Esileht Sünnitus Kas Pärnusse või Tallinnasse sünnitama

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas Pärnusse või Tallinnasse sünnitama

Postitas:

Elan sellises kohas kus Pärnusse ja Tallinnasse on sama pikk maa. Kohalikus haiglas kus arvel olen sünnitada ei saa. Kumba valiksite. Häid/halbu oogemusi viimasel aastal Pärnus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma aiman kus sa elad. Mina lähen Pärnusse sünnitama, kodulinn ja meeldib rohkem, Tallinn ei meeldi üldse kuigi seal võib Pelgu näiteks väga hea olla.
Pärnu valisin ka sellepärast et siia ma oskan ise sõita ja pere on lähedal, kes viib mind haiglasse kui mees pole töölt kohale jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sünnitanud Pärnus. Kõik sujus ja ei kurda millegi üle. Samas teise lapsega olen praegu Tallinnas arvel ja sattusin korra sünnieelsesse osakonda. Sünnitusosakond on nii täis, kuna väiksed haiglad sulgetud, et üks pidi sünnieelses palatis sünnitama. Peretubasid pole saada ja kohutav ülerahvastatus on. Pärnu olukorda ma hetkel ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK’s ongi viimasel suvel tohutu ülerahvastatus. Olin sünnieelses mitu päeva säilitamas ja seal tõepoolest sünnitati, samuti olid osad n.ö. perepalati saanud sünnieelsesse osakonda. Ehk et sünnitus, raseduse säilitamine, sünnituse esilekutsumine ja peale sündi beebiga koosolemine enne koju minekut kõik 1 osakonnas samas koridoris. Kõik kostis läbi seinte ja uste….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma 3 last ITK-s sünnitanud ja kui veel oleks vaja sünnitada, siis läheks uuesti sinna. Ülerahvastatuse plussiks on see, et mida rohkem sünnitusi ämmaemand vastu võtab, seda kogenumaks ta muutub. Oskab erinevaid ohuolukordi ära tunda ja ennetada. Arstid on alati majas olemas. Kui lapsega peaks peale sünnitust probleeme olema, siis lastehaigla head spetsialistid on lähedal. Pelgulinnas pole ise olnud, aga sama kehtib ka nende kohta.
Ühesõnaga, võimalike komplikatsioonide vältimiseks valiksin ebamugavama, kuid turvalisema variandi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Kas Pärnusse või Tallinnasse sünnitama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.