Esileht Pereelu ja suhted Kas peaks?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas peaks?

Postitas:

Jepz, meil on nüüd uus Üksikmees. Veel hullem kui vana. See uus on nimelt õel masohist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.05 18:16; 07.05 18:18; 07.05 18:37; 07.05 18:40; 07.05 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik, et sa aru ei saa, et see, keda tsiteerid (ja kes on ühtlasi ka teemaalgataja), on mees. Ta on teinud enda isiklikust kompleksist teema. Ja nüüd õhutab naisi sel teemal võimalikult negatiivselt avameelitsema. Et siis saaks masohhistlikult end haletseda.

Misasja sa nüüd räägid, vaata uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 14:50; 07.05 16:45; 07.05 19:29; 07.05 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik, et sa aru ei saa, et see, keda tsiteerid (ja kes on ühtlasi ka teemaalgataja), on mees. Ta on teinud enda isiklikust kompleksist teema. Ja nüüd õhutab naisi sel teemal võimalikult negatiivselt avameelitsema. Et siis saaks masohhistlikult end haletseda.

Misasja sa nüüd räägid, vaata uuesti.

Mida ma uuesti vaatan? Sina pead ju teemaalgatajat frigiidseks naisterahvaks, kelle jaoks ei ole penetratsioon oluline. Tegelikult, teema on teinud hoopis üks vastava kompleksiga mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 19:24; 07.05 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma uuesti vaatan? Sina pead ju teemaalgatajat frigiidseks naisterahvaks, kelle jaoks ei ole penetratsioon oluline. Tegelikult, teema on teinud hoopis üks vastava kompleksiga mees.

See, keda ma tsiteerisin, pole ju teemaalgataja. Või ok, järelikult oled mode, kui näed, et see on teemaalgataja teine konto, kus ta iseendale vastu vaidleb(ja mida siis mina tsiteerisin).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 14:50; 07.05 16:45; 07.05 19:29; 07.05 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik, et sa aru ei saa, et see, keda tsiteerid (ja kes on ühtlasi ka teemaalgataja), on mees. Ta on teinud enda isiklikust kompleksist teema. Ja nüüd õhutab naisi sel teemal võimalikult negatiivselt avameelitsema. Et siis saaks masohhistlikult end haletseda.

Misasja sa nüüd räägid, vaata uuesti.

Mida ma uuesti vaatan? Sina pead ju teemaalgatajat frigiidseks naisterahvaks, kelle jaoks ei ole penetratsioon oluline. Tegelikult, teema on teinud hoopis üks vastava kompleksiga mees.

See, keda ta tsiteeris ei ole ei teemaalgataja, mees, ega frigiidne…aga las ta olla, ei viitsi mina kraagelda siin penetratsiooniteemadel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 12:19; 07.05 12:51; 07.05 22:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas peaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.