Esileht Ilu ja tervis Kas paksud ei salli saledaid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 112 )

Teema: Kas paksud ei salli saledaid?

Postitas:
Kägu

Tervise teemas üks  vingub paksude kalla, kes selle ravimi abil oma kaalu alandavad, kuigi see ei ole kellegi asi, kuidas keegi kaalu alla võtab. Saan aru neil, kes ennast piitsutavad, näljutavad võib see ravimi võtmine olla dumping’ – aga selleks ei peas ennast selles teemast lolliks tegema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist otse ei põlga ega ka kiru kedagi, aga vahel mõtlen, et kas tõesti leidub inimesi, kes trenni naudivad? Ma võin teha rasket füüsilist tööd, isegi meeldib – aga juhul, kui sel tööl on eesmärk ja hiljem tulemus. Selle nimel, et tagumik prink oleks, ma ei suudaks kuidagi sundida end kolm-neli korda nädalas mööda spordisaale nühkima. Mull tundub see lihtsalt nii-nii igava tegevusena.

Jah, muidugi, enamustele inimestele meeldib füüsiline trenn ja see on ka kõige tugevam antidepressant. Teemasse: vihkamisest ma ei tea, aga olen terve elu tugevalt trenni teinud (HIIT, pikamaajooks, jõusaal jms), lisaks jalutan igapäevaselt väga palju olenemata ilmast ja jälgin oma und. Samas olen enamasti kerges ülekaalus ka päevas mitu trenni tehes, kui oma sööki ei kaalu ja näpuga järge ei aja. Trenn ja liikumine lihtsalt meeldivad mulle ja annavad hea enesetunde. Isegi ei saa öelda, et kadedus, aga pigem teatav kurbus tekib, sest sõbrannad on saledad, olenemata sellest, et trenni ei tee ja toitumist ei jälgi. Kaal iseenesest alla läheb mul alguses hästi, aga kuskil seal normaalkaalu keskel või ülemises otsas läheb juba raskeks ning kaal hakkab seisma. Eks siis migni teatav kadedus tekib, kui mina normaalkaalu jõudmiseks kaalun igat grammi ja söön päevast päeva kana ja salatit, samal ajal kui saledad sõbrannad näiteks päevitavad päev läbi ning saavad endale lubada kokteile ja head toitu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist otse ei põlga ega ka kiru kedagi, aga vahel mõtlen, et kas tõesti leidub inimesi, kes trenni naudivad? Ma võin teha rasket füüsilist tööd, isegi meeldib – aga juhul, kui sel tööl on eesmärk ja hiljem tulemus. Selle nimel, et tagumik prink oleks, ma ei suudaks kuidagi sundida end kolm-neli korda nädalas mööda spordisaale nühkima. Mull tundub see lihtsalt nii-nii igava tegevusena.

Kohe näha, et sa pole kunagi trennis käinud. Mis nühkimist sinu arvates seal tehakse?

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu kontseptsioon, kuidas peaks saama võõrast inimest vihata (või isegi lihtsalt mitte sallida) seoses millegagi, mis mind absoluutselt ei puuduta?! Ok, kui kuskil kitsas kohas tuleb istuda mõne väga jämeda ja osalt ka minu istet enda alla võtva tüseda kaaskodanikuga kõrvuti, siis muidugi on see ebameeliv olukord, aga vihkamine (või leebemalt mittemeeldimine) käib kaasas ikkagi inimese ebameeldivate, vaenulike, õelate sõnade ja tegudega, mitte sellega, milline ta lihtsalt välimiselt on.
Hoopis teine asi on füüsiline atraktiivsus, aga see jälle pole alus, mille najalt inimesi kas vihata või mitte ju? Lihtsalt, noh, ütleme, voodisse ei läheks nendega, kes ei meeldi. Aga tegelikult ka, kes psühhopaat tuleb selle peale, et pakse, peenikesi, pikajalgseid, punapäiseid, blonde, brünette, lühikesi jne jne jne inimesi üksnes välimuse alusel vihata?!?!

