Esileht Pereelu ja suhted Kas petmisel ja petmisel on vahe?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 118 )

Teema: Kas petmisel ja petmisel on vahe?

Postitas:
Kägu

Kui “kohe kindlasti ei saa”, siis istu seal edasi ja lase ennast peedistada, kuni äi ära sureb, siis loodetavasti suudad minema kõndida? Mehe pool tüüpiline “Jupiteri ja härja juhtum”. Teed nüüd oma mehele selgeks, et teie vahel on kõik läbi (lahutatudki ju!) ja mis sina teed, ei puutu enam ammu temasse. Mida tema teie abielu ajal korda saatis, vat see puutus sinusse ja kui meelest ära läheb, mis põhjusel tema staatus lahutatau on, mingu heitku pilk peeglisse.

Oled ka vist üsna pehmeke, et sellist töötlemist talud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhututvuste puhul on ka see, et nagu teemastki näha, siis ei pruugi asjad üldse välja tulla. Kui asi toimub juhuslikult naisest eemal ja ühekordselt täiesti suvaliste võõraste naistega, kellega enam hiljem ei suhelda, siis on väga lihtne sellist asja pikalt varjata. Pole ju ühtki tõestust ega jälge.

Täpselt. Olen olnud selles sebitava rollis. Tema oli abielus, mina vaba. Väga valmis oli kohe seksima, omal naine ja lapsed kodus. Igasuguseid põhjendusi toodi, küll on naine külm ja ei taha enam seksida jne. Ei, meie vahel ei juhtunud midagi, igaüks läks oma teed, aga mõnega ikka näkkab.

Ka pikaajalised armukesesuhted ei tule välja, kui võimalikult vähe inimesi sellest teab ja avalikult ei liiguta. Rääkimata siis ühekordsetest ups-idest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee enda eluga, mida tahad, aga uut tutvust sinna suhtemöllu ei segaks.

Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad? Kirjutasin ju täitsa selgelt, et ei ole oma suhet avalikustanud. Kindlasti pole mul plaani oma austajat oma koju tuua, pereüritustele kutsuda ega muud taolist.

Ja selle vastu ma ju ei saa, et eksmees uue olemasolu välja nuhkis. Elu on ka liiga lühike selleks, et oma elu täiesti elamata jätta ja loobuda kõigest sellest, millest mul tegelikult juba mitu viimast aastat väga palju puudust olen tundnud – lähedusest, armastusest, hoolimisest.

Jään sama arvamuse juurde.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamuse inimeste jaoks on tõesti petmisel ja petmisel vahe. Aga kus täpselt, see sõltub juba suhtumisest. minu jaoks on nö kõige väiksem kuritegu ühekordne juhusuhe, mis kuskil peomöllus juhtus. Aga see tõesti ühekordne, kord elus juhtub. Pikemaajaline armuke on hullem, sest siin on juba tugevam side ja mingid emotsioonid mängus. Ja kõige hullemad on need tüübid, kes pidevalt erinevaid juhusuhteid harrastavad. nii nagu sinu mees.

Aga antud juhul sinu puhul ei saa küll mingist petmisest üldse rääkida, sina oled lahutatud vaba naine ja oma eksmeest sa petnud ei ole.

Küll aga ei ole ma kindel, et sa oma praegust uut kaaslast ei peta. kas ta teab, mis olukorras sa oled, et eksmehega koos elad ning eksmees armukade on?

Tee enda eluga, mida tahad, aga uut tutvust sinna suhtemöllu ei segaks.

Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad? Kirjutasin ju täitsa selgelt, et ei ole oma suhet avalikustanud. Kindlasti pole mul plaani oma austajat oma koju tuua, pereüritustele kutsuda ega muud taolist.

