Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas panna cv-sse töökoht kust lasti lahti

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kas panna cv-sse töökoht kust lasti lahti

Postitas:

viimased paar aastat olen lapsega kodus olnud, kuid nüüd peagi otsimas uut tööd ja vaja üle vaadata ka cv, kuid kas panna sinna töökoht kus lõpetati leping ühepoolselt? olukord oli selline et oli väga raske aeg (elukaaslane just surnud) ja võtsin haiguslehe(korduvalt, aga lihtsalt ütleme nii et ei tahtnud tööle minna ja üldse kõigets ükskõik). tookord helistasin et olen haiguslehel ja mõni aeg hiljem oli postkastis lepingu lõpetamise kohta teade. olles noor ja elus pettunud lõin käega ja nii see läks. järgmise töökoha sain aga sedasi et läksin praktikale ja jäingi tööle,ei huvitanud kedagi eelnevad töökogemused. nüüd aga mõtlen et cv-s annaks ju see palju juurde. tegemist oli ühe suure kauplusega ja sai seal erinevaid ameteid läbi tehtud. ise aga mõtlen et kui nüüd keegi peaks nö järelpärimise sinna tegema… samas olin enne seda kauplust ka ühes firmas tööl, et kui sellest räägin, kauplusest vaikin siis tekib ju küsimus mida tegin vahepealsed aastad? nujah keeruline jutt ehk, aga ehk keegi oskab midagi soovitada või kuidas käituda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 16:56; 24.04 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikkuses on asi nii, et kui tulevane tööandja tahab teha taustauuringut, siis võib ta selleks kasutada avalikku netiotsingut ning küsida arvamust neilt, kelle sa oled oma soovitajatena cv-sse kirja pannud. iseseisev uuring on tegelikult keelatud (andmekaitse).
lisaks ei usu ma küll, et keegi tunneks huvi sinu aastatetaguse iseloomustuse vastu. kui uuritakse, siis pigem viimaselt tööandjalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane see koht, kus pikemalt olid ja selle lõputööajaks selle töökoha aeg, kust lahti lasti. siis ei jää vahet 🙂
väga vähesed helistavad eelmistesse kohtadesse. või siis võid ju öelda, et olid lapsega kodus lihtsalt või puhkasid.. või olid äki samal ajal ülikoolis vm? siis saad öelda, et õppisid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul viimases kohas lasti katseaja viimasel päeva täiesti ootamatult lahti. CVs on kirjas ikka, aga märgitud tähtajaline leping ja mulje jääb, nagu oleks 5 kuud. Ja olen ka vestlusel öelnud, et tähtajaline leping, seda soovitas mulle ka Töötukassa karjäärinõustaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles kohas, kus lahti lasti (saan aru, et ikka aastaid tagasi), ei pruugi enam ju isegi tööl olla samu inimesi, kellega koos töötasid. Mis nad sealt ikka väga uurida saavad. Ilmselt oleks parem, kui selle ikka kirja paned, pikem töökogemus on üldjuhul ju parem.

Kui tekib mingi probleem, siis ütle, et olid pikalt haiguslehel ja tööandja seetõttu lasi lahti. Ütle, et olid noor ja rumal ega hakanud protestima selle vastu. Ja seda ka, et nüüdseks see terviseprobleem lahenenud täielikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oma tulevasele tööandjale valetamine on pm juba algusest peale suur prahmakas. Kui saad valega tööle, ega sealt midagi head ei tule.

Kui oleksin Sinu tööandja ja oleksid rääkinud nii nagu asi oli või selgitaksid üldiselt ilma detailideta (nagu viimane kägu soovitas), tunneksin Sulle kaasa ja mul tekiks austus. Väärt inimene, mõtleksin.

Need eelmised kägude soovitused olid aga sellised, et mul hakkab hirm, kui mõtlen, et säärased ebausaldusväärsed nihverdised võiks mu juurde tööle kandideerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui kirjutad töökohad riburadapidi, siis keegi ei hakka küsima, miks sa 6a tagasi sealt töölt ära tulid. Ja kui juba küsitakse, siis mis seal imelikku on sinu loo puhul? Sa ütledki, et elukaaslane suri, olid sügavas depressioonis ja pidevalt haiguslehel. Tööandja aga vajas töötajat. Minu meelest igati mõistlik seletus. ei pea ju ütlema, et ma ei tahtnud tööl käia, kõik oli pohhui. Nii detailset juttu ei oota keegi. Deprekas ja haigusleht on piisav selgitus. Liiati on su CV ju edaspidi laitmatu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii ammu siis ei hakata helistama , töökogemusele annab samas paljumjuurde,isegi kui helistavad, väga ebatõenäoline et jõuakasid seal inimeseni kes seal sind mäletab, nii ammustes paberites vaevalt keegi tuhnib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

surm ja haiguslehe vötmine ei ole midagi häbenemisväärset. sul on siiski olemas pöhjendus. depressioon, vaimne pinge. eestis millegipärast neid asju ei peeta märkimisväärsekt. tegelikult peaks. sa jäta mainimata see, et ei osa selles haiguslehes oli mittetahtmine. räägi natuke musta valgemaks. mina paneks kyll cv selle asja. juba pöhimötteliselt. aga kui sa muidu ka ylbet panid seal kohas ja sul on muudki häbeneda, vot siis ei teagi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teile, ise mõtlesin ka et see pea 10a tagasi juhtus et kes ikka uurib aga just et näitab kogemust, igatahes panin sisse ja saatnud ühe cv väljagi juba 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 16:56; 24.04 10:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas panna cv-sse töökoht kust lasti lahti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.