Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas pandeemia on tulnud selleks, et jääda?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas pandeemia on tulnud selleks, et jääda?

Postitas:
Kägu

Kaja Kallas olevat öelnud, et “vaktsiinipassid on tulnud selleks, et jääda”. Kas keegi teab ajaloost mingit alalist pandeemiat, mis mitte kunagi ei lõppe ära?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa ise ei tea? Oled ju ometigi enda peaga mõtlev inimene.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaja Kallas olevat öelnud, et “vaktsiinipassid on tulnud selleks, et jääda”. Kas keegi teab ajaloost mingit alalist pandeemiat, mis mitte kunagi ei lõppe ära?

Kaja Kallase vaktsiinipassid ja pandeemia on kahjuks kaks iseasja. Kauaks neist kumbki või keegi jääb, kes teab. Austraalia pidi plaanima 14 süsti 7 aasta jooksul…

https://childrenshealthdefense.org/defender/paul-mills-peter-mccullough-geert-vanden-bossche-rob-verkerk-covid-vaccines/

Allpool üks (video) arstide ja teadlaste arutelu olukorrast.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lõpuks ikka likvideerub või muteerub nii ohutuks, et ei häiri igapäevaelu rohkem kui tavaline gripp (mis on samuti endiselt tappev). Kuid paistab, et sinna läheb kauem aega kui alguses loodetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega koroona pole ju ainus nakkushaigus. Osadesse riikidesse reisides ongi siiani olnud vaktsiinipass kohustuslik. Arvatavasti pidas Kaja Kallas silmas seda, et edaspidi hakatakse vaktsineeritust teatud haiguste vastu nõudma ka muudes riikides. Ükski riik ei taha ju vaevelda ka edaspidi gripipandeemia vms käes.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega koroona pole ju ainus nakkushaigus. Osadesse riikidesse reisides ongi siiani olnud vaktsiinipass kohustuslik. Arvatavasti pidas Kaja Kallas silmas seda, et edaspidi hakatakse vaktsineeritust teatud haiguste vastu nõudma ka muudes riikides. Ükski riik ei taha ju vaevelda ka edaspidi gripipandeemia vms käes.

Ma pigem arvan, et ta valmistab meie mõtlemist ette, et edaspidi hakkamegi igal pool koroonapassi näitama – kui tahame kohvi osta või tualetti kasutada.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks pandeemia läheb, teine tuleb. Arvestada tuleb sellega, et rahvastiku tihedus ja inimeste rändlus on nii suureks läinud planeedil Maa, et pigem hakkame tulevikus lugema aastaid, millal ei ole pandeemiat.  Nagu on näha teiste vaktsiiniga alla surutud viiruste pealt, siis niipea, kui ei vaktsineeri, tõstavad nad varmalt jälle pead.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaja Kallas olevat öelnud, et “vaktsiinipassid on tulnud selleks, et jääda”. Kas keegi teab ajaloost mingit alalist pandeemiat, mis mitte kunagi ei lõppe ära?

Gripp. Noo ajaloost on teada katk. See lõppes ikka ära, sest haigestunud surid ära ja need, kes ei haigestunud, need jäid siis ellu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks pandeemia läheb, teine tuleb. Arvestada tuleb sellega, et rahvastiku tihedus ja inimeste rändlus on nii suureks läinud planeedil Maa, et pigem hakkame tulevikus lugema aastaid, millal ei ole pandeemiat. Nagu on näha teiste vaktsiiniga alla surutud viiruste pealt, siis niipea, kui ei vaktsineeri, tõstavad nad varmalt jälle pead.