Ega siis avalikustamine ometi inimest suhtemöllu sega! Suhtemöllu segab juba see, et su eksmees armukadedusstseene korraldab. On su uus kaaslane selleks valmis, et su armukade eksmees tema juurde räuskama tuleb? On valmis ja lepib, kui nii juhtub? Ja kui see uus kaaslane tahab ikka pärissuhet, püsisuhet, siis on sinu poolt tema petmine ka see, et tead juba ette, et ei kavatsegi temast pärissuhet teha ja teda pereüritustele tuua. kui ta ainult seksi peal väljas, siis muidugi pole oluline suguvõsale tutvustamine. Aga kui tema midagi tõsisemat tahab, siis käitud sa uue kaaslase suhtes inetult. igal juhul ka lihtsalt sekssuhtena on partneri suhtes nõme salaja mingeid nurgataguseid mööda hiilimine, et jumala pärast armukade eksmees teada ei saaks. Lõpeta see eksmehe plutitamine ära, kui uut suhet tahad. Alusta eraldi ja iseseisvalt, mitte ära sõltu eksmehest ja tema arvamusest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtume kord paari nädala tagant. Käime söömas, veedame mõnusalt aega. Ja oleme natukene ka füüsilist lähedust jaganud.

Kas see tähendab lihtsalt kallistamist või suisa seksi?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see põhjus küll on miks ära kolida ei saa? Eks ikka mugavus. Pigem elada pidevalt toksilises õhkkonnas ühes majas, kui üksinda väiksemas korteris.

Kelle majas elad, selle laulu laulad (loe hooldad tema isa). Ilmselt on TA vaene, et majast lahkuda ja endale üürikorter leida.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle majas elad, selle laulu laulad (loe hooldad tema isa). Ilmselt on TA vaene, et majast lahkuda ja endale üürikorter leida.

No ma ei tea, eks teemalgataja peab kommenteerima, aga arvestades, et ta räägib nende lastest ja lastelastest, võiks nende abiellumise aeg jääda nii 30 aasta kaugusesse aega. Ja tol ajal pigem ei tehtud varalahususe lepingut. Minu abiellumisest on 28 aastat möödas ja mina abielludes isegi ei teadnud, et mingi varalahusus võimalik on. Seega loogiliselt võttes on see maja pigem nende ühisvara ning päriselt lahku kolimiseks peaksid nad hoopiski maja müüma ja kumbki eraldi kinnisvara ostma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtume kord paari nädala tagant. Käime söömas, veedame mõnusalt aega. Ja oleme natukene ka füüsilist lähedust jaganud.

Kas see tähendab lihtsalt kallistamist või suisa seksi?

Veider urgitesime? Mis see sinu asi on või teemasse puutub? Vahet ei ole nagu väga ju?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan loost nii aru, lahutasite, aga maja kuulub mehele ja sa elad seal edasi, sest mees lubab sul seal elada. Sul ei ole kuhugi minna, sest muidu oleks kohe läinud või lahutusega vähemalt oleks maja tulnud maha müüa kui see oli teil võrdses omandis. Ei kujuta ette lahutust ja kinnisvara jääb ühiseks, teine võib oma osale võtta hüpoteeke peale jne.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see tähendab lihtsalt kallistamist või suisa seksi?

Tundub, et mees on teema ka välja nuhkinud ja nüüd tahab siin hirmsasti teada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta vist mõtleski seda, et uue suhte jaoks ei ole see olukord aus, et teda varjatakse ja kuskil põranda all hoitakse, kuigi sa peaks nagu vaba naine ju olema. Milleks talle jama mingi eksmehega.

Ma ei hoiagi põranda all. Me käime koos nii kinos, teatris kui ka spaas. Selles mõttes ma teda ei varja. Küll aga ei kuuluta seda kuskil kõva häälega, et temaga suhtlen. Ammugi ei vii teda oma koju ega tutvusta lastele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoor saab hoora palga!

Ju sa mõtlesid seda meest sellega, sest tema hooras abielus olles lõtvadega ringi ju.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta vist mõtleski seda, et uue suhte jaoks ei ole see olukord aus, et teda varjatakse ja kuskil põranda all hoitakse, kuigi sa peaks nagu vaba naine ju olema. Milleks talle jama mingi eksmehega.

