Esileht Pereelu ja suhted Kas peab olema suhtes?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Kas peab olema suhtes?

Postitas:
Kägu

Üksikutele viltuvaatamist on palju lihtsalt, inimestel tekib küsimus, miks ollakse üksi. Valdav osa ongi ju mingit laadi, kasvõi kehvas, suhtes, sellest ka see küsimus üksikutele, et miks üksi olla parem on. Vaadatakse viltu just peamiselt suhtes naistuttavate poolt, et miks see üksi on ja meeste poolt on siis ligi tikkumist palju rohkem, kui teada on, et sellel pole meest nagunii.

Tegelikult on üksinda elav naine selline kolmveerand naist. Kui tal lapsi ka pole siis selline poolik naine. Üldjuhul ei tahagi keegi teda. Ta ise muidugi möirgab, et ise ei taha. Ja võibolla ei tahagi kuna on nii goistlik ja kehva iselomuga, et ei suudagi kellegiga koos elada. On aastate jooksul mõistnud seda.

+5
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ütledki, et mul praegult kõik hästi ja kedagi enda kõrvale ei vaja. Aga kui tunnen kunagi hiljem, et nüüd nagu võiks keegi olla, siis küll ma teie head nõu küsin. Seniks kõik ok.

Ma ei vastaks midagi, lõpetaksin suhtlemise, las mõtleb, mida tahab. Mõttetu midagi vastata ebameeldivale urgitsejale, kes tegelikult sinust midagi head ei mõtle.

Vot. Justnimelt selliste õelate vastuste pärast oledki üksik.k

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui mees on terve siiani elatud elu ilma kõige selleta hakkama saand ja pole isegi puudust tundnud, siis miks 50. veel hakata naist võtma. Selline tunne jääb, et mees tunneb, et jääb väetiks ja nüüd oleks kedagi ikka kõrvale vaja, kes toetaks ja aitaks.

Mina arvan, et ta tegelikult siis enam ei tahagi mingit naist. On kellegagi paar tundi koos ja hakkab juba koju kibelema, kus saab edasi üksi olla. Ma olen selliseid vanapoisse kohanud küll. Kui neile külla lähed, siis samamoodi ootavad, et varsti jalga laseksid, sest on harjunud üksi magama, teine inimene häirib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun ka, et üksinduse põhjuseks on, kas kehv iseloom või inimene on hästi igav ja temaga pole huvitav suhelda. Mida on suhelda inimesega kes näiteks istub koguaeg telefonis? Või on hästi kinnine ja ei räägi midagi, koos elada tummaga? Kui neil ei ole suhted püsima jäänud, siis nad saavad ka ise oma probleemist aru ja ei otsi suhteid.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

See on müüt, et naised peale menopausi seksi ei taha.

Abiellusin hilja, ema pidi korduvalt vastama “heasoovijate” küsimustele – kas Mari ei ole veel abielus? Ja olen siiani koos, kaua valisin ning lõpuks leidsin õige. Suutsin vältida kahte abielu – mõlemad ei oleks jäänud püsima.

Ei, naine saab ise elus väga hästi hakkama, üksindusest tasub loobuda ainult hea suhte pärast. Üks tuttav  lahutas teist korda ja kui nägin ta sõbrannat siis teatas, et ei pea muretsema, … on uus mees. Ausalt, ei muretsenudki.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun ka, et üksinduse põhjuseks on, kas kehv iseloom või inimene on hästi igav ja temaga pole huvitav suhelda. Mida on suhelda inimesega kes näiteks istub koguaeg telefonis? Või on hästi kinnine ja ei räägi midagi, koos elada tummaga? Kui neil ei ole suhted püsima jäänud, siis nad saavad ka ise oma probleemist aru ja ei otsi suhteid.

Mina näiteks hetkel olen üksi sellepärast, et eelmime suhe oli kohutav. Päris üksi ma ka sellesmõttes ei ole, et on lapsed. Ma meessugu ei vihka aga ma ei taha ka ühegi mehega koos elada hetkel. Üksi on hea.
Siin ei tohi seda vaimset vägivalda mainida, sest osade meelest seda ei eksiteeri(et oled ise süüdi). Ma olin 10a sellises lõksus ja sellepärast nüüd naudingi üksi lastega olemist. Olen noor(35, osade arust juba vana kindlasti) ka alles. Küll aega on ka vanaduses koos elada, kui lapsed suured.
Igav olen ma kaa ilmselt mõne jaoks. Mulle meeldib kodus olla ja omad kiiksud on ka. Aga ma ei hakka enam kellegi pärast ennast alla suruma. Ei, enne olen üksi.

