Esileht Ilu ja tervis Kas pesete uue korduvkasutava maski läbi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas pesete uue korduvkasutava maski läbi

Postitas:

või panete otse ette?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 08:04; 27.11 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen otse ette. Aga eks nad soovita ju läbi pesta. Voodipesuga on sama. Lihtsalt ma pole nii korralik ja ilmselt ka tark.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või panete otse ette?

Ei. Ei pese kunagi midagi enne kasutamist läbi.

Tänapäeva materjalid näevad pahatihti peale pesu välja nagu oleks neid 10 aastat juba kantud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna enamikel korduvkasutusega maskidel on mingi tekstiilivärvi vms lõhn natuke juures, siis olen üldiselt pesnud. Ehk siis ma nuusutan uut maski alati ja siis otsustan, kas pesen enne kandmist või ei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või panete otse ette?

Ma panen otsaette.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pesnud, aga peale esimest kasutamiskorda keetsin läbi, et desinfitseerida ja nähes mis värvi see vesi läks, olen edaspidi kõik maskid isegi uuena läbi pesnud/keetnud. Ei olnud kõige odavam mask ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pesnud, aga peale esimest kasutamiskorda keetsin läbi, et desinfitseerida ja nähes mis värvi see vesi läks, olen edaspidi kõik maskid isegi uuena läbi pesnud/keetnud. Ei olnud kõige odavam mask ka.

Kui see saladus ei ole siis mis firma mask see oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 08:04; 27.11 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mustad T-Style maskid ja nende desinfitseerimisvesi oli pärast paari esimest korda üsna värviline, imelikul kombel roosakat tooni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki riideid on tervislikum enne kandmist läbi pesta, mis naha vastas on. Tootmise kemikaalid on natuke sees riides. Aga on ühtemoodi elus kõik mu tuttavad – nii need kes kunagi uusi asju ei pese ja need kes pesevad. Ma ise peseks, ikkagi läbi peab hingama. Nt mingit jopet või saapaid ei pese – need pole naha vastu ka.

Ei. Ei pese kunagi midagi enne kasutamist läbi. Tänapäeva materjalid näevad pahatihti peale pesu välja nagu oleks neid 10 aastat juba kantud.

Õrnpesuga või käsitsi pestes, ülimadalaid tsentsifuugiopöördeid kasutades peaks kõik asjad korda jääma. Liiga kuuma temperatuuri, halva pesupulbri (nt värvilist pesu pestes valgendava pesupulbriga, aga peaks sellisega, kus on Colour kirjas, need ei sisalda pleegitusaineid), suurte tsentrifuugi pööretega, käsitsi kõivasti kuivaks väänates, lähevad riided kiiremini peesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, loomulikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ikka parem seda teha ja paljudel riide/korduvkasutusega maskidel on see soovitus paki peal kirjas. Laod ning õmblustöökojad ei ole puhtad kohad ja kui pole steriilselt pakendatud, siis pole ta 100% puhas. Mitte koroonat ei karda vaid riidevärvijääke ja riidetolmu nt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vahet kas mask või mõni riideese. Enne kandmist pesen läbi, et tekstiilivärvi ja tolmu välja loputada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kas pesete uue korduvkasutava maski läbi