Esileht Väikelaps kas pannkoogid 1,2-aastasele?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kas pannkoogid 1,2-aastasele?

Postitas:

kas te annate pannkooke oma üle aastasele lapsele? Oleme mitu korda andnud, sööb hea meelega, aga nüüd tekkis allergia ja mõtleme, et äkki pannkookidele, sest neis sisalduvad ikka peamised potentsiaalsed allergeenid: nisu, muna, lehmapiim. Anname ka leiba, puuvilju (banaan, õunad, pirnid), juurviljad muidugi (sh porgand), jogurt. Nüüd ei teagi, peab midagi välja jätma menüüst, esialgu vist piimatooted ja leib? Mida soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennem ikka üuuviljad jätta välja!Kuna ostab poest nad on säilitusaineid täis;meil on sama asi säilitusainede peale allergija

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muna on varem saanud? kui mitte, siis võib asi olla munas, mis pannkookides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei anna oma 1 a 3-kuusele pannkooke, kuna need ei sisalda suurt midagi, mida lapsel vaja oleks. Sellele lisaks on mu laps ka munale allergiline, aga ka ilma selleta ei pea ma pannkooke nii väikesele lapsele vajalikuks toiduks.

Leiba ma küll toidust välja ei jätaks, kuna see pole tüüpiline allergeen. Pigem ma kahtlustaks ka muna. Piimatooteid on teie laps ju ometi ka enne pannkookidega söömist saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

annan küll pannkooke 1a3k ja väga tahab. teen korra umbes 2 nädala jooksul ja nojah, lihtsalt head on, mitte et peaks koguaeg mõtlema, mis selles jube kasulikku on. sel juhul ei peaks pannkooke üldse sööma, pole neis tõesti miskit kasulikku, ainult paksuks teevad:) aga allergeene võib kõikjal olla- mõtle, mida ta pole varem saanud ja võib küll ka muna olla. pead hakkama ükshaaval proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan ka oma 1,3a, sööb heameelega, kapist oma korjatud vaarika toormoosi peale ja küll on hea:) Külmutatud vaarikad võtame aga kapist välja, sulatan ja oh kuidas maitseb, ütleb ise ka, et mammut mammut:))) Veel maitsevad talle ka põldmarjad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lapsele kõike proovida ja sööb kõike meelsasti! Õnneks allergiaid pole ja laps tunneb rõõmu söögist mis talle maitseb! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll annan kui teen kord nädalas pannkooke koduse õunamoosiga! sööb isuga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele ka väga pannkoogid meeldivad, sööb ja mõmiseb :D. Tihti ei tee, tavaliselt nii nädala või paari tagant. Kas laps neid toiduaineid, mis pannkoogi sees, pole varem saanud? Vb ei sobi moos, millega pakkusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

pannkoogiallegia 🙂 kõlab hästi muidugi, aga välja jätta võiksid siiski neid kahtlusaluseid toiduainet ükshaaval.
alustada võid tõesti munast, kuid ka piim ja nisu on tõenäolised.
täpsemalt, välja jäta muidugi kõik korraga ja kui nahk puhas, siis hakka ükshaaval katsetama, mida talub ja mida mitte.

banaan ja pirn on suhteliselt harvemini allergeenid kui õun, õun on väga tihti, samuti porgand. aga see ei tähenda absoluutselt, et sinu lapse puhul ei võiks teisiti olla.

puhas rukkileib tõenäoliselt allergiat ei põhjusta. seda võid rahulikult anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps kas pannkoogid 1,2-aastasele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.