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihkamine on tõesti arusaamatu.
Ja eks body-positivity on ideeliselt tore, ma võiks ideaalis 10 kg kergem olla või vähemalt positiivsemalt oma keresse suhtuma. Aga! Ilmselgelt rasvunud ei peaks nii hirmus uhked enda üle olema vaid ikka kaaluga tegelema, sest ühel hetkel hakkab neil tervis, liigesed, süda, vererõhk, jm häda tegema ja siis on nad haigekassale ja maksumaksjatele suureks koormaks. Elu tervena on ikka hoopis väärtuslikum.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tähele pannud, et asi lausa vihkamiseks kvalifitseeruks ja pole kunagi näinud, et paksude seltskond kuidagi kõhnade kallal kollektiivselt ussitaks. Vastupidist on kergem ette kujutada, et kamp saledaid vastutulevale paksule viltuseid pilke heidab. Samuti olen tähele pannud, et saledatel kipub olema “mina olen parem kui sina!” suhtumine paljalt kehakaalu põhjal, ja õpetatakse pakse elama, sets no mina teen ju õigesti, kui olen sale, sina elad valesti ja oled paks- tee nii nagu mina! Jättes kõrvale kõik isiklikud erisused. Ka minul pole kehapositiivsuse vastu midagi ja eks see olegi tekkinud justnimelt vastasmõjuna saledatepoolsele halvustamisele, et isegi kui oled (natukene) paks, ei pea oma keha vihkama hakkama (morbiidselt ülekaalulised ei peaks siiski kehapositiivsuse taha pugema, SEAL pole enam midagi positiivset).

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, sa kõlad nagu teismeline. Tänapäeva pubekatel näikse hinnanguteskaala olema ikka väga kokku tõmbunud – tuntakse ainult kahte sõna: armastama ja vihkama. Mis meeldib – armastan! Mis ei meeldi – vihhhhhhkan! 🙂

Ma vihhhhhkan krevetisalatit…

P.S. Ja sisu on ka pubeka oma. Nii tobedale küsimusele ei viitsi vastata.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakse ei vihka aga vahest kihvatab küll nende peale. Näiteks lennujaamas kaalutakse kulli pilguga mu 8 kilone kohver üle (ise kaalun 52 kg) ja järgmine klient kelle kohvrit kaalutakse on 120+ kilo. Ilmselgelt kaalub tema koos oma pagasiga ikka oluliselt rohkem kui mina. Olen ka istunud lennukis kahe vaala vahele litsutuna ehk mõlemat nende kehad võtsid olulise jupi ka minu istekohast (rasv lihtsalt voolas üle käsipuu ja reied ei mahtunud neile kuuluvasse jalaruumi ära). Ma olen pileti eest maksnud täishinna ja arvan, et mul on õigus reisida kogu oma tooli ulatuses ilma, et higist leemendav rasvakäntsakas poole minu toolist ka enda alla haarab.

+11
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingil kummalisel põhjusel vihkavad saledad hoopis pakse, kui lugeda näiteks seda ozempiku lohe-teemat. Miks ja kuidas, ei suuda ma aru saada, nende taustal näevad saledad ju kenamad välja…? 🙂 Või ongi asi selles, et paksud ei peaks üritama saldeaks saada nagu nemad, või vähemalt peaks olema see üritus võimalikult tulutu ja vaevarikas.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil kummalisel põhjusel vihkavad saledad hoopis pakse, kui lugeda näiteks seda ozempiku lohe-teemat. Miks ja kuidas, ei suuda ma aru saada, nende taustal näevad saledad ju kenamad välja…? ???? Või ongi asi selles, et paksud ei peaks üritama saldeaks saada nagu nemad, või vähemalt peaks olema see üritus võimalikult tulutu ja vaevarikas.

küsimus ei ole ometi selles. Sportlikud inimesed ei selleks pakse, et teada, et nad head välja näevad – selleks on peegel olemas. Paksud haisevad enamasti higi järele ja ähivad, samuti võtavad palju ruumi, just nagu siin keegi kirjutas – valguvad sulle peale… ja no .. neid on lihtsalt ebameeldiv vaaadata.

ja muidugi tuleb nentida, et nad on tahtejõuetud ja laisad inimesed, kes ei suuda end veidigi kokku võtta ja pingutada. Aga eriti tobe on tõesti see nende arutamine, et kuidas kaalust alla võtta (ise trenni teha ei viitsi ja tervislikku toitumist ei viljele).