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu elule on andnud abielu kõvasti lisaväärtust. Aga kindlasti ei pea olema terve elu ja pidevalt suhtes.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu maailmas on üksikuna ja endaga hästi läbi saades elamine märksa parem variant kui kehvas suhtes (sest mingi mees peab ju olema). Kõigi muude suhete alus on hea suhe iseendaga ja hirm üksi olemise ees kohe kindlasti ei ole hea lähisuhte alus.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Millegipärast jah arvatakse, et üksinda elav inimene peab olema kangesti õnnetu.

Tegelikult on ta kindlasti palju õnnelikum, kui see, kellel on selline nii ja naa  või hoopis sitt suhe. Kellegiga koos elada on hea üldse päris harvadel juhtudel minu arvates.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on üksinda elav naine selline kolmveerand naist. Kui tal lapsi ka pole siis selline poolik naine. Üldjuhul ei tahagi keegi teda. Ta ise muidugi möirgab, et ise ei taha. Ja võibolla ei tahagi kuna on nii goistlik ja kehva iselomuga, et ei suudagi kellegiga koos elada. On aastate jooksul mõistnud seda.

Halisejast suhtesõltlase kurb story.

Üksi elav naine on iseseisev, tubli, kes ei võta ühtki londot kostile. Käib, kohtub, suhtleb, aga suhtesse läheb normaalse inimesega, mitte Tinderimehega. Näeb hea välja, haritud. Lollakad jätab kõrvale, koledad ka. Teab, mida ta väärt on ning saab selle, keda soovib. Elu on lihtne, kui ei sõltu mingitest meestest ega nende meeste paneelika korteritest.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Elu on tõesti lihtne, kui sõltud vaid iseendast. Imetore aeg oli!

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli? Olid loll ja andsid oma vara ära?

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära aja teemasid segi. Mingi varaga polnud üldse pistmist.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa inimest lolliks nimetad? Äkki ta on tänaseks lihtsalt surnud

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma hetk tagasi kirjutasin, et vaid minust endast sõltumine oli väga tore, kuidas ma saaksin praegu surnud olla?

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma hetk tagasi kirjutasin, et vaid minust endast sõltumine oli väga tore, kuidas ma saaksin praegu surnud olla?

No kui elu oli, siis järelikult elu enam ei ole. Veel siin keegi vahepeal teadis, et tõenäoliselt peteti enne surma vara välja. Selline altminek muidugi võtab eluisu

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli üks tuttav, kes vireles väga väga halvas suhtes. Mees pettis ja oli mängusõltlane.
Ma siis küsisin ta käest, et miks sa sellele lõppu ei tee, sest sellisest kaaslasest ja laste isast ju mingit kasu ei ole. Tema vastas selle peale, et ta ei taha, et lastel erinevad isad oleks. Neil on kaks ühist last juba. Imestasingi, et kas siis peab kohe uue mehe võtma ja lausa lapsi tegema hakkama….
Inimene ei oska lihtsalt üksi olla. Ja selle asemel siis valibki halva suhte ja õnnetu elu.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea olema suhtes. Paneelikadki on niimoodi ehitatud, et trepikojas 15 korterit, neist 5 on ühetoalised, ehk et siis üksikutele mõeldud. Aga see on nii suur arv, kui 1/3.. No ja 3-toalised on lastega peredele ja 2-toalised ilma lasteta peredele. Nii et lapsi ei pea ka olema.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea olema suhtes. Paneelikadki on niimoodi ehitatud, et trepikojas 15 korterit, neist 5 on ühetoalised, ehk et siis üksikutele mõeldud. Aga see on nii suur arv, kui 1/3.. No ja 3-toalised on lastega peredele ja 2-toalised ilma lasteta peredele. Nii et lapsi ei pea ka olema.

Ühetoalised pole üksikutele mõeldud. Paljud elavad seal kahekesi või perega.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid paneelmaju on väga erinevaid. Osades on ka neljatoalised, osades olid kahetoalised aga mõlemad toad oli sama suured kui kolmetoalise elutuba. Siis olid kolmetoalised, üks oli suurem elutuba, natuke väiksem tuba ja siis eelmisest ka tsipa väiksem tuba. Paneelikaid on nii 3 korterit korrusele kui neli korterit korrusele kui ka kaks korterit korrusele. Kõige suuremate tubadega olid need kaks korterit korrusele majad.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on üksinda elav naine selline kolmveerand naist.

