Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peaksin käima kontrollis?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas peaksin käima kontrollis?

Postitas:

Nimelt tänase päeva jooksul pole ma enda meelest peale ühe liigutuse midagi tundnud.Või peaksin pikali viskama tunniks ja vaatama kas liigutab ennast 10 korda?(kuskilt lugesin sellist soovitust)
Tänud vastajatele!:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 17:34; 16.01 17:47; 17.01 11:07; 17.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi külma vett juua ja siis heida pikali ja hakka lugema. Kui ei saa liigutusi, siis mine igaks juhuks kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mul Nikinaki sinuga samal tähtaeg:)
Nii tore:)
Olgu proovin ja vaatame mis saab:)Vb täna laisk lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 17:34; 16.01 17:47; 17.01 11:07; 17.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge paanitsege üle. Esimene laps? Mul esimene laps oli ka nii laisk, et ainult torkimise peale liigutas. Nüüd teise lapsega on kohutav. Närvi juba ajab, kui palju saab 1 laps ennast liigutada. Ta nagu ei magakski:D Mida ligemale sünnitusele, seda vaiksemaks nad jäävadki, kuna enam pole nii palju ruumi, aga see ei tähenda nüüd seda, et kohe nüüd jäi vaiksemaks ja nüüd lähedki sünnitama järelikult. Ei, nautige aega, kui saate veel ühes tükis olla:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin jah, et sama tähtaeg. Mul pisike meeletult aktiivne. Sellis rahumomenti on väga vähe. Kui sa liigutusi kätte ei saa (katsu ka ise torkida teda), siis käi ikka kontrollis ära. Igaks juhuks. 3.trimestril pidi hästi oluline olema see, et laps iga päev liigutaks.

Eks anna teada kuidas on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tunned, et asi ei ole õige, mine palun kontrolli!
Endal kolmas rasedus 22+1 ja ausalt, ma peaaegu ei teagi, mis tähendab lapse liigutus. Kõigi rasedustega kõht väike, surub siseorganeid kokku(valud siin ja seal)Lapsed supper kaalus olnud 3610 ja 4320 ja liigutusi ei tundnud. Olen eelmistega ka käinud emos, just liigutuste pärast ja kord taheti teha isegi erakorraline keiser (üle tunni ktg all ja ei ühtegi liigutust, siis õnneks hakkas liigutama–aga mina ei tundnud. Lisan veel, et ei ole ülekaalus, vaid treenitud ja normaalne 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:12; 16.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ärge paanitsege üle. Esimene laps? Mul esimene laps oli ka nii laisk, et ainult torkimise peale liigutas. Nüüd teise lapsega on kohutav. Närvi juba ajab, kui palju saab 1 laps ennast liigutada. Ta nagu ei magakski:D Mida ligemale sünnitusele, seda vaiksemaks nad jäävadki, kuna enam pole nii palju ruumi, aga see ei tähenda nüüd seda, et kohe nüüd jäi vaiksemaks ja nüüd lähedki sünnitama järelikult. Ei, nautige aega, kui saate veel ühes tükis olla:D[/tsitaat]

See kui lapse liigutusi ei tunne ei tähenda kohe, et paanitsetakse üle! Kui ei tunne liigutusi tuleb kohe emosse minna! Ei ole ikka nii, et kui päev läbi ei liiguta siis kõik ok.
Olin esmarase ja LOLL et kuulasin mis teised \”minust targemad\” (sõbranna kes alles oli rase, paar tuttavat kel juba lapsed ) räägivad. Samuti nagu ei tundnud liigutusi terve päev. Öeldi ka et paanitsed üle, siitki lugesin, et kindlasti kõik ok, lihtsalt laisk või pahas asendi jne. kui hommikul ka ei tunne siis mine alles emosse. Jõin siis külma vett ja nagu oleksin tundud miskit, ei andnud ikka rahu, sõin jäätist nagu oleks ka siis miskit tundnud. Püütsin olla rahulik ja mitte paanitseda. Lõpuks ikkagi otsustasin oma sisetunnet kuulata ja minna emosse. Mis selgus- laps on kõhus surnud! Oleks kohe läinud oleks vb saanud veel miskit teha aga ma loll kuulasin \”endast targemaid\”.
Kui ei tunne pikema aja jooksul lapse liigutusi ON PÕHJUST MURETSEMISEKS!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 20.12 kägu. Viimane postitaja ajad mindki hirmule. Kui tohin küsida, palju sul nädalaid oli? Ise usaldan sisetunnet, kuid kunagi ju ei tea…Pabistan tohutult ja arvatavasti ajani, mil laps kõhul röökimas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:12; 16.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas on? Kas said liigutused kätte või käisid arstil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõik korras:)Eile õhtul tulid sellised liigutused,et jube:D
Mees ainult naeris kuidas müksid käisid ja kõht liikus:)Juu siis nüüd on õhtul aktiivne.Päeval vaikus ise:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 17:34; 16.01 17:47; 17.01 11:07; 17.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge ikka kontrolli. Peale KTG laske ka platsenta kontrolliks UH teha. Mina ei tundnud 3 päeva liigutusi. Läksin siis ka EMO-sse ja seal tehti KTG. See oli korras ning mind saadeti koju tagasi. 4 päeva hiljem sündis laps surnuna. Põhjus: platsentaga juhtus midagi. Paluge alati UH ka teha – just platsenta verevarustuse uurimiseks. Minu kogemus näitab, et KTG-st ei pruugi alati piisada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Nikinaki,et äkki oled nõus msni andma või midagi?:)Tore oleks suhelda kellegiga kel tähtaeg sama:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 17:34; 16.01 17:47; 17.01 11:07; 17.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul msni põhimõtteliselt pole (on, aga ma ei käi seal kunagi), aga annan hoopis selle lingi: http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=8456311
See on märtsikate teema, seal lobiseme pidevalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peaksin käima kontrollis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.