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist otse ei põlga ega ka kiru kedagi, aga vahel mõtlen, et kas tõesti leidub inimesi, kes trenni naudivad? Ma võin teha rasket füüsilist tööd, isegi meeldib – aga juhul, kui sel tööl on eesmärk ja hiljem tulemus. Selle nimel, et tagumik prink oleks, ma ei suudaks kuidagi sundida end kolm-neli korda nädalas mööda spordisaale nühkima. Mull tundub see lihtsalt nii-nii igava tegevusena.

Tegelikult ei peagi selleks jõusaalis elama. Õige toitumine annab 80% tulemusest ja keha heas vormis hoidmiseks piisab täiesti ka 10-15 minutilisest trennist päevas. Trenni all pean silmas PÄRIS trenni, mitte sammulugemist, kepikõndi, jalgratta sõitmist (loe: kruiisimist) ega muid asendustegevusi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka istunud lennukis kahe vaala vahele litsutuna ehk mõlemat nende kehad võtsid olulise jupi ka minu istekohast (rasv lihtsalt voolas üle käsipuu ja reied ei mahtunud neile kuuluvasse jalaruumi ära).

Ei, ei, sa ei vihka üldse pakse, sa lihtsalt oled sihuke mõnus ja sõbralik 😀 😀

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vihkamine (või leebemalt mittemeeldimine) käib kaasas ikkagi inimese ebameeldivate, vaenulike, õelate sõnade ja tegudega, mitte sellega, milline ta lihtsalt välimiselt on.

Paks olemine ongi tegu, mitte välimus. Mina arvan sellest nii.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil kummalisel põhjusel vihkavad saledad hoopis pakse, kui lugeda näiteks seda ozempiku lohe-teemat. Miks ja kuidas, ei suuda ma aru saada, nende taustal näevad saledad ju kenamad välja…? ???? Või ongi asi selles, et paksud ei peaks üritama saldeaks saada nagu nemad, või vähemalt peaks olema see üritus võimalikult tulutu ja vaevarikas.

Jaa, nad on kadedad, et paksud saavad ka saledaks ja siis pole nad enam üksi nii erilised midagi. Üks 50+ mutt siin kogu aeg räuskab, kuidas kõik peaksid nälgima ja kuidas temal on see küll vaatamata oma depressioonile, menopausile ja mida iganes õnnestunud, kiitke nüüd kõik. Ja siis, kujutad ette, tuleb mingi paks, kes võtab ravimiga maha ja on samasugune nagu tema. Jube.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis järeldus peaks olema see_ kõik paksud on õelad ja kurjad ja kõik saledad on lahked ja sõbralikud inimesed. ? Kui see nii ei ole, siis mõelge uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud ise vihkavad pakse.  Kui mõne paksu sõbrannaga kuskil käin, ei jää neile kunagi tähelepanuta kui keegi veel paksem on. Kommentaarid stiilis : “kuidas küll paks julges lühikesed püksid jalga panna ” jne on ikka väga kerged tulema.

Mina ei pane kunagi kellelgi kehakaalu tähele- oma elu, oma keha, las teevad mis tahavad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis järeldus peaks olema see_ kõik paksud on õelad ja kurjad ja kõik saledad on lahked ja sõbralikud inimesed. ? Kui see nii ei ole, siis mõelge uuesti.

Kompleksides inimestel – olgu nad paksud või peenikesed – on niisugused probleemid. Kui endal midagi kriibib, siis jäävadki teised ette, sest neutraalsuse korral ei mõelda pahatahtlikult. Nt mingi Kägu kasutas võõra isiku kohta sõnu nagu “vaal”, “higist leemendav rasvakäntsakas”, mis on inimese omaduste ründamine ja halvustamine. Ka sale inimene võib oma tegudega vägagi varba peale astuda ja nõmedalt käituda. Siis otsitakse järgmine asi välimuse juures, mis ette jääb, sest reageerijal ongi mingi isiklik probleem välimuse ja enesehinnanguga. Normaalne oleks lähtuda tegudest, mitte minna isiklikuks.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paks olemine ongi tegu, mitte välimus. Mina arvan sellest nii.