Vaktsineerimine ei kaitse ju, milleks sellist lollust kirjutada.  Suured vaktsiinipooldajad oma lähikonnas on 2 nädalat kõrge palavikuga kodus. Jah nad ei ole haiglas, ega 40 nese palavikuga 2 nädalat olla, noo mis vaktsiinist siin juttu saab olla. Tehku kõigepealt vaktsiin, mis on päris, ehk siis teeb inimese immuunseks. Jutt, et haigestub vähem ei pea, sest me ei tea, kas inimene haigestuks ilma vaktsiinita ja kui haigestub kuidas haigus kulgeb. Ainus, mis aitab on igasugune kontaktide puudumine ja passide andmine neile, kes on läbipõdenud.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Suht naljanumber jah need vaktsiinid. Kõik kes meie seltskonnas kokku puutusid jäid haigeks, nii vaktsiinidega kui ka ilma. Mina süstita 28a põdesin ca nädal nõrkusega, köha oli kerge, umbes selline, et hommikuti ajas hooge üles. Nohu oli ka korralik na üks pool kurgust oli valus. Selle sain hexoraliga kahe päevaga korda. Muus osas noh. Ütleme oligi selline nädal rohkem uimas tunne, aga seda ravis mul coca cola. Ausalt, see aitas kenasti! 2 nädalat hiljem olid testid neg. Maitsed tagasi, elu ilus ja antikehi on 15 000. Tegin parima otsuse et ei vaktsineerinud, mingi hetk kõhklesin küll, aga sisemine tunne ei valetanud. Olen rahul, rt minu immuunsüsteem sai hakkama. See ei tähenda, et riskigrupp ei laks süstima, peab ja olen nainud et poevad raskemalt, aga seda koigile sisse suruda on väär, ja lapsed tuleks rahule jatta. Tean meie ringkonnas u 20 last, kõik covidis sh minu laps. Vanused 5-9. Ainult nohu 2 paeva! Miks neid peaks sutsama? No ei saa aru miks. Lapsed undasid 10 paeva toas, et igav igav igav, tahaks õue jne jne. No absurd! Minu jaoks on iga jõhker põiepõletik või kõhuviirus kordades hullem.. Alles vaakusime perega septembris 5päeva. Tuli nii eest, kui takka, sees midagi ei seisnud. Palavik tervel perel 38.5. Vat see peaks olema pandeemia! Korralik rahateenimise koht see koroona. Jätke lapsed, terved ja noored rahule ja keskendugem neile kes tegelikult haiglaid ummistavad ja haigeks jaavad. Aga ei see ju, vaktsiinid pole piisavalt effetktiivsed! 20 aastased teil seda haiglat seal paraku ei koorma ja loomulik immuunsus on kordades tõhusam iga haiguse puhul. Minu jaoks on see koroonapaanika läbi ja tänan jumalat,et nii kerge see meie perele oli. Ju siis pidi nii olema. Kannan endiselt maski, kohvikus ei käi sest vihkan seda selekteerimist passi alusel! Mulle ei anna see pass midagi, viha tekitab hoopis. See hullus ja ühiskonna lõhestamine võtab aina karmimaid meetmeid. Oksele ajab, oksele! Muideks… Lapsed… Praegused viirused mida on tohutult. Noho rino jne, saadavad tohutult lapsi haiglasse. Ja kujuta ette, see polegi covid. Covid nuusutab lapsi! Jätke lapsed rahuleeeeeeeee!!!!!!

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimine ei kaitse ju, milleks sellist lollust kirjutada.  Suured vaktsiinipooldajad oma lähikonnas on 2 nädalat kõrge palavikuga kodus. Jah nad ei ole haiglas, ega 40 nese palavikuga 2 nädalat olla, noo mis vaktsiinist siin juttu saab olla. Tehku kõigepealt vaktsiin, mis on päris, ehk siis teeb inimese immuunseks. Jutt, et haigestub vähem ei pea, sest me ei tea, kas inimene haigestuks ilma vaktsiinita ja kui haigestub kuidas haigus kulgeb. Ainus, mis aitab on igasugune kontaktide puudumine ja passide andmine neile, kes on läbipõdenud.

Rate this item:Submit Rating+1-2

Minule täiesti piisab sellest kui vaktsiin aitab elada koos viirusega nii nagu elame koos gripiga, koos läkaköhaga. Kui haiglad üle ei täitu, mulle rasket kopsukahjustust ei teki ja suremus oluliselt ei suurene, siis lühiajaline viirushaigus on ju tavaline elu. Mul lapsed paar aastat tagasi jäid näiteks ka läkaköhasse, kuigi olid vaktsineeritud. Ei taha mõeldagi kui raskelt nad oleksid ilma vaktsineerimata seda põdenud. Enne vaktsiine lapsed ja vanurid suridki nagu kärbsed. Ma ei soovi seda aega tagasi. Alati ei ole ideaalsed valikud üldse pakkumises, tuleb võtta parim saadaolevaist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas pandeemia on tulnud selleks, et jääda?