Esileht Pereelu ja suhted kas peaksin ka mina valima raha?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: kas peaksin ka mina valima raha?

Postitas:

Tere. Lugesin hiljuti ajakirjast \”Saladused\” lugu \”Valisin raha\”, kus noor naine jättis oma boheemlasest mehe maha, et abielluda vana aga rikka ärimehega. Mul on peaaegu sama seis. Olen 30 aastane naine, olen koos elanud 6 aastat õpetajast mehega, kes on muidu väga tore ja armas inimene aga raha ei oska teenida. Mulle aga on viimasel ajal vägagi tungivalt külge löönud minust 10 aastat vanem täitsa rikas mees. Ta pole küll minu maitse, veidi matslik ja labane on ta ja seni olen hoidnud viisakat distantsi aga peale selle loo lugemist mõtlesin, et äkki peaks ikkagi temale minema, sest tahaks, et mu lapsed ei peaks puudust kannatama. Õnneks mul lapsi veel ei ole aga plaanin neid saada lähiaastatel. Mida teie teeksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 26.07 13:15; 26.07 13:16; 26.07 13:32; 26.07 13:33; 26.07 19:06; 27.07 12:25; 29.07 11:53; 29.07 12:40; 29.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa ise raha ei teeni?
miks sa paneksid enda heaolu sõltuma kolmandast isikust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean nii mõndagi meesõpetajat, kes pere heaolu huvides on paremale (loe tasuvamale) tööle siirdunud. Nii et rikkaks saamiseks ei peagi alati mingit vana matsi valima, isegi kui ise teenida ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:14; 26.07 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samasugune õpetaja nagu mu meeski ja ärisoon puudub samuti. Aga ilma selleta tänapäeval päris ära ei ela.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 26.07 13:15; 26.07 13:16; 26.07 13:32; 26.07 13:33; 26.07 19:06; 27.07 12:25; 29.07 11:53; 29.07 12:40; 29.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mehele rääkinud, et mingu tasuvamale tööle aga tema punnib vastu. Teha ei oska ta ka midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 26.07 13:15; 26.07 13:16; 26.07 13:32; 26.07 13:33; 26.07 19:06; 27.07 12:25; 29.07 11:53; 29.07 12:40; 29.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei mõtle seda ju ometi tõsiselt?
Raha tuleb, raha läheb…

Aga kui su õpetajast mees võidab peale teie lahkuminekut Bingo lotoga näiteks 2 miljonit eurot? 😉

Mida mina teeks? Mina endale kaaslast raha järgi ei otsi. Ja matslikku ja labast kaaslast kah ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ausalt, mis teema. Suvepuhkus on lolliks ajanud?

