaks ajanud. Üks buliimik, kes toitu sisse õgis ja siis välja oksendas ja saleduse nimel trenni vihtus, nimetas kõiki pakse haisevateks. Teine end saledaks tõmmanud paks sõi aina spordibatoonikesi ja jõi energiajooki, aga kui nägi mõnda paksu midagi head-paremat söömas, siis ikka kiunatas ja halvustas seda sööki ja paksu, aga tegelikult oleks tahtnud kindlasti ise seda toitu süüa ja sama paks olla.

Loomulikult saledaid, kes ei pea pingutama saleduse nimel, pole paksude üle virisemas kuulnud.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakaal on väga oluline hauani välja. Muidugi huvitab, kuidas siis muidu. Oma kehakaal ja laste kehakaal peab norm olema, kuidas muidu veri ringi peaks käima. See on minu enda vastutusel. Mis teistel turjal on ja kui rasvas teiste siseelundid on, see on nende kannatused. Tervisemaailm üldiselt liigub selles suunas kui ennast ei huvita, siis tuleb surm kiiresti.

Enesega rahulolev inimene ei kiunu kunagi teiste kallal. Kui läheb lahti kiun teiste kallal ja teiste välimuse kallal, on enda elus midagi halvasti. See ei pruugi olla kehakaal, aga siis on midagi muud lahti ja tasuks tegeleda nende probleemidega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ülekaaluline juba mitu aastat (ei saa titekilodest lahti). Ma ei ole oma kehaga väga rahul, kui peeglist vaatan, aga nii paks ei ole, et midagi ette jääks või raske oleks. Tervislikum oleks natuke alla võtta, kuigi mul on üleliigset kaalu tegelikult vähe.

Saledaid vaatan, et näe, kena sale, ma võiks ka olla. Kui on näha, et inimene on heas vormis, siis mõttes kiidan. Ja endast paksemaid vaatan, et näe, veel priskem kui mina ja pole ka midagi häda. Nende puhul, kes enam õieti liikuda ei jaksa ja istmetele jne ära ei mahu, mõtlen küll, et peaks alla võtma, aga mõtlen ka alati, et vähemalt ei pea mina seda massi kaasas tassima.

Väga paljud arvavad, et saleduseks piisab ikka ainult dieedist ja trennist. Paljud unustavad ära, et igal kehal on oma ideaalsuurus ja ka geenid määravad palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas paksud vihkavad oma mõtetes saledaid, kuigi viisakate inimestena ei näita alati seda välja? Kui mitu ülekaalulist satuvad ühisesse seltskonda, ainult siis lasevad keeltel laksuda?

Võibolla ma olen saanud valesti aru? Kui inimene on rahulolev ja oma keha suhtes kompleksivaba, siis ta on rõõmus ja alati sõbralik?

saledatest ei tea, aga sportlikud inimesed küll ei salli pakse, kes selle asemel, et trenni teha vedelavad diivanil ja ajavad toitu näost sisse ning siis vinguvad ja arutavad kuidas küll saaks kaalus alla.

Ma paksuna ei mõista jälle sportlikke saledaid, et kuidas nad ometi viitsivad, kuidas neil jätkub energiat muudkui sportida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kogu oma elu olnud sale, pingutuseta ja mu kaks parimat sõbrannat on olnud kogu oma elu ülekaalulised ja samas on nad nüüd ja ka edaspidi mu parimad sõbrannad nagu mina olen olnud  nendelegi, ja kaalu teema on meie jaoks täiesti teisejärguline olnud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes on loomulikult siredad ja-või armastavad sporti, pakse kunagi ei vihka. Võib-olla on natuke arusaamatu, aga ei mingit viha.

See on liiga räige üldistus. Kust sa tead, et kohe mitte KUNAGI mõni loomulik sale pakse ei vihka?

Mina olen loomulik (ja mitte trennitegev) sale. Ma otseselt ei vihka pakse, aga nad ei meeldi mulle ja veidi nagu põlgan neid (vabandused ette ja taha ja külje peale). Ütlema seda neile ei lähe, aga oma peas mõtlen. Kindlasti on loomulikult saledaid, kes pakse lausa vihkavad.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et asi on vihkamises, pigem kadeduses. Mul on üks tuttav, kelle pealt see kõige paremini välja paistab. Ta on terve elu olnud kaaluga hädas, umbes 160cm ja 95kg ja nii stabiilselt aastast aastasse, trenniskäigud ja dieedid, toitumiskavad kestavad nädala ja siis jälle lööb käega ja ütleb, et talle ei mõjunud ja vahet ei ole siis, body positivity ja armasta oma keha ja kõik ilusad jutud… Aga see kehapositiivsus ei laiene kuidagi teistele. Paljud on viimaste aastate jooksul hakanud jagama instagramis või facebookis oma kaalulangetusteekonda ja meie ühistest tuttavatest on ka mõni toitumiskava edukas järgija, aga kui olen juhtunud mainima, et vau, see tuttav on järsku nii saledaks muutunud, väga tubli töö ju, siis see ülekaaluline tuttav vastab sapiselt, et piltide peal paistab jah, aga tegelikult reaalses elus on lausa vaal. Kuigi reaalses elus ma seda saledat tuttavat nägingi, ei olnud nagu vaal. Paar korda on sõnumi saatnud, et issand, nägin just seda X inimest poes/tänaval/kohvikus, ei ole mingit kaalulangetust näha, samasugune paks ikka. Neid, kes maovähendusopil on käinud, kirub ka ja ennustab aastast aastasse, et iga hetk nüüd on jälle paksud, küll nad oma maod jälle välja venitavad. Mingi hetk analüüsisin seda pidevat vingu ja hala ja hakkasin mõtlema, et ilmselt kirub mind samamoodi taga, sest mina olen nüüd normaalkaalus. Arvan, et see on mingi sisemine vajadus kuidagi ennast veenda, et teised on ikka palju paksemad ja koledamad ja rumalamad, sest endaga tegelemine on palju raskem, kuigi miski ei annaks paremat rahulolu endaga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist otse ei põlga ega ka kiru kedagi, aga vahel mõtlen, et kas tõesti leidub inimesi, kes trenni naudivad? Ma võin teha rasket füüsilist tööd, isegi meeldib – aga juhul, kui sel tööl on eesmärk ja hiljem tulemus. Selle nimel, et tagumik prink oleks, ma ei suudaks kuidagi sundida end kolm-neli korda nädalas mööda spordisaale nühkima. Mull tundub see lihtsalt nii-nii igava tegevusena.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 112 )


Esileht Ilu ja tervis Kas paksud ei salli saledaid?