Ma ei hoiagi põranda all. Me käime koos nii kinos, teatris kui ka spaas. Selles mõttes ma teda ei varja. Küll aga ei kuuluta seda kuskil kõva häälega, et temaga suhtlen. Ammugi ei vii teda oma koju ega tutvusta lastele.

Aga kas maja on ühisvara? Ja miks sa hooldad eksäia?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutad, et oled keerulises olukorras? Kes selles süüdi on peale sinu? Mees tühjendas ennast suvaliste peal ning tänautäheks hooldad sa ta isa, kes see isa sulle on või miks sa seal majas veel teenindaja oled?

Mehe isa on minu laste vanaisa. Ta on väga hea inimene. Tegelenud palju meie lastega ja meie peret aidanud. Oleme alati väga hästi läbi saanud. Ta on emotsionaalselt lähedane mulle. Elas meiega ühe katuse all veel enne seda, kui insuldi sai ja voodisse jäi. Mehe töö on selline, et on sageli ja pikalt kodust ära, aga isa vajab igapäevast hooldust. See on küll raske, aga seni, kuni hakkama saan, olen valmis seda tegema. Mees ise hooldab mõistagi ka.

Lihtsalt inimlikus plaanis soovin teda aidata, mitte vanadekodusse panna.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana sa oled? Üle 50? Kirjutad et mees arvab et petad nii lapsi ja lapselapsi. Seega on su lapsed juba suured ja sa ei julge astuda sammu, et eraldi elama asuda. Üür on kallis ja oma elasime ostuks raha pole. Maja kus elate on mehe nimel?

Palun ära hakka jälle perekooli stereotüüpe loopima.

Ei, maja ei ole ainult mehe nimel! Ei, ma ei ole vaene kirikurott! Ei, ma ei sõltu mehe palgast! Mul on isiklik kinnisvara olemas. Isegi mitu! Samuti on oma sissetulek ja korralikud säästud ning investeeringud.

See teema ei puuduta mitte kuidagi raha, kinnisvara ega üksinda hakkamasaamist. Palun seda enam mitte teemaks võtta. Teemapüstituse kese on mujal.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, ei saa aru praegu. Tema pettis siis, kui olite abielus, aga sina ju oled uues suhtes, kui olete lahutatud. Mis petmisest sinu puhul mees räägib?

Ta mõtleb seda, et kui ma näiteks nädalalõppu kodus ei veeda ja lapsed on uurinud, kus ma olen. Siis olen tõesti hädavalet kasutanud ning öelnud, et tööasjus vmt.

Selle peale mees ütlebki, et nojah, mulle võid ju valetada, aga kas sul ei ole häbi lastele valetada. Samas tõesti, kui tema mind pettis, siis ta otsesõnu meile ei valetanud. Ütles, millisele üritusele läheb. Lihtsalt jättis rääkimata, millega ta seal nendel üritustel lisaks tegeles…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiri ise on aga kirjutatud mehe poolt. Reedab see, kuidas ta ennast naisena kirjeldab. Nii saab ainult külm tundetu mees kirjutada oma väljamõeldud lugu.

Mäh?

Muidugi on tegu naise kirjutisega. Kus sa seda külmust näed?

See tegelane karjub igas teemas: “Mehe kirjutatud tekst!”. Ei teagi, mis häire tal on!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutad, et oled keerulises olukorras? Kes selles süüdi on peale sinu? Mees tühjendas ennast suvaliste peal ning tänautäheks hooldad sa ta isa, kes see isa sulle on või miks sa seal majas veel teenindaja oled?

Mehe isa on minu laste vanaisa. Ta on väga hea inimene. Tegelenud palju meie lastega ja meie peret aidanud. Oleme alati väga hästi läbi saanud. Ta on emotsionaalselt lähedane mulle. Elas meiega ühe katuse all veel enne seda, kui insuldi sai ja voodisse jäi. Mehe töö on selline, et on sageli ja pikalt kodust ära, aga isa vajab igapäevast hooldust. See on küll raske, aga seni, kuni hakkama saan, olen valmis seda tegema. Mees ise hooldab mõistagi ka.