Ise oled ka õpetaja, aga see, et mees on õpetaja ja ei oska raha teenida, häirib? Partnerid on suhtes võrdsed, hakka siis ise hästi teenima, mitte ära virise mehe kallal, et ta ei oska. Ei oska sa väärtustada tundeid ja armastust, kui oled nõus sellist diili tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõvad närvid ja hea kotnrolliga okserefleks sul siis, teemaalgataja. Minul tekkis juba kirjelduse \”matslik ja labane\” peale iiveldus, aga sina lausa kaalud sellisega raha nimel seksimist, ühes voodis magamist, tema sokkide ja alukate korjamist, peeretamise ja röhitsemise talumist, roppe ja alandavaid nalju jms. Nojah. Raha maitse peabs siis ikka küll sinu jaoks väga magus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:29; 26.07 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnete ja armastuse eest lapsele tulevikku (paremat kooli, õppimist välismaal) ei osta. Pealegi, tunded ja armastus kaovad, raha ja varandus enamasti jääb, kui ise piisavalt tark olla.
Mu mees ei mängi mingit lotot ja raha on talle üldse suht ükskõik. Seega lootusetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 26.07 13:15; 26.07 13:16; 26.07 13:32; 26.07 13:33; 26.07 19:06; 27.07 12:25; 29.07 11:53; 29.07 12:40; 29.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see mulle külge lööv mees nii hull ka pole, lihtsalt pole minu maitse ja kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 26.07 13:15; 26.07 13:16; 26.07 13:32; 26.07 13:33; 26.07 19:06; 27.07 12:25; 29.07 11:53; 29.07 12:40; 29.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan teemaalgatajast aru. vanus meil ka sama ja samamoodi suhtlen endast 10 aastat vanema rahaka mehega. Pole ma siiani rikkaid näinudki ja pole jõudnud ka mitte kuskile ses suhtes, et kõik suhted on koledaks läinud ja lõppenud. ma ei näe enam pointi luua suhet nende poisikestega ja eneseimetlejatega. Juttu rohkem kui küll, aga tegusi pole, peret ülal pidada ei suuda ega midagi. Ülbed ja isekad on vaid. Ma ei ütleks, et see rahakas mees mulle üldse ei meeldi. Meil jututeemasi jagub küll meil. Mingit suurt kirge veel pole, aga vara võibolla ka veel, aga samas inimene mulle vastik ka ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 16:55; 26.07 17:25; 26.07 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuidas sa siis kavatsed elama hakata inimesega, kes sulle juba praegu tundub \”matslik ja labane\”? Pigistad silmad ja kõrvad kinni?
Maha kavatsed end müüa ja mille nimel? Ise veel räägid, et su praegune kaaslane on armas inimene.
Sa ei armasta oma praegust ju, muidu sind ei häiriks, et ta raha teha ei oska, see teema poleks üldse päevakorras.
Huvitav on, et sa ise oled ju sama ameti peal, kas sulle ei tundu, et õpetajad on natuke teistsuguse hingeeluga kui ärimehed, päris ehtsat ärimeest ühest õpetajast ikka ei saa, nende väärtused on väga erinevad.
Kahe õpetajapalgaga on võimalik elada ja lapsi kasvatada küll ja veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:39; 29.07 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakaevaja :DDD
Elu ühed õpetuslikumad sõnad: \”Kaugelt paistab kakahunnik ja shokolaadina!\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle teeb alati nalja , kuidas naised millegi pärast eeldavad, et rikka (vana)mehe hoovi tombamisega nende mured ongi lahendatud. Aga ei ole ju nii!!
Olen kyll ja veel näinud olukordi , kus selle nö rikka mehe korval hiljem näguripäevi nähakse. Mehe \”varandus\” on näiteks hoopis panga oma ja tema haigestumisel voi pankrotti minemisel olete koigest ilma. Halvemal juhul satute mingi erilise kipskoi otsa, kes teid lihtsalt koduabiliseks kasutab ja mone aasta möödudes noorema, siledama mudeli vasta välja vahetab ja seal juures veel enda sponsoreeritud silikoontissid kohtu kaudu sisse nouab:)
Sellesk,et mr. Tammjärv voi Soorumaa hoovi tommata on aga juba vaja korgemat pilotaazi. Need vennad , aga yldjuhul \”tommatavad\” polegi:)
Ma saan aru , kui päris näljas ja paljas ollakse ja koht tyhi on , et siis legaalne prostitutsioon ( kooselu teel) ongi elatusallikaks, aga kui vähegi iseendaga hakkama saab, siis selline enese myymine -vägistamine on lihtsalt jälk..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega see mulle külge lööv mees nii hull ka pole, lihtsalt pole minu maitse ja kõik. [/tsitaat]

Ja kuidas se kujutad ette kooselu-seksi-igapäeva inimesega, kes pole sinu maitsè? Mul on raske uskuda, et nii lolli juttu ajab täiskasvanud ja väidetevalt veel ka haritud naine. Ja õpetaja võiks ju ommeti teada, et ajakirjas \”Saladused\” ei ilmu mitte reaalsusel põhinevad artiklid, vaid see on ilukirjandus. St need lood seal on välja mõeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:29; 26.07 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa pole raha varem näinud/teinud suuremates kogustes ja nüüd üks rahahunnik lööb sul jalust nõrgaks? Raha ei loe, inimene loeb. Sul veel lapsi pole. Laps ei küsi raha. Laps tahab armastust ja tegelemist.
Kas see matslik ja labane mees võiks olla lapsele hea isa? Selline, kes unejuttu loeb ja muresid kuulab? Aga sinu praegune? Kas su praegune oskab omade kätega midagi teha, või oskab ainult õpetaja olla?

Labased ja rikkad matsid ostavad omale teenuse sisse. Neil on eluviis ja mõttemaailm selline. Nad ostavad lastele asju, aga ei viitsi nendega tegeleda. Nad ei viitsi lapsi õpetada, saadavad suure raha eest kassikooli tulevikus. Sinust saab selle mehe tagantlaetav kodumasin.

Kõige suurem puudus, mille käes lapsed kannatavad, on armastuse ja hoolimise puudus. Ära müü end ja omi (tulevasi) lapsi maha!

Ja lõpuks – kas see mees on ikka rikas? Tean mitutki rikast 40ndates, kes näivad rikastena. Aga üks väike aps ja nad on käpuli ning neil puudub tugev isiksus. Nad ei saaks püsti. Nende väärtus on rahas loetav, neil endil ilma rahata väärtust pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 14:08; 26.07 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mingi kibestunud mehe libateema, mille tegemise motivatsiooniks on ilmselt koguda kommentaare selle kohta, millised kullakaevajatest litsid need eesti naised ikka on.

