Esileht Beebi ja mitmikud Kas peale sünnitust nutate rohkem?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas peale sünnitust nutate rohkem?

Postitas:

Minul oli esimene sünnitus 4 kuud tagasi ja peale sünnitust konkreetselt iga asja peale hakkan nutma – filmid, laulud, mehe toodud lilled jne. Ka seda kirjutated tahaks pisar silma tulla. Üsna tüütu on juba 🙂 Kas kellelgi veel niimoodi? Muidu ei nutnud ma põhimõtteliselt mitte kunagi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaaa on ikka…täna hommikul ärkasin ülesse ja vaatasin oma tütrekest ja hakasin nutma….osaliselt õnnest ja osaliselt hirmust, kas suudan talle head elu pakkuda…igasugused lastega teemad on ka hetkel välistatud, sest need ajavad kohe nutma:)mees juba ütles, et ma nutan ikka kõvasti tihedamini kui laps meil:)aga ma lohutan, et see pidi mööda minema:)Läheb ju ikka???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale keskmise lapse sündi heldisin ka iga asja peale ja pisar oli kohe silmas. Ajakirjadest beebide, ja ka kõige muu vähegi südamliku, kohta lugedes tulid ka kohe pisarad silma. Läheb pikapeale üle 🙂 Peale kolmandat sünnitust ei ole täheldanud sellist emotsionaalsust enda puhul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli korda sama asi läbi elatud. Tegelikult kestis umbes 2a iga kord- nii kaua, kuni imetasin. See on normaalne, hormoonid sassis ju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan väga hästi seda aega. Iga asi võttis pilli lahti, endal oli lõpuks ka naljakas juba, aga midagi teha ei saa- hormoonid. Need loksuvad ise paika. Mehele ütlesin ka, et lihtsalt pai või kalli vaja siis, tegelt pole hullu midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti normaalne, hormoonid ju kõik sassis ja seda siis ilmselt kuni imetamise lõpetamiseni. Omal juba üle 3 aasta nii ehk siis alates esimesest rasedusest. Eriti hull oli asi muidugi vahetult peale sünnitust, praegu (sünnitusest möödas tiba üle 2k) hakkab juba \”normaliseeruma\” aga loomulikult on pea kõigi lastega teemade puhul juba klomp kurgus… või kui mõnele rasedale pilk peale jääb.. aga ega see ju paha pole ja möödub niikuinii peagi:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa..oli jah nii..tegelikult siiani tuleb vahetevahel pisar silma täiesti \”lampi\” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nutsin enne rasedust rohkem. Nüüd ei ole ühtegi kordanutnud. rasedana nutsin ühe korra. Ühesõnaga, ma pole ammu nutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas peale sünnitust nutate rohkem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.