Lihtsalt inimlikus plaanis soovin teda aidata, mitte vanadekodusse panna.

“Mehe töö, mees ka hoolab”

Ee, ta ei ole ju enam su mees?! Vaid laste ise ja eksmees…

 

Ma kahtlustan, et sa ise tõesti oled pehmeke ja lased ennast ära kasutada ja endaga manipuleerida.

Ilmselt selle petmise jutuga tahab eksabikaasa sinus asjatut süütunnet tekitada. Kui sind see ei häirik sind, poleks sa ka teemat teinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta mõtleb seda, et kui ma näiteks nädalalõppu kodus ei veeda ja lapsed on uurinud, kus ma olen. Siis olen tõesti hädavalet kasutanud ning öelnud, et tööasjus vmt.

Miks lastele valetama peab? Kas nad arvavad, et te eksmehega olete koos veel? Kuidas magamine korraldatud kui mees on kohapeal?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe töö on selline, et on sageli ja pikalt kodust ära, aga isa vajab igapäevast hooldust. See on küll raske, aga seni, kuni hakkama saan, olen valmis seda tegema. Mees ise hooldab mõistagi ka.

Siis mees kolib välja ja elab mujal (ainult siis ööbib majas, kui sina oled ära ja laste/äia juures vaja olla. Miks te vara jaganud pole, miks te endiselt seal koos elate?
Äi küll selle põhjuseks pole, teda ju saaks ilusti eraldi elades edasi hooldada.
Ei saa aru, mis nõu sa siit ootad. Vara ära jagada ja eraldi elama!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui see uus kaaslane tahab ikka pärissuhet, püsisuhet, siis on sinu poolt tema petmine ka see, et tead juba ette, et ei kavatsegi temast pärissuhet teha ja teda pereüritustele tuua. kui ta ainult seksi peal väljas, siis muidugi pole oluline suguvõsale tutvustamine. Aga kui tema midagi tõsisemat tahab, siis käitud sa uue kaaslase suhtes inetult. igal juhul ka lihtsalt sekssuhtena on partneri suhtes nõme salaja mingeid nurgataguseid mööda hiilimine, et jumala pärast armukade eksmees teada ei saaks. Lõpeta see eksmehe plutitamine ära, kui uut suhet tahad. Alusta eraldi ja iseseisvalt, mitte ära sõltu eksmehest ja tema arvamusest.

Me tegelikult ei ole defineerinud oma suhet. Võtame vabalt. Saame kokku, kui viitsime. Veedame koos aega, aga ei ole kokku leppinud, et oleme nüüd päris paar. Ja ausõna, mulle see sobib! Mitte et ma ei tahaks päris suhet. Tahan, ja väga! Aga mitte praegu ja pole kindel, et kas just selle mehega. Mitte, et sel mehel midagi viga oleks, aga seda päris tunnet ei ole (veel?) tekkinud. Lihtsalt hea on koos. Hea on, kui keegi hoolib, hoiab ja hellitab.  Päris tunnet pole tekkinud ilmselt just selle pärast, et olen ikka veel eelmisest suhtest katki. Tean, et nõme, aga nii on! Meil oli pikk kooselu ja seetõttu võtab kõik rohkem aega.