Koledate pükste kandmine on siis ka tegu ning sinu halb hinnang sellisele inimesele on asjakohane?

Mõni on ikka endale loonud perfektse vabanduste süsteemi teiste inimeste halvustamiseks 😀

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt mingi Kägu kasutas võõra isiku kohta sõnu nagu “vaal”, “higist leemendav rasvakäntsakas”, mis on inimese omaduste ründamine ja halvustamine. Ka sale inimene võib oma tegudega vägagi varba peale astuda ja nõmedalt käituda.

Täpselt. Mõnda inimest häirivadki kõik, sest endal on midagi nihkes. Näiteks istus minu kõrval just eile lennukis üks noormees, kes võttis ka pool minu ruumist enda all, sest tal olid nii kohutavalt pikad käed ja jalad ja mitte kuskile polnud neid panna. Väga sale noormees, aga ikkagi vajus minu istmele. Mis ta tegema siis oleks pidanud? Häirida võivad paljud inimesed, aga nii halvustavalt kellestki kirjutada, nagu see inimene siin, on ikka tase. Sellist vihkamist ja õelust täis inimesel võib olla ikka väga raske elada.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline kommenteerimine, vihkamine ei ole ainult seotud kaaluga, vaid sellega, milline on inimese lastetuba.  Ise kaaluga kimpus olnuna tean, kuidas riietega ära petta 10 kg , näiteks puusadeni sirge pluus, sirged püksid jne.  Kui panna selga liibuv lühem  t-särk või lühikesed ümber kintse kiskuvad laia säärega püksid – siis ilus pilt see ei ole, paratamatult vaatad, et kas ta peeglisse enne ei vaatanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei, sa ei vihka üldse pakse, sa lihtsalt oled sihuke mõnus ja sõbralik ???? ????

Ta ei vihka, tal vahest kihvatab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakaal on väga oluline hauani välja. Muidugi huvitab, kuidas siis muidu. Oma kehakaal ja laste kehakaal peab norm olema, kuidas muidu veri ringi peaks käima. See on minu enda vastutusel. Mis teistel turjal on ja kui rasvas teiste siseelundid on, see on nende kannatused. Tervisemaailm üldiselt liigub selles suunas kui ennast ei huvita, siis tuleb surm kiiresti.

Enesega rahulolev inimene ei kiunu kunagi teiste kallal. Kui läheb lahti kiun teiste kallal ja teiste välimuse kallal, on enda elus midagi halvasti. See ei pruugi olla kehakaal, aga siis on midagi muud lahti ja tasuks tegeleda nende probleemidega.

Just. Ma pole ei paksu ega saledana teiste kaalu üle virisenud. Mind reaalselt ei huvitagi. Pakub huvi inimene selle kaalu taga. Mõni tüsedam on näiteks näost üliilus, tõesti imetlen kui kaunis naine. Samuti on mõnel sellisel väga hea stiilitunnetus. Peale vaadates palju ilusam kui keskmine sale inimene. Selliseid asju vaatan välimuse juures. Muidugi seda ka, kuidas inimene puhtust hoiab ja kuidas lõhnab. Ei meeldi igasugused plaatinablondid ja lisavidinatega tühjad ja sisutud plastiknukud, ükskõik mis kaalus nad siis on. See selline teise eesti maakolka teema mu meelest ja võiks sinna omasuguste sekka jäädagi. Kuigi sealgi see trend vist möödunud. Kõige olulisem on, et inimesel oleks sisu st silmaring, hobid, meeldiv iseloom. Kui seda pole siis võib olla Miss Universumi välimusega, aga mida temaga peale hakata?
Vihkamine on nii tugev sõna, tahaks loota, et enamik inimesi ei kanna vihkamise koormat kellegi suunal. Oleks ikka eriti raske kui kõiki saledaid/pakse vihkama peaks. Ma läheks teraapiasse sellega.