Ärge esinege õpetajatena, kui ei suuda elementaarseid kirjavigu vältida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.07 14:21; 26.07 14:25; 26.07 18:20; 26.07 19:12; 26.07 19:14; 26.07 19:20; 26.07 19:22; 26.07 22:16; 27.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnete ja armastuse eest lapsele tulevikku (paremat kooli, õppimist välismaal) ei osta. Pealegi, tunded ja armastus kaovad, raha ja varandus enamasti jääb, kui ise piisavalt tark olla.
Mu mees ei mängi mingit lotot ja raha on talle üldse suht ükskõik. Seega lootusetu.
[/tsitaat]ma loodan, et sa ei tööta selles koolis, kus käivad minu lapsed, selliste väärtushinnangutega õpetajat küll oma lapsele ei tahaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ma loodan, et sa ei tööta selles koolis, kus käivad minu lapsed, selliste väärtushinnangutega õpetajat küll oma lapsele ei tahaks[/tsitaat]

Ole rahulik – tegu ei ole õpetaja, vaid mingi libatsejaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.07 14:21; 26.07 14:25; 26.07 18:20; 26.07 19:12; 26.07 19:14; 26.07 19:20; 26.07 19:22; 26.07 22:16; 27.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja mingu ausalt prostituudiks, soont selleks ju jätkub.

ja kus ta üldse arvab, et see rikas mats teda nii hirmsasti kosida tahab? v-olla lihtsalt niisama hoiab madratsit auto tagaosas, et lõbusalt kebensit teha?

ja miks peab sündimata laps ilmtingimata välismaale õppima minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 14:30; 27.07 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnete ja armastuse eest lapsele tulevikku (paremat kooli, õppimist välismaal) ei osta. Pealegi, tunded ja armastus kaovad, raha ja varandus enamasti jääb, kui ise piisavalt tark olla.
Mu mees ei mängi mingit lotot ja raha on talle üldse suht ükskõik. Seega lootusetu.
[/tsitaat] Laps on olemas juba või? Miks sa arvad, et ainult see tulevik on hea tulevik, kus on parem kool ja õppimine välismaal? Miks sa arvad, et laps ise sellist tulevikku endale tahaks? Miks sa oma täitumata ambitsioone lapse peal välja elad? Kas sa arvad, et su laps saab õnnelikuks, kui oma auahnete plaanide nimel tema päris isa maha jätad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnete ja armastuse eest lapsele tulevikku (paremat kooli, õppimist välismaal) ei osta. Pealegi, tunded ja armastus kaovad, raha ja varandus enamasti jääb, kui ise piisavalt tark olla.
Mu mees ei mängi mingit lotot ja raha on talle üldse suht ükskõik. Seega lootusetu.
[/tsitaat] Laps on olemas juba või? Miks sa arvad, et ainult see tulevik on hea tulevik, kus on parem kool ja õppimine välismaal? Miks sa arvad, et laps ise sellist tulevikku endale tahaks? Miks sa oma täitumata ambitsioone lapse peal välja elad? Kas sa arvad, et su laps saab õnnelikuks, kui oma auahnete plaanide nimel tema päris isa maha jätad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks õpetaja ei saa ju olla selline nagu teemaalgataja – või saab?

Nagu eelpool öeldud, võib ka neid nö rikkaid olla igasuguseid – tean isiklikult mitmeid, kes elavad kordamööda re¸iimil \”käsi kullas\” või \”p…e mullas\”.
Enne järgmiste rahade laekumist pole neil õieti toidurahagi, aga istumise all on kallis auto (oma firma nimel liisitud muidugi) ning kallis eluase.
Võhikule võib taoline tegelane tõesti rikas tunduda.
Kui selline mees on kõigele lisaks ka matslik ja labane, siis… öäk.

