Esileht Koolilaps kas paljudel läheb laps (poiss) kooli 6-aastasel?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kas paljudel läheb laps (poiss) kooli 6-aastasel?

Postitas:

ja milliseid pabereid peaks koguma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis paberid koolivalmiduse kohta? Kui poiss saab septembrikuus 7-aastaseks, siis ta ju lähebki 6-aastaselt kooli ja keegi ei küsi mingeid pabereid, kas ta on valmis või mitte. Algab ju temalgi sel aastal koolikohustus kuna on sündinud enne 1. oktoobrit.
Sel juhul, kui näed, et poiss kooliks valmis pole, on vaja paberitega mässama hakata.
Minu poiss saab 7-aastaseks 27. augustil ja juba 4 päeva hiljem saab temastki koolilaps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 13:46; 19.02 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes oskab öelda veebruaris sündinud lapse kohta, kas peab kooli minema 6,5 või 7,5 aastaselt?
7,5 minnes jääks ta lasteaeda üheks aastaks istuma
Või läheb eelkooli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 13:55; 19.02 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismõttes lasteaeda istuma? normaalne ju et veebruaris sündinud laps läheb 7,5-aastaselt kooli. minu jaanuaris sündinud 6-aastane on ka igati terane ja nutikas, loeb ja arvutab ka kenasti juba, aga ma ei tea mitte ühtegi põhjust miks peaks ma ta nüüd sügisel kooli panema. lasteaed on tore ja seal areneb ta selle aastaga samuti, saab suuremaks-tugevamaks-küpsemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mismõttes lasteaeda istuma? normaalne ju et veebruaris sündinud laps läheb 7,5-aastaselt kooli. minu jaanuaris sündinud 6-aastane on ka igati terane ja nutikas, loeb ja arvutab ka kenasti juba, aga ma ei tea mitte ühtegi põhjust miks peaks ma ta nüüd sügisel kooli panema. lasteaed on tore ja seal areneb ta selle aastaga samuti, saab suuremaks-tugevamaks-küpsemaks.[/tsitaat

seda ma mõtlengi, et kas sinu 6 aastane läheb veel aastaks lasteaia viimasesse rühma, st. käib kaks aastat ühes rühmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 13:55; 19.02 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba II aastat on komisjoni otsust vaja nii hiljem kui varem kooli minekuks.

Koolikohuslased on lapsed, kes saavad ENNE käesoleva aasta 1.oktoobrit 7a
st
kõik septembris sündinud lapsed lähevadki kooli 6a, ülejäänud on juba 7a.

Kui vanem soovib kooli panna lapse, kes pole 1.oktoobriks veel 7a või kooli mitte panna last, kes on 7a siis teeb otsuse vastav komisjon, kuhu saadetakse lapse iseloomustus=arvamus lasteaiast, perearsti või psüholoogi või logopeedi vms hinnang, mõned lapse tööd jne

Reeglina laps, kes alles nüüd saab 6a ei ole mitte koolieelikute rühmas(seal on lapsed, kes said 6a hiljemalt septembris)vaid 5a rühmas. Kui teil on teisiti siis ta ongi lihtsalt veel 1a lasteaias.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:35; 19.02 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul on sinu 6-aastane vales rühmas. Sest kui ta saab veebruaris 6-aastaseks, siis peaks ta ikka veel ühe aasta lasteaias olema ja järgmisel aastal septembris 7,5-aastasena kooli minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 13:46; 19.02 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes küsis, mida teha:

kui laps käib lasteaias siis teavitage rühmaõpetajaid, saate aadressi kuhu põöörduda ja nimekirja, mis pabereid vaja (meil nõutakse n vähemalt 2x erialaspetsialisti külastamist…kohalikus nõuandekeskuses psüholoogi või (kui lasteaias on) eripedagoogi + rühmaõpetaja iseloomustust ja lapse tööde kogumikku ja vanema avaldust.

Võimalusel poisslast ei paneks, olgu ta kui tubli lugeja ja osav arvutaja tahes.

Teemasid, miks, leiab siitsamastki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:35; 19.02 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=110699&class=forum_schnell&action=view_post&post=8893743

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingeid pabereid ei pea koguma. minu poeg läks kuueselt kooli, 7-aastaseks sai alles märtsis. keegi pole mingeid pabereid kunagi küsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue seaduse järgi peab ka kuueaastasele taotlema loa, et laps on kooliküps.
Minu kuuene poiss, kes paar päeva enne 1.sept. küll seitsmeseks saab, kooli ei lähe. Taotlen koolipikendust. On väikest kasvu, aeglane, nõrga käelise tegevusega, lugemine pea olematu. Muidu tubli, viisakas, teistega arvestav, sõnakuulelik:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps kas paljudel läheb laps (poiss) kooli 6-aastasel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.