/N38

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportlikud inimesed ei selleks pakse, et teada, et nad head välja näevad – selleks on peegel olemas. Paksud haisevad enamasti higi järele ja ähivad, samuti võtavad palju ruumi, just nagu siin keegi kirjutas – valguvad sulle peale… ja no .. neid on lihtsalt ebameeldiv vaaadata. ja muidugi tuleb nentida, et nad on tahtejõuetud ja laisad inimesed, kes ei suuda end veidigi kokku võtta ja pingutada. Aga eriti tobe on tõesti see nende arutamine, et kuidas kaalust alla võtta (ise trenni teha ei viitsi ja tervislikku toitumist ei viljele).

Ma olen ikka väga palju trennis käinud, nii kõhna kui ka paksuna, ja ei ole veel märganud, et paksudesse seal halvustavalt suhtutakse. Tundub siiski sinu isiklik probleem.
Olen jooksnud ülekaalulisena maratone ja ka sellest pikemaid distantse ja võib öelda, et raskemana ongi raskem joosta ja nõuab ikka rohkem tahtejõudu ja pingutust, mitte vastupidi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu on vaataja silmades. Nii mõnigi veidi ümaram naine näeb kordades kenam välja kui kõhn, halva rühi, keppjalgade ja lameda nahkse pepuga isend. Kui sellele komplektile lisandub veel sant intrigandiloomus, on päris paha.
Muide, ma kirjeldasin ühte oma kolleegi, kes alati kõiki (sh kehakaal) arvustab.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu on vaataja silmades. Nii mõnigi veidi ümaram naine näeb kordades kenam välja kui kõhn, halva rühi, keppjalgade ja lameda nahkse pepuga isend. Kui sellele komplektile lisandub veel sant intrigandiloomus, on päris paha.

Muide, ma kirjeldasin ühte oma kolleegi, kes alati kõiki (sh kehakaal) arvustab.

Tundub, et saledad tõesti ei sallita.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et saledad tõesti ei sallita.

Öeldi ikka seda, et iga lahja kits pole veel gasell. On väga koledaid kõhnasid inimesi olemas ja samamoodi väga kauneid ümaraid naisi. Ega kehakaal pole ainus asi, mis inimese ilusaks või koledaks teeb. Lisaks tuleb mängu veel iseloom ja meeldivus, ka välimus pole veel kõik.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et saledad tõesti ei sallita.

Öeldi ikka seda, et iga lahja kits pole veel gasell. On väga koledaid kõhnasid inimesi olemas ja samamoodi väga kauneid ümaraid naisi. Ega kehakaal pole ainus asi, mis inimese ilusaks või koledaks teeb. Lisaks tuleb mängu veel iseloom ja meeldivus, ka välimus pole veel kõik.

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid ma pole veel kohanud kaunist ümarat naist, ei päriselus ega ekraanil, ei riietega ega paljalt. Kõhna ‘nahkja’ (??) pepu saab vähemalt väga edukalt riiete alla peita, ümarust ei varja miski ja see pole iialgi ilus.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid ma pole veel kohanud kaunist ümarat naist, ei päriselus ega ekraanil, ei riietega ega paljalt. Kõhna ‘nahkja’ (??) pepu saab vähemalt väga edukalt riiete alla peita, ümarust ei varja miski ja see pole iialgi ilus.

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja pole kenad? Karmel Killandi pole kena? Anne Veski ei ole kena? Kõhnu naisi, kellele nimetatud inimesed välimuse poolest sada korda pähe teevad ei hakka ma nimetama.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid ma pole veel kohanud kaunist ümarat naist, ei päriselus ega ekraanil, ei riietega ega paljalt.

Minu arust Ashley Graham on väga kena. On ka teisi priskemaid naisi, kes on ilusad. Minu arust on neid koguni üsna palju. Koledaid kõhnu on ka väga palju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu on vaataja silmades. Nii mõnigi veidi ümaram naine näeb kordades kenam välja kui kõhn, halva rühi, keppjalgade ja lameda nahkse pepuga isend. Kui sellele komplektile lisandub veel sant intrigandiloomus, on päris paha.

Muide, ma kirjeldasin ühte oma kolleegi, kes alati kõiki (sh kehakaal) arvustab.

Me ei räägi aga ju “ümarusest” siin teemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 112 )


Esileht Ilu ja tervis Kas paksud ei salli saledaid?