Mitu % meest sa enda arust oled? Olematu kvaliteediga “mees”. Sul endal pole lapsi või oled nad hooletusse jätnud, ükski naine sind nagunii ei taha, mis murdosa see kokku teeb?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühetoalised pole üksikutele mõeldud. Paljud elavad seal kahekesi või perega.

Minu trepikojas elasid neljas 1-toalises üksikud inimesed ja ainult ühes oli paar. Sealgi korter kuulus ühele inimesele ja mees oli lihtsalt sisse kolinud. Ei usu, et mul mingi erand trepikoda oleks.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea suhtes olema, kui ei soovi. See on sinu elu ja sina tead, mis sulle oluline on. Võibolla mingil hetkel kohtud kellegagi ja soovid suhet. Võiboll amitte. Igal juhul ei ole see kellegi teise asi kritiseerida.

Ma ise läksin lahku, kui lapsed olid algklassides ja mina 35. Elasin üle 15 aasta rahulikult üksi ja ei mõelnud mingi püsisuhte peale.  Polnud plaanis kunagi mingit suhet luua, milleks.. 50+ vanuses tuli siiski mu ellu inimene, kellega nüüd püsisuhtes oli. Ma ei otsinud seda, ei oodanud seda, ta lihtsalt tuli. Ma üldse ei kahetse seda vahepeal üksi oldud aega. Mulle see sobis. Ja see, et nüüd keegi taas on – ju siis oli nii vaja. Olen hetkle jälle sellega rahul.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa, teemaalgataja, tunned praegu ise, et oled eluga rahul, siis nii ongi ja teistel pole siin miskit kobiseda. Sa ju pole üksi, sul on lapsed. Lisaks on sul ilmselt ka töökaaslased, sõbrannad, ehk trennikaaslasedki, sugulased jt.

Samas on hästi palju neid, kes pealtnäha küll kenasti suhtes, kuid tegelikult on nad palju rohkem üksi kui sina. Mees nagu on aga ei ole ka. Kummalgi on oma elu. Noh, seksi ehk vahel saab, kuid nagu öeldakse – kas ühe ampsu pärast on ikka mõtet tervet siga pidada.

Ehk siis, mina ei hakkaks ninast veri väljas jooksma mööda kohtinguid; aga kui elu jooksul peaks teele sattuma keegi, kellega tunned, et kohe teisiti ei saa, siis – palju õnne!

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen 30ndate keskpaigas naisterahvas ja lapsega kahekesi. Vahepeal on kaks suhet ka olnud. Aga no ei olnud minu arust seda vaeva väärt. Parem olen üksi. Mõnes mõttes on jah natuke kurb, sest ühest sissetulekust on ikka raskem elada kui kahest sissetulekust. Samuti tunnen meespoolest puudust mõnes olukorras (nt remonti tehes (vaja kipsplaat ja prussid trepist üles tassida), vana mööblit välja tassides ja uut mööblit koju paigaldades). Samas pigem maksan remondimehele raha kui mõnda töllakat natukese abi pärast kannatan.

Ise olles lapse/lastega, siis ongi ainukesed variandid kärgpere või visiitsuhe. Mina neid draamasid ei taha, et kellegi laps lagastab, vaatab minu kodus mulle viltu vmt. Või et kellegi eksnaine mõjutab minu elu. Mina olen omas kodus boss ja olen parem üksi kui mingit jama talun 🙂

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on üksinda elav naine selline kolmveerand naist.

Mitmendik meest on mehed, kes oma lapsed kasvatamata jätnud ja ainult elatist maksavad või ei vaevu isegi seda tegema? Need “kolmveerand” naist saavad siis nende arvelt protsente juurde, et olla mittemeeste eest ka isa asemel?

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

M36, pole kunagi suhtes olnudki, ega enne 50 vanust vist väga ei kipu ka.

Nii kui kirjutad siin mehena, ükskõik mida, kohe tulevad patoloogilised misandristid miinuseid laduma. Sest mees kirjutas.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii kui kirjutad siin mehena, ükskõik mida, kohe tulevad patoloogilised misandristid miinuseid laduma. Sest mees kirjutas.

Ära pane tähele, neid on siin käputäis jälkurnaisi

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

M36, pole kunagi suhtes olnudki

Miinused on vast targutamise eest asja kohta, millest mingit kogemust ei omata, ükskõik kas mees või naine. Ei panda miinuseid selle eest, et oled mees, vaid ainult siis, kui oled nõme mees ja ajad nõmedat juttu.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees kirjutab, siis keegi ikka targutab, et mis mees sa oled ja veel siin naiste foorumis hädaldamas. Need ikka pole õiged mehed.

+1
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas peab olema suhtes?