Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas pesete end hommikul või õhtul ja miks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Kas pesete end hommikul või õhtul ja miks?

Postitas:
Kägu

Lõputu arutelu ja lihtsalt ajaviiteks. Kas käite duši all hommikul või õhtul ning miks olete nii otsustanud? Ise käin pigem õhtul, et puhtana linade vahele minna ja et hommikul nii kiire poleks. Samas hommikul saaks duši all käies kohe üles ärgatud ning pea ei jõuaks ka ööga mustemaks minna.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

õhtul.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alati hommikul, sest juuksed just lähevad juba muidu hommikuks mustaks ja koledaks… Hea värskena ja ilusa soenguga tööle minna 🙂

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas õhtul või kui hommikul trenni, siis ilmselgelt peale seda. Ma nii külmavares, et ei suuda kuidagi sundida ennast voodist tõustes duši alla minema 🙂

Teine teema on see, et mulle ei meeldi igapäevaselt juukseid föönitada aga hommikul käies peaks seda tegema.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul kindlasti, ma ei ärka ka korralikult enne kui pesemas käidud.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

100% hommikul. Magame mehega alati kaisus ja paratamatult teki all keha veidi higistab. Hommikune dušš äratab üles, kuigi käin suht kuuma duši all.

Kuidagi räpane tunne on kui õhtul pesta, tahaks juba poole päeva pealt uuesti siis pesema minna.

+8
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

100% hommikul. Magame mehega alati kaisus ja paratamatult teki all keha veidi higistab. Hommikune dušš äratab üles, kuigi käin suht kuuma duši all.

Kuidagi räpane tunne on kui õhtul pesta, tahaks juba poole päeva pealt uuesti siis pesema minna.

aga see räpane tunne ei takista kaisutamist?

+38
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õhtul, hommikul on niigi nii kiire ja varem ärgata ei suuda

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õhtul,sest töö on must ja mustana linade vahele minna ka ei taha. Hommikul on kiire, ei jõua.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul ja õhtul.

+20
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin duši all tavaliselt keset päeva, kui just ei ole mingit eriolukorda, et peab õhtul või kohe hommikul minema. Töötan kodus, harilikult ei pea hommikuti kuskile kiirustama. Pigem on mul väljaskäimisi õhtuti, siis kui normaalsed inimesed tööpäeva lõpetavad.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii ja naa, mõnikord mõlemat, mõnikord päeval – sõltub olukorrast. Pead üldjuhul hommikul, kuid olen seda ka keset ööd pesnud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Õhtul. Pead pesen hommikul vaid siis, kui hiljem kodust lahkun. Tavalisel hommikul küll ei oleks aega veel pead pesta ja seda kuivatada.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul, et ei haiseks töö juures.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul on põhjalik pesu + harjamassaaž.
Õhtul selline kerge pesemine, et oleks mõnus puhaste linade vahele minna

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas õhtul või kui hommikul trenni, siis ilmselgelt peale seda. Ma nii külmavares, et ei suuda kuidagi sundida ennast voodist tõustes duši alla minema 🙂

Teine teema on see, et mulle ei meeldi igapäevaselt juukseid föönitada aga hommikul käies peaks seda tegema.

Siis pole sest treenimisest midagi kasu, kui verevarustus ikka vilets.
Aga miks iga duši all käiguga pead peaks pesema, on mulle arusaamatu.

Käin igal hommikul, sest erinevalt perekooli kägudest on mul hingav nahk ja ma tean, et inimene higistab ka magades. Selleks ei pea läbimärg olema, aga higistab ta küll. See tähendab normaalsed ininesed, mitte perekoolikad.
Teiseks on see mõnus äratus – hea puhtana päevale vastu minna.
Hommikul ei ole kiire, kui mõistlikul ajal magama minna ja paraja varuga ärgata. Kiire tekitatakse endale ise, põhjuseks oskamatus aega planeerida.

