Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peax minema emosse?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas peax minema emosse?

Postitas:

Tere

Vaevu mõrgatav õrn roosakas või pigem pruunikas triibuke pesukaitsmel.Kas peaxin minema kontrolli?(Kui elksin linnas olexin ammu juba enese rahustamisex ära käinud, kuid olen maal ja linna peaxin bussiga loksuma kui kiirabi ei kutsuks.Viimane kogemus raseduse ajal kiirabiga oli et ma liiga palju muretsem jne.)
Või lihdsalt jägin mis edasi saab.arsti aeg neljapäeval.
ette tänades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina vist käiks ära. Parem praegu, kui see, et öösel läheb hullemaks ja siis pole bussi ka võtta. Oleneb kui kaugel elad ka. Samas öeldakse, et veidi määrimine normaalne. Enda südameasi ikka. Kas suudad niisama oodata või tahaksid ikka kohe teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüaksin ilmselt naistekliinikusse helistada ja küsida, kas arst soovitab näitama tulla või järgmise neljapäevani oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:17; 12.01 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsulteeriks ka valvearstiga enne kui minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüaks ilmselt oma arstile helistada. Kui sul järgmine neljap aeg, siis tal ilmselt vastuvõtt täna täiesti olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see emo on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakorralise Meditsiini Osakond.

Mul tuli teist oodates sorts täitsa selget verd, seal alguse poole. Vähe, aga ära ehmatas.
Ei läinud EMOsse, veetsin ülejäänud õhtu pikutades ja järgmised päevad ei pingutanud end millegagi. Ka oli korraline arsti aeg mõne päeva pärast. Kõik oli korras.
Ämmakale rääkisin, et selline juhtum oli ja ta noogutas, et väikesed määrimised ja pisikesed veresortsud raseduse alguses on märksa tavalisemad, kui arvatakse ja enamasti pole sellest hullu midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See 17 su lisainfos on vist vanus, mitte rasedusnädalad. Kirjastiili ja -vigu vaadates…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See 17 su lisainfos on vist vanus, mitte rasedusnädalad. Kirjastiili ja -vigu vaadates… [/tsitaat]

Ja see kommentaar on vist valesse kohta sattunud.
Korrektse keelekasutuse ja veatu grammatika foorum on hoopis teisel aadressil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ja seetõttu ongi suhtumine EMOs rasedatesse nii leige ja paljud tõsised juhtumid jäävad liiga hilja peale, et midagi päästa.
Kui igaüks oma roosa triibukesega läheb valvearstide uksetaguseid ummistama, lõppeb see reaalse raseduse katkemise ohuga naise jaoks (kes lihtsalt peab tund või kauemgi arsti ukse taga järjekorras ootama) traagiliselt.

Jätke EMO ikka tõesti erakorraliste olukordade jaoks mitte suhtluskohaks kuulmaks \”kui hästi kõik on\”!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vot ja seetõttu ongi suhtumine EMOs rasedatesse nii leige ja paljud tõsised juhtumid jäävad liiga hilja peale, et midagi päästa.
Kui igaüks oma roosa triibukesega läheb valvearstide uksetaguseid ummistama, lõppeb see reaalse raseduse katkemise ohuga naise jaoks (kes lihtsalt peab tund või kauemgi arsti ukse taga järjekorras ootama) traagiliselt.

Jätke EMO ikka tõesti erakorraliste olukordade jaoks mitte suhtluskohaks kuulmaks \”kui hästi kõik on\”![/tsitaat]Tead, see on ikka õudselt mitme otsaga asi. Tõenäoliselt on tõesti kõik hästi, aga minu õel algas näiteks just nii raseduse katkemine 20. rasedusnädalal. Tema ei läinud kohe arsti juurde ja mõtleb siiani, et võib-olla oleks midagi teha saanud, kui ta oleks varem pöördunud … Teisest küljest on Sul muidugi õigus, et 95% sellist õrnroosat määrimist ei tähenda midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:17; 12.01 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vot ja seetõttu ongi suhtumine EMOs rasedatesse nii leige ja paljud tõsised juhtumid jäävad liiga hilja peale, et midagi päästa.
Kui igaüks oma roosa triibukesega läheb valvearstide uksetaguseid ummistama, lõppeb see reaalse raseduse katkemise ohuga naise jaoks (kes lihtsalt peab tund või kauemgi arsti ukse taga järjekorras ootama) traagiliselt.

Jätke EMO ikka tõesti erakorraliste olukordade jaoks mitte suhtluskohaks kuulmaks \”kui hästi kõik on\”![/tsitaat]

Ma olen sinuga osaliselt nõus, aga igaühe isiklikud mured on ju tema enda jaoks kõige suuremad mured.
Mina käisin ka nn triibuga ITK erakorralises. Suutsin endale alakõhuvalud ja ei tea mida veel juurde paanitseda.
Ma ei tea, kuidas mujal on, aga ma sain seal üle kahe tunni oodata, kuigi kohale jõudes polnud minu ees järjekorras kedagi. Õde ja valvearst teevad ise valiku, millises järjekorras nad patsiente vastu võtavad. Registratsioonitädi kuulab ära ning paneb võimalikult täpselt olukorra kirja. Arst tutvub nende lugudega ja kutsub oma suva järgi kabinetti.
Pealegi läheb kabinetis maksimum 10 minutit, kui midagi hullu pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis siis et iga väikse asja peale jookstakse EMOsse? selle jaoks me makse maksamegi ju…see on normaalne, et naine seisab oma lapse eest juba siis kui ta näeb kahte triipu testi peal. Ja kui mul peaks tulevikus õrn roosa tilk tulema sealt alt, siis jooksen samuti EMOsse ja mul täiesti suva mida võõrad inimesed sellest arvavad, sest mina võitlen oma lapse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mina käisin raseduse ajal kaks korda erakorralises. Mul ei olnud natuke määrimist, vaid ikka korralikult palju tuli verd-kuid ka siis mõlemil korral oli kõik korras. Praeguseks kasvamas 6kuune pisipoja. Aga ma küll ei oleks suutnud rahulikult kodus oodata..teadmatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peax minema emosse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.