Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas peate vannituba kraanikausita võimatuks?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: kas peate vannituba kraanikausita võimatuks?

Postitas:
Kägu

RE: kas peate vannituba kraanikausita võimatuks?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

füüsika 0?

Mida pikem teekond on veel vaba äravooluni seda suurem peab olema jõud mis seda lükkab. Äravoolu vooliku toru võib poest tõesti piiramatu arv meetreid osta, kas su pesumasina mootor selle ka lae alla lükata suudab on hoopis midagi muud.

Üks kurb lugu voolikute suvalise ühendamise kohta ka. Vanapaar ühendas korterisse siseneva veetoru toasiseselt lihsalt vooliku ja traadiga (tark isetegevus, nagu sinu soovituski) Asi lõppes ühel kurval ööl sellega, et kaks allolevat korrust ujutati kuuma veega üle. Kahju kujunes kokku ~15 000.- EUR. Vanapaaril kindlustust ei olnud. Naabrid olid õnneks piisavalt heatahtlikud ja võtsid kulud enda kanda kuid tegelikult oli neil igati õigus see kulu vanapaarilt välja nõuda.[/tsitaat]

no äravoolu pole tarvis ju lae alla toppida, see võib mööda seina/põranda serva kulgeda. ja kui on kahtlus, et ehk jääb teekond pikaks, siis võib ju selle äravoolu paigutada nii, et toru pesumasina juurest kraanikausi äravoolu juurde pidevalt väikese allapoole kaldega oleks ja siis kraanikausi aluse solgitoruga põranda juurest ühineks.

lihtsalt kirjutasin, et torusid saab igale poole panna, meil nt (puhta vee) torud kulgevad lae all, kui surve sees süsteemis, siis pole vahet, kas toru läheb mööda põrandat või lage.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pigem ehitaksin köögi niimoodi ümber, et annaks pesumasinat kraanikausi kõrvale paigutada ja voolikuid ühendada. Eks inimene harjub kõigega, aga olen käinud tuttavate juures, kellel vannitoas on küll suur mullivann, aga kraanikaussi ei ole, ja minu arvates küll mugav ei olnud seal vanni kohal koogutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimene on harjumuste ori 🙂
Mu vanaema korteris olid ka kõrvuti vann ja kraanikauss ja üks ühine pika toruga kraan, mille toru sai siis soovi järgi kas vanni või kraanikausi kohale keerata. Vanaemal oli kraanitoru kogu aeg vanni kohale keeratud. Ei teagi miks – kas sellepärast, et meie, lapsed, paremini pesema ulatuks, või selleks, et vann on suurem ja ehk siis lapsed saavad sellele paremini pihta ega lödista nii palju vett põrandale. Kraanikaussi mina seal vannitoas üldse kasutatavat ei näinudki. Noh, ja kui ma ise täiskasvanuna sinna korterisse kolisin – kasutasin täpselt samamoodi seda kraani vanni kohal edasi 😛 Harjumusest ilmselt. Kraanikausis pesin hoopis väiksemat pesu.
Praegu elab seal korteris mu vend. Ja kraan, nii palju, kui ma sinna vannituppa viimaste aastate jooksul üldse sattunud olen, on ikka vanni kohale keeratud.
Järelikult saab ka nii ja ei ole ebamugav. Harjumused või mitte, aga kui ikka oleks tõesti ebamugav, oleks mina või vend ju tõenäoliselt lõpuks ikka mugavama variandi peale tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ruumipuudusest pidin ma vannitoas kraanikausist loobuma. On vann, siis wc pott ja pesumasin. Vanni segisti pika toru alla panin kena plastmass-ämbri. Ei pritsi siis hullusti vanni. Ämbrit pesen regulaarselt seest ja väljast. Laps peseb seal, ise kasutan hammaste pesuks köögi kraanikaussi.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas peate vannituba kraanikausita võimatuks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.