Esileht Kodunurk kas peab teavitama

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: kas peab teavitama

Postitas:

küsimus järgmine. teeme korteris remonti ja korraga oli alt naaber uksetaga ja mölises tema ei saa magada.Kell oli siis 18.00. ja nüüd on meil vaidlus et pean oma korteri remondist avalikult teavitama teadete tahvlil-minule tundub see naeruväärne.ja järgmine kord lubas mulle lausa politsei kutsuda.
loomulikult ei alusta ma remondiga hommikul kell 07 ja ei tee seda ka öösel vaid ikka päevasel ajal.
Mida Teie arvate ja kas on kuskil seadust mis kohustab mind sellest remondist teavitama

suured tänud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 14:33; 01.03 18:04; 02.03 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisakas oleks ju teavitada. Meil on viiekordne maja ja ikka on mõni teade üleval, et meil nüüd pidu või ma nüüd teen remonti. Keegi ei käi kellegi peale karjumas ega kaebamas. Kõik me saame hästi läbi ja arvestame teistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea teatama. Aga viisakas oleks õhtul kell 22 vaikus majas, veel viisakamad inimesed lõpetavad hiljemalt kell 21, sest naabrite lapsed tahavad magama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult ma arvestan naabritega ja lastega.aga see remont on puhtalt nende pärast kuna eelmine korteri omanik oli vannitoas põrnda valesti teinud ja alumistele tilgub vett kui meie pesemas käime siis otsustasime et parandame vea et nemad ei peaks kannatama siis nüüd on näha et ükski hea tegu ei jää karistamata ja alumine elanik ähvardab mind nüüd politseiga kui tööde lärm kõvaks kisub. ja tööd toimuvad päeval ja norm kellaaegadel.
aga tänud teile vastajad:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 14:33; 01.03 18:04; 02.03 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi teavitamine ei ole tarvilik, seaduses ei ole kindlasti seda nõutud. Aga öörahust peaksid kinni pidama. Samas öörahu on amelikult vist 23-6, minu meelest oleks nii 21-8 viisakas üritada vaikust hoida.

Naaber saada kuu peale (viisakalt muidugi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 18:41; 02.03 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naaber möliseb? ausalt – juba see lause pani mind sinusse negatiivselt suhtuma. Isegi, kui naaber tuleb ütlema midagi – siis lugupidamisest teise inimese vastu ei kasuta ma selliseid väljendeid ka anonüümses foorumis.
Viisakas (juhul kui seda sa oled) oleks teisi naabreid häirivatest asjadest teavitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtlesin sama seda mölisemise kohta, et issand, missugune sõnavara ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Repi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei pea teatama. Aga viisakas oleks õhtul kell 22 vaikus majas, veel viisakamad inimesed lõpetavad hiljemalt kell 21, sest naabrite lapsed tahavad magama minna.[/tsitaat]

No näiteks väikesed lapsed lähevad kl19 ajal magama. Siis peaks ju ka sellega arvestama…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie remontisime ka mingi aeg tagasi oma paneelmaja korterit. Ja naabrimutt tuli õiendama. Töid tehti tööpäeviti 9-17. Käskisin siis mutil politsei kutsuda, kui ta arvab, et me seadusi rikume. Kutsuski. Sai ise hoiatuse asjatu väljakutse eest. Politsei ütles meile huumoriga, et kõik, mis toimub meie isikliku korteri sees, on meie endi asi, kui me just siin kedagi ei tapa, ega põrandale lõket tee. Ja tegelikult nii ongi. Iseasi on see, et mis oleks viisakas ja teisi arvestav. Aga kui palju olete te kohanud meie riigis teistega arvestamist? Ja miks peaks ma vastu tulema mutile, kes mind sõimas aastaid tagasi, kui mu laps oli poole aastane, et minu laps tassib jalgadega muda koridori ja ainult mina peaksin seda iga päev pesema. No tule taevas appi ;-).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 08:39; 02.03 10:25; 04.03 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas too inimene mind teavitab kui öösel tuleb koju on jummalast purjus ja häälitseb nagu metsloom koridoris.Tookord kui ta käis ka uksetaga oli ta maanitäis, tema tahab magada.olen koguaeg teistega arvestanud ja olnud lugupidav teistest aga milleks kui püüan kellelegi head siis saad ka veel sõimata.
ja need kellele ei meeldi sõna mölisema siis teadmiseks et meil on veel sõnavabadus.
kritiseerimise asemel minge tehke misit tarka teid pole vaja siis.küsisin vaid nõu ja mõistmist kuidas käituda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 14:33; 01.03 18:04; 02.03 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ülemise naabri 4 aastane laps trambib, hüppab ja loobib asju üpris tihti peale südaööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selge on see, et kui elad suures kortermajas, siis tuleb kõik ära kannatada. Sa ei saa sundida tervet trepikoda enda eluviisidega kohanema ja samamoodi elama. Kui sa ei suuda seda kõike taluda, tuleb võimalusel soetada maja, soovitatavalt paksu metsa sees, kus teised ei sega sind ja vastupidi. Meie trepikojas on nii lastega peresid, suuri koeri, kes vahetpidamata lõugavad jne. Lisaks iga asja peale räuskavad pensionärid ja 1 hull, kes toitu aknast alla loobib. Midagi pole teha, esimestel aastatel siin arvasin, et lähen kohe hulluks. Nüüd olen nii harjunud, et see kõik tundub suhteliselt tühine müra.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 08:39; 02.03 10:25; 04.03 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ülemise naabri 4 aastane laps trambib, hüppab ja loobib asju üpris tihti peale südaööd. [/tsitaat]
Oled kindel, et see on laps? Äkki vanemad seksivad hoopis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kena ja sõbralik on ikkagi teavitada naabreid remondist.
Tekitad ju neile ebamugavusi – müra, mustus trepikojas (mis tuleb muidugi ise ära koristada), mõnel juhul ka vee ajutine kinnipanek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Repi kirjutas:[/small]

No näiteks väikesed lapsed lähevad kl19 ajal magama. Siis peaks ju ka sellega arvestama…?[/tsitaat]

Arvestada saab siiski mõistuse piirides. Titad magavad suurema osa päevast. Mõni käib öises vahetuses tööl ja magaks hommikust lõunani. Teine on varajane ärkaja ning keeraks 18 ajal kotile. Kui on võimalik naabrite harjumustega arvestada, siis on hästi. Aga kui remonti saabki teha ainult pärast tööd ajal (nii 18-21), siis mina seda küll tegemata ei jätaks, kui naabritele ei sobi. Vabandust väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 18:41; 02.03 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on teadetetahvlil kiri, mis kellast mis kellani tohib teha remonttöid seaduse järgi.

Ja seal oli mumeelest E-R 9-19, L ei mäleta ja P ei tohi üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 10:42; 04.03 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on teadetetahvlil kiri, mis kellast mis kellani tohib teha remonttöid seaduse järgi.

Ja seal oli mumeelest E-R 9-19, L ei mäleta ja P ei tohi üldse.[/tsitaat]

huvitav, siis tööl käivad inimesed ei saagi remonti teha. Tundub kahtlane. see on ehk Teil ühistu sisene seadus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 08:39; 02.03 10:25; 04.03 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

huvitav, siis tööl käivad inimesed ei saagi remonti teha. Tundub kahtlane. see on ehk Teil ühistu sisene seadus.[/tsitaat]

No muidugi oli silmas peetud müratekitavaid remonttöid, mitte pahteldamist jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 10:42; 04.03 22:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk kas peab teavitama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.