Esileht Pereelu ja suhted Kas peretoetus tuleb täna või esmaspäeva?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas peretoetus tuleb täna või esmaspäeva?

Postitas:

Jube olukord on välja kujunenud ning oleks vaja teada, kas peretoetus kantakse täna üle või siis alles esmaspäeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9ndal tuleb ju ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 12:49; 05.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tulnud muidu 8ndal kuupäeval. Aga kui 8 kuupäev langeb nädalavahetusele, siis kantakse reedel, ehk 6 või 7 kuupäeval. Seekord langeb 8 täpselt esmaspäevale, siis tuleb see esmaspäeval.
Mul on see vähemalt nii, aga tean ka tuttavaid kellele tuleb juba 5.kuupäeval üle ja tean tuttavaid kes saavad ka vahest 9ndal kuupäeval selle raha kätte. Mul SEB pank.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka SEB, alati on tulnud 9ndal. ehk see oleneb piirkonnast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 12:49; 05.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on ka SEB, alati on tulnud 9ndal. ehk see oleneb piirkonnast.[/tsitaat]
Ei olene. Rahad kantakse üle tähestikulises järjekorras ja alles siis tuleb arvesse kuhu panka kantakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esmaspäeval tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on ka SEB, alati on tulnud 9ndal. ehk see oleneb piirkonnast.[/tsitaat]
Oleneb jah piirkonnast, Põhja-Eesti saab 8. ja Lõuna-Eesti 9. ja kui need kuupäevad on nädalavahetusel siis varem. http://www.ensib.ee/pangaulekannete-tahtajad-2/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei olene. Rahad kantakse üle tähestikulises järjekorras ja alles siis tuleb arvesse kuhu panka kantakse.[/tsitaat]

mida juttu! Piirkonnast oleneb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea ,muidugi, kas ikka loeb piirkonnast? olen Lõuna-Eesti ja alati raha tuleb 8.! üks kord tuli ka päev,kaks varem(ei mäleta ena täpselt)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei loe, kus sa hetkel ELAD vaid millise piirkonna Pensioniametisse tegid peretoetuste avalduse!

Võid praegu elada Lõuna-Eestis aga sünni järel (kui elasid mujal) tegid avalduse Põhja-Eestis…sel juhul saad 8.

Aga, jah, VAREM saab juhul kui maksepäev või mõlemad langevad nädalavahetusele.

Kui 8. on L ja 9. P, saavad 8. omad 6. ja 9. omad 5.;
kui 8. on P ja 9.E, saavad 8. omad 6. ja 9. omad ikka 9. jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et enamus ei ole elu sees Pensioniameti lehte külastanud. Okei, ei peagi sinna vaatama, kui see teid ei huvita, aga enne teistele oma \”teadmiste\” jagamist võiks ikka üle vaadata!

http://ensib.ee/pangaulekannete-tahtajad-2/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 15:22; 05.10 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tundub, et enamus ei ole elu sees Pensioniameti lehte külastanud. Okei, ei peagi sinna vaatama, kui see teid ei huvita, aga enne teistele oma \”teadmiste\” jagamist võiks ikka üle vaadata!

http://ensib.ee/pangaulekannete-tahtajad-2/%5B/tsitaat%5D
Üle võib vaadata küll, aga see ei tähenda, et mõnikord X põhjusel varem ei kanta. Näiteks septembris laekus mulle heast peast hoopis 5. kuupäeval. Jah, 8. oli laupäev, aga juba viiendal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üle võib vaadata küll, aga see ei tähenda, et mõnikord X põhjusel varem ei kanta. Näiteks septembris laekus mulle heast peast hoopis 5. kuupäeval. Jah, 8. oli laupäev, aga juba viiendal? [/tsitaat]

Sul mingid muud rahad ei tule muidu 5ndal v?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üle võib vaadata küll, aga see ei tähenda, et mõnikord X põhjusel varem ei kanta. Näiteks septembris laekus mulle heast peast hoopis 5. kuupäeval. Jah, 8. oli laupäev, aga juba viiendal? [/tsitaat]

Vähe tõenäoline, aga seda saab ikkagi tagant järgi öelda, et oli selline JUHUS, miks kanti üks päev varem. Enamus siin arutavad, milliste reeglite alusel mis kuupäeval PEAKS tulema ja need on küll täiesti lambist võetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 15:22; 05.10 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, septembris saime 6. ja 7.

Miks?

Sest 8. ja 9. olid L ja P

Veel: kui LISAKS on mõni päev ka riigipüha, siis saab ka varem.Mis küll juhtub, kui saad 1-2 p varem? Oled järgmisel kuul 2 p varem rahatu???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas peretoetus tuleb täna või esmaspäeva?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.