Esileht Beebi ja mitmikud Kas peaksin vankrisse magama panema beebi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas peaksin vankrisse magama panema beebi?

Postitas:

Mõtlen siin, et laps tegelikult magab toas hästi ja endal ka kodus toinetamist. Aga kas peaksin siiski kärutama minena? Samas toas aknad lahti, värske õhk ka ju. Ja nagu päriselt hakkasin mõtlema, et kas teen beebile liiga sellega kui ta ei saa vankris olla 🙂

Tean ju selliseid, kes kümneid kilomeetreid tambivad päevas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul rõdu ei ole? Või hoovi/aeda kuhu käru panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sünnist saati lapsel ainult ühe une päevas õues teinud ja alates sellest hetkest, kui ta suudab kauem üleval olla ja õues tegutsemine teda huvitama hakkas, magab ta ainult toas ja ärkvel oleku ajal käime õues. Ei tunne ennast üldse halvasti selle pärast.  Enamus riikides pole seda kummalist õues magamise kommet nagu Eestis on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll endaga rahu teinud sel teemal. Sageli on kodus tegemist või tahaks ise süüa, samuti proovin tööd teha. Vahel olen nii väsinud, et lihtsalt ei jõuaks minna välja. Olen rõõmus, et laps magab toas ka täitsa hästi ja käin jalutamas siis, kui tõesti tahan seda teha. Iga päev end selleks ei sunni kui tahtmist ja tuju pole ning on muud tegemist. Minu meelest see kärutamine võtab ju igasuguse võimaluse ise puhata ja korraks hinge tõmmata. Pigem võiks kärutamine olla ju selleks, et saaks väljaspool kodu asju ajada koos lapsega mugavalt (kui laps muidu vähegi toas magab).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes kõnnib kümmekond kilomeetrit päevas käruga. Aga see ei tohiks olla eesmärk omaette!

Mulle on vaja ennast füüsiliselt liigutada ning jalutada kilomeetreid koeraga, tegime seda enne rasedust ja raseduse ajal. Nüüd oleks imelik ja kehale ka kahjulik ühtäkki koju jääda. Samas, kui ma pole saanud öösel magada või vaja midagi kodus teha, siis teen koeraga lühemaid ringe õues, beebi kõhukotis samal ajal, ja ongi kõik. Ei pea ennast vaevama selle kärutamisega, kui see ei sobi.

Beebile on vaja korralikult magada ja üpris ükskõik, kus see toimub. Õues võiks käia, et keha harjuks erinevate temperatuuridega, aga nüüd ei pea seda tegema päevad läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps magab lahtise aknaga toas, lihtsalt magab toas paremini. Õue maja ette saaksin ka jätta, aga siis oleks uni lühem ja endal koguaeg ärevus hinges, et äkki ärkab ja nihverdab end rihmadest välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemad lapsed maganud nii toas kui õues. Kuna ise tahan väga jalutada ja õues olla, siis ühe une magab õues enamasti. Hea meelega käin kaks korda päevas uneaegadel kärutamas, aga alati ei sobi see meie päevakavasse või mõnikord olen väsinum või lihtsalt tahan mõnda filmi vaadata lapse uneajal.
Kui laps magab toas paremini ja ise ei ole eriti jalutamise sõber, siis ei pea ju vastutahtmist õue minema uneajaks. Aga õue võiks laps ikka kord päevas saada, kasvõi veerandtunnikski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul magab kõik uned õues, sest nii on mulle lihtsam. Küll aga ei käruta ma praktiliselt kunagi lapse uneajal, see oleks raiskamine. Vahel ta niisama ei jää, siis kärutan väikse tiiru, kuni uinub.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma väga tahaks, et laps suudaks ka toas ilusti magama jääda (aastane).

Kahjuks on täitsa käru tüdruk. Saab rõdul magatud või käin ise temaga väljas, aga kahjuks nüüd kui nii kuumad ilmad on, siis rõdule panna ei saa, päike paistab lagipähe. Seega tuleb iga päev end tipatapa välja vedada, isegi kui tegelikult üldse ei viitsiks..

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul magas laps õueuned pikemalt, ei kärutanud, vaid panin maja kõrvale beebimonitoriga magama. Jahedas magab laps paremini. Sooja ilmaga magas oigem toas paremini. siis jäi endale toimetusteks rohkem aega. Vahet ei ole , kus laps magab, kuniks ta ikka vahel värsket õhku saab. Lõunamaades, sudurikastes linnades ei tohigi laps õues magada, ikka elavad ja midagi hullu ei juhtu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas peaksin vankrisse magama panema beebi?