Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Perekoolist on saanud mingi Paksufoorum?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kas Perekoolist on saanud mingi Paksufoorum?

Postitas:
Kägu

Kõik postitused, kus nimetatakse “paksu”, kustutatakse. Lausa terved teemad suletakse. Samas väljend “kaks konti ja kusehais” või “rinnatu” näib siin täitsa ok olevat saledate kohta kasutada – seda ei kustuta keegi.

Mis toimub? Palusin juba korra modedel seda tegevust kommenteerida, aga ka see palve kustutati kohe.
Kas veidi vildakaks ei kisu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sinu eelmine teema pandi sellepärast kinni, et sa mõnitasid konkreetseid noori neiusid, sõimates neid paksudeks lehmadeks.

Lisaks jäi õhku rippuma küsimus – kas sinu puhul on tegu mingi haige pedofiiliga? Tsiteerin:

Ajalugu teab sadu 14-18aastasi sekspommidest modelle, lauljaid ja näitlejaid.
Praegused noored tüdrukud on lodevad ja neid on kole vaadata.

Ja eriti kontrastseks muudab olukorra nendest poole vanem Hanna Liina, kes on täielik sekspomm nende teismeliste tüdrukute kõrval, kes peaksid praegu olema välimuse poolest oma õitsvaimas eas.

Ma arvan, et tegelikult tuleks sinust ka politseile teada anda. Loodan, et moderaatorid ei vaata sellest mööda. Ilmselt leiaks su arvutist nii mõndagi huvitavat alaealiste “sekspommide” kohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu eelmine teema pandi sellepärast kinni, et sa mõnitasid konkreetseid noori neiusid, sõimates neid paksudeks lehmadeks.

See ei olnud minu teema muide

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei olnud minu teema muide

Milline sinu teema kinni pandi, et end nii häirituna tunned?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu teemasid ei ole kinni pandud – ma räägin üldiselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu “mure” on kirjeldamatult nõme.
Jah, muidugi olen ma paks. Mingi 105 kilo. Ja ma olen ka vana. 46.
Ma loodan, et sa näed mind täna öösel unes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu teemasid ei ole kinni pandud – ma räägin üldiselt.
Aga palju sa muidu kaalud, et end nii häirituna tunned sellest teemast?

Mina kaalun 59kg, kui see mingitmoodi asjasse puutuma peaks. Vastupidiselt sinule mina end teemade sulgemisest häirituna ei tunne ja endast rohkem kaaluvaid inimesi sõimamas ei käi.

Kuna sa aga paksude teemal kuidagi rahu ei saa, eks tee siis mõni teema veel juurde ja luni modedelt kommentaare ka edasi.

Muide, miks sa oma esialgses kommentaaris küsimuse minu kehakaalu kohta ära kustutanud oled?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pole ju teemas. Ülekaalulisuse probleeme võib arutada – asjalikult, argumenteeritult, viisakalt. Küsimus on halvustavas sõnavaras, hinnangulisuses. Minu meelest ei olnud ka ilus teismelisi tütarlapsi korduvalt “lehmakesteks” nimetada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pole ju teemas. Ülekaalulisuse probleeme võib arutada – asjalikult, argumenteeritult, viisakalt. Küsimus on halvustavas sõnavaras, hinnangulisuses. Minu meelest ei olnud ka ilus teismelisi tütarlapsi korduvalt “lehmakesteks” nimetada.

Minu küsimus modedele oli, miks kallutatult vaid ülekaaluliste suhtes halvustavaid kommentaare kustutatakse, aga samas nomaalkaaluliste ja saledate kohta öeldud inetused istuvad siin rahulikult.

Aga ok, minu poolest võib ka selle teema nüüd sulgeda, sest moded ilmselgelt ei tule oma erapoolikust siia põhjendama, ja selge on ka see, et suurem osa siinsest rahvast on kaaluga kimpus – see seletab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muide, miks sa oma esialgses kommentaaris küsimuse minu kehakaalu kohta ära kustutanud oled?

No õnneks sa jõudsid sellele juba midagi korrektset vastata 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu “mure” on kirjeldamatult nõme.
Jah, muidugi olen ma paks. Mingi 105 kilo. Ja ma olen ka vana. 46.
Ma loodan, et sa näed mind täna öösel unes.

Ja kui sellest talle veel vähe on, siis võin appi tulla. Kummalegi numbrile võib kümme lisada.
Ahv, täna öösel me ei maga, eks?!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ok, minu poolest võib ka selle teema nüüd sulgeda, sest moded ilmselgelt ei tule oma erapoolikust siia põhjendama, ja selge on ka see, et suurem osa siinsest rahvast on kaaluga kimpus – see seletab.

Ei usu, et suurem osa Perekooli kasutajatest kaaluga kimpus on – nad on sinust lihtsalt sallivamad ega tekita probleeme teemadest, mis neid ei puuduta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei usu, et suurem osa Perekooli kasutajatest kaaluga kimpus on – nad on sinust lihtsalt sallivamad ega tekita probleeme teemadest, mis neid ei puuduta.

Küllap jah modellimõõtu naised siin sõimavad üksteist rinnatuteks kushaisudeks… Paksud on ju teadagi heatahtlikud rõõmurullid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga kommentaari all paremas nurgas on kastike “teata ebasobivast”…juu siis keegi ei tunne ennast puudutatuna väljendist “kaks konti ja kusehais”…..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga too mõni link, kus perekoolis on saledaid solvatud. Esimesena, tehtudki teema, et saledaid solvata. Ära too neid pakse peksvaid teemasid, kus siis keegi solvanguga saledate suunas vastab. Mul ei tule ühtegi sellist teemat meelde. Paksupeksu teemasid on siin aga palju. No seesama väljend kaks konti ja kusehais, kus see on mõnes perekooli teemas palun? Mina ei ole näinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga too mõni link, kus perekoolis on saledaid solvatud. Esimesena, tehtudki teema, et saledaid solvata. Ära too neid pakse peksvaid teemasid, kus siis keegi solvanguga saledate suunas vastab. Mul ei tule ühtegi sellist teemat meelde. Paksupeksu teemasid on siin aga palju. No seesama väljend kaks konti ja kusehais, kus see on mõnes perekooli teemas palun? Mina ei ole näinud.

Selektiivne nägemine? PK stampsoovitus: kasuta otsingut.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selektiivne nägemine? PK stampsoovitus: kasuta otsingut.

Proovisin, ei leidnud ühtegi, kus seda väljendit oleks kasutatud solvamiseks. St oli seda väljendit maininud, aga smas stiilis nagu selles teemas, et miks kõhnu võib nii solvata. Aga ei leindud ühtegi teemat, kus sellega oleks kõhnu solvata proovitud.
Samuti ei leindud ühtegi teemaalgatust, mis oleski tehtud selleks, et saleait materdama hakata.
Ilmselt olen ma otsingus kohmakas. Aita palun ja too mõni näide? kui neid nii palju on ja otsinguga lihtne leida, ei tohiks see sulle raske ju olla paar sellist linki siia postitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Läbi aegade on võimas lauluhääl just paksudesse ja võimsa kehaga naistesse sündinud. Loogiline, et lauluoskuse järgi valides on seal nii mõnedki diiva-suuruses naised. Hanna-Liina ja teised saledamad naised on pigem erand ja eks nende välimus on kuulsusele kaasa ka aidanud. Paks naine võib sama hästi laulda, aga ta on häbelik ja ei saa muusikalis peaosa, rääkimata popstaarikarjäärist.

0
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Perekoolist on saanud mingi Paksufoorum?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.