Esileht Ilu ja tervis Kas paksud ei salli saledaid?

Näitan 22 postitust - vahemik 91 kuni 112 (kokku 112 )

Teema: Kas paksud ei salli saledaid?

Postitas:
Kägu

Lõpeta juba see lolli jutu ajamine matsidest ja pööblist. Kui sa tõesti aru ei saa, miks ka võõraste halvustamine kedagi võib endast välja viia, siis las nii jääda. Oled vist õnnelik eksemplar.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta juba see lolli jutu ajamine matsidest ja pööblist. Kui sa tõesti aru ei saa, miks ka võõraste halvustamine kedagi võib endast välja viia, siis las nii jääda. Oled vist õnnelik eksemplar.

Kas sinu arvates inimene, kes naerab või mõnitab võõrast (paksu), on midagi muud kui olematu lastetoaga mats? Mis ta siis sinu jaoks on? Lugupeetav ja tark inimene, kelle sõnu maksab kuulata ja arvamust teadmiseks võtta? Oled sina alles endale autoriteedid valinud siis.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun, et alustuseks tuleb kuulata oma keha ja mitte syya, kui ei ole naljane, ja syya, kui oled naljane.

Juua vett, kohvi/teed, vahel klaas veini ja varsket mahla ilma lisanditeta.

Sport on alati boonuseks.

Kindlasti on meil koigil oma loomulik kaal, aga ma ei usu, et see kaal on loomulikult 120/160, selle saavutamiseks on juba mingit “dopingut” vaja – aga juba 90/160 voib olla vabalt.

Endal on mul vaga paksudest, nagu nt. 120/160 inimene, kahju, ja mul ei tule pahegi neid veel monitada. Milleks? Inimene on niigi hadas ju.

Need kahe salatilehe soojad, kes teisi naisi vihase pilguga vahivad, voivad vahel kyll tekitada kiusatust midagi myrgist nahvata – aga siis ytlen endale, et “voimalik ainult Ida-Euroopas” ja astun edasi.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ärritab k6ige rohkem see, kui m6ni paks hakkab rääkime umbes sellist juttu, et saledad ja ilusad on pealiskaudsed inimesed, keda huvitab ainult väline ja seest on tühjad ja lollid. Aga kole inimene, vat sellel on hea süda ja ei pea välimust k6ige tähtsamaks. Jah, kindlasi on igasuguseid inimesi, kuid see pole mingi reegel. Pigem olen täheldanud, et sisemine ilu peegeldub ka välimuses.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ärritab k6ige rohkem see, kui m6ni paks hakkab rääkime umbes sellist juttu, et saledad ja ilusad on pealiskaudsed inimesed, keda huvitab ainult väline ja seest on tühjad ja lollid. Aga kole inimene, vat sellel on hea süda ja ei pea välimust k6ige tähtsamaks. Jah, kindlasi on igasuguseid inimesi, kuid see pole mingi reegel. Pigem olen täheldanud, et sisemine ilu peegeldub ka välimuses.

Mind jällegi ärritab, kui keegi väidab, et paksud kõik sihukesi rumalusi räägivad. Lollid peenikesed ja lollid paksud räägivad kõik ühtviisi lolli juttu, see pole kuidagi nende kehakaaluga seotud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu on vaataja silmades. Nii mõnigi veidi ümaram naine näeb kordades kenam välja kui kõhn, halva rühi, keppjalgade ja lameda nahkse pepuga isend. Kui sellele komplektile lisandub veel sant intrigandiloomus, on päris paha.

Muide, ma kirjeldasin ühte oma kolleegi, kes alati kõiki (sh kehakaal) arvustab.

Nahkse pepuga isend ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid ma pole veel kohanud kaunist ümarat naist, ei päriselus ega ekraanil, ei riietega ega paljalt. Kõhna ‘nahkja’ (??) pepu saab vähemalt väga edukalt riiete alla peita, ümarust ei varja miski ja see pole iialgi ilus.

