Esileht Ilu ja tervis Kas peaks arstile minema

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas peaks arstile minema

Postitas:

Ei suuda tõesti otsustada, et kas peaksin naistearstile aja panema praegusel tobedal koroonaajal või oodata kuni tsükkel normaliseerub. Imelik tsüklihäire on, mis segab juba elu ja mul on 1 kuu jooksul juba neljas tampoonipakk.  Hakkas määrima novembri alguses, mõni päev oli ka suurem verevool, aga siis jälle vaid määrimine ja see kestis väga kaua ehk 10 päeva, mis pole üldse mul tavapärane.  Peale 10 päeva tundus, et nüüd on kõik, aga seda vaid viieks päevaks. Siis hakkas jälle samamoodi. Rase ei saa kindlasti olla, see on välistatud, beebipille ega spiraali ka ei kasuta.  Kas pikk antibiootikumikuur võib sellist jama tekitada?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei suuda tõesti otsustada, et kas peaksin naistearstile aja panema praegusel tobedal koroonaajal või oodata kuni tsükkel normaliseerub. Imelik tsüklihäire on, mis segab juba elu ja mul on 1 kuu jooksul juba neljas tampoonipakk. Hakkas määrima novembri alguses, mõni päev oli ka suurem verevool, aga siis jälle vaid määrimine ja see kestis väga kaua ehk 10 päeva, mis pole üldse mul tavapärane. Peale 10 päeva tundus, et nüüd on kõik, aga seda vaid viieks päevaks. Siis hakkas jälle samamoodi. Rase ei saa kindlasti olla, see on välistatud, beebipille ega spiraali ka ei kasuta. Kas pikk antibiootikumikuur võib sellist jama tekitada?

Võivad küll antobiootikumid igasugust jama tekitada. Mul oli peale kuuri:

1. põiepõletik

2. tupeseen

3. pikk menstruaaltsükkel – selline tunne, et seekord ei lõppegi ära.

Ma seostan kõike seda antibiootikumidega, sest muidu mul selliseid asju ei esine.

 

 

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lahustus aju ära. Käin siiani lollaka näoga ringi!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala eest, ära mine arstile. Jookse kasvõi verest tühjaks aga Perekooli tee ikka teema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaksin arsti poole pöörduda .Ja kui  asi hullemaks läheb ,siis läheksin valvetuppa .

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa rase või menopausi eas ei ole, siis äkitselt tekkinud ebaregulaarsed veritsused võivad sageli olla põhjustatud klamüüdia/mükoplasma infektsioonist. Selliste kaebuste puhul esimene asi, mida kontrollida tuleks. Kui muidu on kõik regulaarne olnud ja mingit väga suurt stressi pole olnud, siis jah need analüüsid teeks hakatuseks. Arsti juurde tasuks siiski minna, ega muidu aidata keegi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kas peaks arstile minema