Esileht Pereelu ja suhted Kas peab olema suhtes?

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Kas peab olema suhtes?

Postitas:
Kägu

Ära pane tähele, neid on siin käputäis jälkurnaisi

Hakkab trall pihta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui mees on terve siiani elatud elu ilma kõige selleta hakkama saand ja pole isegi puudust tundnud, siis miks 50. veel hakata naist võtma. Selline tunne jääb, et mees tunneb, et jääb väetiks ja nüüd oleks kedagi ikka kõrvale vaja, kes toetaks ja aitaks.

Mina arvan, et ta tegelikult siis enam ei tahagi mingit naist. On kellegagi paar tundi koos ja hakkab juba koju kibelema, kus saab edasi üksi olla. Ma olen selliseid vanapoisse kohanud küll. Kui neile külla lähed, siis samamoodi ootavad, et varsti jalga laseksid, sest on harjunud üksi magama, teine inimene häirib.

Ebameeldivast inimesest tahad ikka lahti saada.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu maailmas on üksikuna ja endaga hästi läbi saades elamine märksa parem variant kui kehvas suhtes (sest mingi mees peab ju olema). Kõigi muude suhete alus on hea suhe iseendaga ja hirm üksi olemise ees kohe kindlasti ei ole hea lähisuhte alus.

Hirnun herneks. Viiinamarjad kõrgel ja üleülde hapud.

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Elu on tõesti lihtne, kui sõltud vaid iseendast. Imetore aeg oli!

lahutaaaaaaaaaaaaaaaa

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab trall pihta.

Minule jälkurnaised meeldivad. Tunnistan, et olen üks nendest.

Mehed topivad oma kasimata kärsa igiomaselt naistele kuuluvasse portaali ja kui läbustada ei saa, siis tõuseb seakisa. Ähvardavad Perekooli ämmaemandale kaebama minna. Sünnitusmaja uksest sissesaamiseks on nad võimelised rasedat mängima.

Perekooli mehed pole mehed. Omad naised on neid maha jätnud kuna „mehed“ on võimelised ainult nari peal mune sügama. Tillu kui kõvastub, siis viskab pikkust kõvasti üle nelja tolli. Täitsa košmaar! Aga korralikke haritud naisi on solvama kõvad mehed. Sellised konnad tuleks kindlaks teha ja prokuratuuri keldrisse luku taha panna. Siia aga tuleks välja kirjutada jälkurisaste nimed ja kodused aadressid, et kõik naabrid ja sugulased teaksid, mis maniakkidega tegu  

+2
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab trall pihta.

Mehed topivad oma kasimata kärsa igiomaselt naistele kuuluvasse portaali ja kui läbustada ei saa, siis tõuseb seakisa. Ähvardavad Perekooli ämmaemandale kaebama minna. Sünnitusmaja uksest sissesaamiseks on nad võimelised rasedat mängima.

Perekooli mehed pole mehed. Omad naised on neid maha jätnud kuna „mehed“ on võimelised ainult nari peal mune sügama. Tillu kui kõvastub, siis viskab pikkust kõvasti üle nelja tolli. Täitsa košmaar! Aga korralikke haritud naisi on solvama kõvad mehed. Sellised konnad tuleks kindlaks teha ja prokuratuuri keldrisse luku taha panna. Siia aga tuleks välja kirjutada jälkurisaste nimed ja kodused aadressid, et kõik naabrid ja sugulased teaksid, mis maniakkidega tegu

Ega neid jälkurnaisi tõepoolest normaalne mees ei taha.
Ilge kõnepruuk ja hüpertrofeerunud enesehinnang.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav oleks teada, et miks sa selline oled.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee omale üks asi selgeks – Sa ei PEA mitte midagi. Ja mitte keegi ei saa sulle öelda kuidas sina pead elama.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega neid jälkurnaisi tõepoolest normaalne mees ei taha.

Ilge kõnepruuk ja hüpertrofeerunud enesehinnang.

Aga kui räägiti nii nagu on, siis solvuti ja teatati, ise samal ajal samasugune hea meelega.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ebameeldivast inimesest tahad ikka lahti saada.

Kuldsed sõnad. Miks juba ei lähe siis?!

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab trall pihta.

Kas sa tõesti pole kunagi mõelnud, et sul on vaimse tervisega probleeme. Või keegi pole sulle öelnud seda?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti pole kunagi mõelnud, et sul on vaimse tervisega probleeme. Või keegi pole sulle öelnud seda?

0
-1
Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas peab olema suhtes?