+5
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hommikuti. Õhtul juuste pesemisest pole mingit kasu, hommikul juuksed ikka mustad. Ei taha rasvase peaga tööle minna ja ebameeldiv on vaadata inimesi, kellel juuksed rasvased ja krunni pandud.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesen 2-3 korda nädalas duši all + 1 kord saunas, seega ei pese ennast üleni igapäev. Juukseid pesen 2x nädalas, pikad ja paksud juuksed ning kuivavad väga kaua, sama ei lähe kiiresti mustaks. Suvel palavaga, mere äärest tulles või füüsilist tegevust tehes – pesen alati peale seda. Ja kui öösel oled higistanud – siis pesen hommikul.
Hommikuti ja õhtul pesen näo,hambaid, kaela, kaenlaaugud, intiimpiirkonna, õhtul lisaks jalad

+22
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hommikuti ja õhtul pesen näo,hambaid, kaela, kaenlaaugud, intiimpiirkonna, õhtul lisaks jalad

Miks siis mitte juba üleni duši all käia?

+19
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üldiselt käin üle päeva dušši all. Kaisus ei maga. Juuksed lähevad rasvaseks kolmandaks päevaks.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks siis mitte juba üleni duši all käia?

Üks põhjus on, mis ühel eelneval – mul hakkab hommikul dushi alla minnes meeletult külm ja vihkan seda tunnet. Seepärast eelistan õhtul vannis käia, kus saan ennast kohe üleni vette kasta, vastik on kui veepiisad vastu nahka sajavad.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õhtul, sest ei taha mustana voodisse minna. Vahel talvel on mul väga külm, aga ikka ajan end pesema.
Harva pesen hommikuti, aga kui pesen, siis on minek kuskile (arst näiteks).
Juukseid pesen üldjuhul õhtuti, kuid pesen ka harva hommikuti kui vaja.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikul. Trennipäevadel õhtul ka.

Suvepuhkude ajal olin 4 ndl maal ja ei pesnud juukseid, proovisin kas hakkab mingi isepuhastumine ja pärast ei pea enam iga päev pesema, juuksed seisavad puhtana. Isepuhastumine my ass, ikka ühe päevaga rasvased….

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle isepuhastumiseni jõudmiseks on ikka palju aega vaja, peanahk on pidevast pesemisest ära rikutud. Lapsena pesti minul pead 1x nädalas ja väga puhtad juuksed olid, ise rikkusin need ära, kui mugavustega majja kolisime ja pead sageli pesema hakkasin. Nüüd pesen 2x nädalas või kui tunnen, et juuksed on tolmused, olen higistanud jne – siis pesen muidugi rohkem.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin dussi all siis, kui tunnen et olen must. Vahel nii hommikul kui õhtul. Õhtul ei taha mustana puhaste voodiriiete vahele minna. Öösel aga sageli higistan ( ükskõik kui jahe on toas) ja siis tunnen, et enne inimeste sekka minemist peaks jälle pesema. Ise olen väga hea lõhnatajuga ja seetõttu püüan vältida ka seda, et teisi oma lõhnadega ei terroriseeriks.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hommikuti käin peaaegu alati, vaid neil päevadel, kus ma ei kavatsegi kodust lahkuda ja öösel higistanud pole, jääb vahel käimata. Aga pead pesen ma hommikuti väga harva, sest mul on üsna paksud juuksed ja mulle ei meeldi eriti fööniga kuivatada. Pesuvahendeid üldse hommikuti tavaliselt ei kasuta, va. mõnikord intiimpesugeeli. Õhtuti käin lisaks siis, kui soovin pead pesta (tavaliselt paar korda nädalas), siis pesen ka üleni dushigeeliga. Kui on palav päev, käin vastavalt vajadusele suvalisel ajal, näiteks eile töölt tulles.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õhtul. Ei kujuta ette, et päevatolmust ja higist end puhtaks ei pese. Hommikul vastavalt vajadusele. Ja no õhtuti on ka trennid.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Ei kujuta ette, et suudaksin minna magama ilma enne dushiall käimata. Õhtul käin alati ja siis pesen põhjalikumalt, svammi ja dushigeeliga ja ikka pikalt. Hommikul käin ka, aga siis pigem nö astun korra leige vee alt läbi, mingit suurt pesemist/ küürimist ei toimu.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

hommikul käin alati, pead pesen ca 5-päevase intervalliga ja ka ikka hommikul. Ei saa päris ärgatudki ilma.
Õhtul – oleneb. Talvel pesen vaid kergelt, palaval suveajal käin ka vahel 3x päevas dushi all.
Maal olles käin pesemas hoopis enne õhtusööki.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuna juuksed läheb ööga rasvaseks, siis pesu on hommikul

+2
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas pesete end hommikul või õhtul ja miks?