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja pole kenad? Karmel Killandi pole kena? Anne Veski ei ole kena? Kõhnu naisi, kellele nimetatud inimesed välimuse poolest sada korda pähe teevad ei hakka ma nimetama.

Kui ma ütlen ei?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna suuremas rannas, pakse on rohkem saledatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin eespool väidetakse, et lähedased ei teegi, võõrad teevad ja hirmsasti läheb hinge.

Kordan: võõraste arvamusest mitte hoolida saavad kõrge (loe: korras) enesehinnanguga inimesed. Paksudest 99% seda ei ole, ükskõik, mida nad ka sõnades ei väida või perekoolis ei kirjuta.

Minule jätavad paksukesed alati enesekindlama mulje kui kõhnad. Tunduvad enesega rahulolevad enamus, kui kaal välja arvata.

Lisaks on neil kurikuulus “hea huumorisoon”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja pole kenad? Karmel Killandi pole kena? Anne Veski ei ole kena?

Ma ütlen, et minu arvates nad ei ole kenad, sest nad on ülekaalulised. Minu arvates on nende kehad inetud. Kuna see on ‘minu arvates’, siis ei ole advokaatidel siin midagi teha. See on minu subjektiivne arvamus.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen, et minu arvates nad ei ole kenad, sest nad on ülekaalulised. Minu arvates on nende kehad inetud. Kuna see on ‘minu arvates’, siis ei ole advokaatidel siin midagi teha. See on minu subjektiivne arvamus.

Täpselt nii – ja seepärast ongi jabur, kui keegi väidab, et “kõik paksud on koledad” või “ühtegi kena paksu pole olemas” – sest see kõik on puhtalt isiklik arvamus ja taju ning kuni maailmas leidub vähemalt üks inimene, kelle arust mõni paks näeb hea välja, seni ei vasta kumbki neist väidetest tõele.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui just pole paksueelistust, siis enamik läheb suhtesse saledaga ja mõnikümmend aastat hiljem on naine/mees märgatavalt suurem riidenumbrites. Rannas oli hästi märgata, kuidas enamik naisi on saledad, ise olen naine paks nb, kuid mehed paksud kõrval. Ma ei mõtle õllekõhtu, vaid ikka 30+ kg. Nii võib olla ka vastupidi, et mees on piercebrosnanlik ja naine Keelt paks ja paljudel hambus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keely*, pierce’i naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen, et minu arvates nad ei ole kenad, sest nad on ülekaalulised. Minu arvates on nende kehad inetud. Kuna see on ‘minu arvates’, siis ei ole advokaatidel siin midagi teha. See on minu subjektiivne arvamus.

MA ütlen, et MINU arvates.Minu arvates, “minu arvates”, MINU subjektiivne arvamus.

 

A sa minu paksuseda oskad subjektiivselt hinnata

Ma ei karda nimetada sellist aastaid onekatehedat uroodi  veel tänaseni selle umbe ullult võitleb ja kes ei suuda

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen, et minu arvates nad ei ole kenad, sest nad on ülekaalulised. Minu arvates on nende kehad inetud. Kuna see on ‘minu arvates’, siis ei ole advokaatidel siin midagi teha. See on minu subjektiivne arvamus.

MA ütlen, et MINU arvates.Minu arvates, “minu arvates”, MINU subjektiivne arvamus.

A sa minu paksuseda oskad subjektiivselt hinnata

Ma ei karda nimetada sellist aastaid onekatehedat uroodi veel tänaseni selle umbe ullult võitleb ja kes ei suuda

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid ma pole veel kohanud kaunist ümarat naist, ei päriselus ega ekraanil, ei riietega ega paljalt. Kõhna ‘nahkja’ (??) pepu saab vähemalt väga edukalt riiete alla peita, ümarust ei varja miski ja see pole iialgi ilus.