Kindel on aga see, et osade inimeste jaoks kompenseerib raha olemasolu nii matslikkuse, labasuse kui palju muid nõmedaid omadusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siirupises ajalehesabajutukeses: kogu lugu lõpeb lõpmata õnneliku mehelesaamisega ja sellega peaks nagu kõik mured murtud olema. Ajalehesabades ei kirjutata aga iialgi sellest, et seal niiöelda \”mehel\” tuleb olla ka, mitte ainult mehele saada. Mingis Ristiisa-taolises maffialoos oli episood, kus väga tuunitud ja sätitud noor naine eeldab, et kõik peavad ta ilu ees käpuli kukkuma. Sätib siis ennast rikkuritest papide nina alla, et ehk keegi hakkab teda sponsoreerima ja tal oleks hea muretu elu. Leidubki lühike ja temast rohkem kui poole vanem itaallasest \”ärimees\”, kelle kombed on umbes sellised nagu teemaalgataja rikkal onklil, aga noh, kohvrisuurune rahakott ja kallid ülikonnad-majad-sportautod otseloomulikult. Härra pakub preilile, et too võib endale ise ilusa villa valida, mille papi ära ostab ja preili koligu aga sisse, tema maksab kõik kulud, mis aga vähegi vaja. Naine teebki seda, ja rõõmustab, et nooooh, nüüd on papi mul käes, minusse nii armunud, et sööb mul peost, mina aga nõuan kõike, mida tahan, ja küll ma saan ka kõik, mida küsin. Kolib villasse, papi mafiooso tuleb külla, ja plika hakkab kohe nõudmisi esitama: tahan seda ja seda, ja sinna minna ja sinna ka, sind ma kaasa ei tahagi, aga osta mulle veel seda ja toda ja kolmandat. Miks ma ei tohi ilma ihukaitsjata majast välja minna ja miks ma pean sulle alati aru andma, mida ma ostsin ja kus ma käisin jne. Selle asemel et naise soove täitma joosta, annab mees talle paraja keretäie, lööb tal kulmugi lõhki, ja käratab: \”Sina, lipakas, teed ainult seda, mida mina tahan ja luban, milleks ma su siis ostsin!\” Vaat siis ilus elu kuldpuuris!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, varem või hiljem hakkab see matslik ja labane mees sulle närvi pihta käima. Eriti, kui sa temaga lapsi kavatsed saada.
Vaata, hetkel võid ju armunud olla, võlutud tähelepanust, aga tea, et see matslikus ei kao kuskile. Kui see sind juba praegu häirib, siis edasi võid ise ette kujutada. Ainult raha peale mängida ei tasu, muidu lõpetad koos lastega kuskil üürikorteri uberikus, sest sa tahtsid endale rikast meest …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Usu mind, varem või hiljem hakkab see matslik ja labane mees sulle närvi pihta käima. Eriti, kui sa temaga lapsi kavatsed saada.
Vaata, hetkel võid ju armunud olla, võlutud tähelepanust, aga tea, et see matslikus ei kao kuskile. Kui see sind juba praegu häirib, siis edasi võid ise ette kujutada. Ainult raha peale mängida ei tasu, muidu lõpetad koos lastega kuskil üürikorteri uberikus, sest sa tahtsid endale rikast meest … [/tsitaat]

Aga ega nende nö. toredate vaestega nii ju ometi ei lähe eksole! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 16:55; 26.07 17:25; 26.07 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga ega nende nö. toredate vaestega nii ju ometi ei lähe eksole! :D[/tsitaat]

Läheb või mitte. Aga üks armas ja tore vaene sel teemaalgatajal juba on. Miks siis tõmmelda ainult raha pärst?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 14:08; 26.07 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Läheb või mitte. Aga üks armas ja tore vaene sel teemaalgatajal juba on. Miks siis tõmmelda ainult raha pärst?[/tsitaat]

Sellest ainult toredusest pole mingit tolku. Mees peab suutma oma pere toita ka. Niisama toredad võime me kõik olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 16:55; 26.07 17:25; 26.07 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei saa aru, et inimene, kes nii väga armastab raha, läheb õpetajaks õppima. Miks? Kas sa tead mõnda rikast õpetajat? Või loodad kunagi direktoriks saada? Isegi need pole eriti rikkad. Ma ütlen, et vali raha muidugi. Üks samasugune teema oli eelmisel aastal ka siin. Ma ei tea, kas Saladustes ilmub igal aastal selline raha pärast kaasa hülgamise lugu või oledki seesama tüüp, kes terve aasta otsa on praadinud ja mõelnud, kas see rikas mees võtta või jätta. Sel juhul kohtumiseni järgmisel suvel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:14; 26.07 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen samasugune õpetaja nagu mu meeski ja ärisoon puudub samuti. Aga ilma selleta tänapäeval päris ära ei ela. [/tsitaat]
Sa tahad öelda, et kaks õpetajapalka saavat inimest ei saa ära elatud ja vähemalt ühte last korralikut kasvatatud-koolitatud.
Tõttöelda, siis on küll midagi väga viltu, mitte ärisoonega vaid majandamisoskusega.
Mitu tuttavate seas on mitu nö. õpetajatepaari ja enamus on suutnud nii korteri osta ( tõsi jah pangalaenuga), auto osta, kui ka 2-3 last väga edukalt suureks kavatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted kas peaksin ka mina valima raha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.