Esileht Kodunurk Kas pesumasinat peaks ka puhastama kuidagi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas pesumasinat peaks ka puhastama kuidagi?

Postitas:

Kalgonit vms vahel ikka kasutan aga kas muud moodi peaks ka masinat puhasta? Vaatan, et seinad natuke nagu limased seal kus pesuvahendi topsid on. Käsitsi küürides paremaks ei läinud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes müüakse kohe spetsiaalset pesumasina puhastamise keemiat (võib olla tead ise mingit öko-varianti ka, mida saab kasutada – mina olen keemia kasutaja). Valad aga masinasse ja paned kõrge temperatuuriga käima. Aga see pesuvahendi sahtel peaks masina küljest ära käima ja nii peaksid saama selle puhtaks küürida. Ära oota kuni asjad limaseks lähevad, lõpuks tekib veel hallitus ka. Väkk. Puhastama peab asju. Ukse tihendid võid ka peale kasutamist kuivaks pühkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:32; 25.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina olen ka üritanud kangutada seda pesuvahendi sahtlit masina küljest lahti. No ei tule noh! Masin on electrolux, pealtlaetav. Manuaali alles ei ole.
Oskab keegi abi anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi manuaal leida internetist näiteks. Või mine küsi poest järgi 🙂 Ma ei taha uskuda, et see sahtel ära ei käi küljest. Mu ema Whirpooli pealtlaetaval igivanal masinal küll käib. Muidugi on see sahtel paras nõmedus, kui pesuloputusainet ei kasuta siis võid pesuvahendi kohe masinasse pesu juurde visata. Pole vaja sahtli puhastamisega vaeva näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:32; 25.04 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on eestlaetav pesumasin. manuaali pole. kauaaega pusisin selle sahtliga. ei saanud lahti. Lõpuks üks kord läks kogemata pesupulber pesuloputusvahendi sahtlisse ja pärast pesu pesemist oli seal vesi alles. ehk siis läks umbe. häda ajab härja kaevu ja ma avastasin seal teist värvi sinise plastlaastu, mida all hoides tuli sahtel ilusti välja ja sai ära loputatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mina olen ka üritanud kangutada seda pesuvahendi sahtlit masina küljest lahti. No ei tule noh! Masin on electrolux, pealtlaetav. Manuaali alles ei ole.
Oskab keegi abi anda?[/tsitaat]

Electroluxil võib sama süsteem olla kui AEG-l – lahtine sahtel tuleb ülespoole tõsta (või allapoole vajutada) ning siis tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orto katlakivieemaldamise vahendiga olen pesumasinale läbipesu teinud. See pole väga hull keemia. Aga pulbrisahtlit peaks eraldi puhastama, seal muud jäägid kui katlakivi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kas pesumasinat peaks ka puhastama kuidagi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.