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja pole kenad? Karmel Killandi pole kena? Anne Veski ei ole kena? Kõhnu naisi, kellele nimetatud inimesed välimuse poolest sada korda pähe teevad ei hakka ma nimetama.

Kui ma ütlen ei?

Igakord kui Karmel Killandit telekast näen, vaatan õudusega, kuidas nii kena endine sale naine täna selliseks on muutunud..

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igakord kui Karmel Killandit telekast näen, vaatan õudusega, kuidas nii kena endine sale naine täna selliseks on muutunud..

Noo vot, aga siin teemas selgub, et ta on nii kena, nii kena. Ja kui mõtled teisiti, oled inimsööja. Samamoodi kõik need teised p….., oh, vabandust, kenad kurvikad naised, keda siin teemas on nimepidi nimetatud. Sa lihtsalt PEAD neid imetlema, muidu on kuri karjas ja sina oled paha. Bodi positiviti, juu nõu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noo vot, aga siin teemas selgub, et ta on nii kena, nii kena. Ja kui mõtled teisiti, oled inimsööja. Samamoodi kõik need teised p….., oh, vabandust, kenad kurvikad naised, keda siin teemas on nimepidi nimetatud. Sa lihtsalt PEAD neid imetlema, muidu on kuri karjas ja sina oled paha. Bodi positiviti, juu nõu.

Palun too tsitaat, kus on väidetud, et sa PEAD nii mõtlema, muidu … jne. Kui täiesti jõust proovid, äkki oled suuteline aru saama siiski, millest jutt oli? Keegi ei sunni sind neist vaimustuma, kuid väita, et “ükski paks ei saa ilus olla” on väga rumal, sest näiteks minu jaoks on nimetatud naised kõik kenad naised. Järelikult on väide “paks ei saa ilus olla” vale. Kas sai ikka liiga keeruline? Kahju, et mõne jaoks mõtlemine nii valus on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noo vot, aga siin teemas selgub, et ta on nii kena, nii kena. Ja kui mõtled teisiti, oled inimsööja. Samamoodi kõik need teised p….., oh, vabandust, kenad kurvikad naised, keda siin teemas on nimepidi nimetatud. Sa lihtsalt PEAD neid imetlema, muidu on kuri karjas ja sina oled paha. Bodi positiviti, juu nõu.

? See on ainult sinu peas kinni. Sarah Jessica Parker on nt sale, aga näitab vanust ja paljud peavad teda ka hobusenäoks, samas sarjas And just like that on ta õigete riiete ja meigi ja soenguga päris kena. Pea kõik inimesed saab üles vuntsida, kui õigesti tuunida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SJP
Mina ütlen, et tuuning annab palju juurde inimesele. Kui mõni nimetatud paksem naine laiu kotte ei kannaks ja soeng teistsugune oleks, oleks päris kena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid ma pole veel kohanud kaunist ümarat naist, ei päriselus ega ekraanil, ei riietega ega paljalt. Kõhna ‘nahkja’ (??) pepu saab vähemalt väga edukalt riiete alla peita, ümarust ei varja miski ja see pole iialgi ilus.

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja pole kenad? Karmel Killandi pole kena? Anne Veski ei ole kena? Kõhnu naisi, kellele nimetatud inimesed välimuse poolest sada korda pähe teevad ei hakka ma nimetama.

Kui ma ütlen ei?

Igakord kui Karmel Killandit telekast näen, vaatan õudusega, kuidas nii kena endine sale naine täna selliseks on muutunud..

Mul mees vahetab kanalit kui teda näeb, ütleb, et nii talumatu vaatepilt võrreldes varasemaga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi ei peagi täiskasvanud inimesena teisi inimesi kenaduse järgi hindama. Ei peagi meeldima. Kuskohast selline arusaam üldse pärineb? Väga noorukesed ehk hindavad nii ja naa inimesi. Elukogenud oskavad asjadest aru saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 91 kuni 112 (kokku 112 )


Esileht Ilu ja tervis Kas paksud ei salli saledaid?