Samuti on tohutu takistus selles osas, et pärast juhtunut on mul väga raske usaldada mehi. Mul on tunne, et kõik valetavad ja petavad. Seda muidugi taob mulle eksabikaasa ka koguaeg pähe, et ma olen kohutavalt naiivne, kui arvan, et teised mehed ei peta. Tema väljavahetamine kellegi uue vastu, et aitavat “minu probleemi” lahendada, sest järgmine mees ju petab ka… Ja kindlasti peab ka armukest. Jah, saan aru, et see on manipulatsioon. Aga, vist olen liiga palju perekooli lugenud ja mingi pildi ka siit kokku pannud ja mõistnud, et ilmselt mu eksabikaasa jutt väga vale polegi…

Austaja võtab samamoodi vabalt. Seega, ma ei peta teda, ei ole andnud asjatuid lootusi. Põgusalt olen talle ka rääkinud oma eksmehe käitumisest ja meie olukorrast. Seega, ta teab, millesse on end mässinud. Aga täitsa vabatahtlikult suhtleb minuga edasi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tegelane karjub igas teemas: “Mehe kirjutatud tekst!”. Ei teagi, mis häire tal on!

See on ilmselt kasutaja Tervist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan loost nii aru, lahutasite, aga maja kuulub mehele ja sa elad seal edasi, sest mees lubab sul seal elada. Sul ei ole kuhugi minna, sest muidu oleks kohe läinud või lahutusega vähemalt oleks maja tulnud maha müüa kui see oli teil võrdses omandis. Ei kujuta ette lahutust ja kinnisvara jääb ühiseks, teine võib oma osale võtta hüpoteeke peale jne.

Saad valesti aru.

Hüpoteegid ei puutu ka asjasse, kuna ühtegi pangalaenu meil ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis avalikustamine ometi inimest suhtemöllu sega! Suhtemöllu segab juba see, et su eksmees armukadedusstseene korraldab. On su uus kaaslane selleks valmis, et su armukade eksmees tema juurde räuskama tuleb? On valmis ja lepib, kui nii juhtub? Ja kui see uus kaaslane tahab ikka pärissuhet, püsisuhet, siis on sinu poolt tema petmine ka see, et tead juba ette, et ei kavatsegi temast pärissuhet teha ja teda pereüritustele tuua. kui ta ainult seksi peal väljas, siis muidugi pole oluline suguvõsale tutvustamine. Aga kui tema midagi tõsisemat tahab, siis käitud sa uue kaaslase suhtes inetult. igal juhul ka lihtsalt sekssuhtena on partneri suhtes nõme salaja mingeid nurgataguseid mööda hiilimine, et jumala pärast armukade eksmees teada ei saaks. Lõpeta see eksmehe plutitamine ära, kui uut suhet tahad. Alusta eraldi ja iseseisvalt, mitte ära sõltu eksmehest ja tema arvamusest.

Jah, umbes seda ma mõtlesin, aga mitte selle varjundiga, et armukade eksmees on süüdi oma armukadedusega. On väga palju mehi, keda ei häiri mehe olemasolu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks lastele valetama peab? Kas nad arvavad, et te eksmehega olete koos veel? Kuidas magamine korraldatud kui mees on kohapeal?

Lapsed elavad eraldi. Teavad, et oleme lahus.

Me ei maga ühes voodis. Elame eraldi korrustel. Üksteisega eriti kokku ei puutu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei maga ühes voodis. Elame eraldi korrustel. Üksteisega eriti kokku ei puutu.

Ma ei kujuta ette, kuidas nii saab. Mul on olnud ühikas boksinaabreid ja no nende seas on olnud selliseid, kellega üldse ei taha kokku puutuda. Sama hästi võiks lihtsalt lahutada ja edasi panna vahel. Milleks peab eraldi korrustele kolima, dsiizus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ma eeldan, et olenemata petmisest on ikka ühine ajalugu ja peale petmise on ikka sinu inimene. Vaata või Shakira ja Pique draamat… Shakira tundus vahepeal väga armukade, ometi petetud ja ämm ka teadis pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, umbes seda ma mõtlesin, aga mitte selle varjundiga, et armukade eksmees on süüdi oma armukadedusega. On väga palju mehi, keda ei häiri mehe olemasolu.

No hästi. Mehe olemasolu ei häiri. Aga see, et sa lastele valetad? Miks sa ometi seda teed? Miks on vaja lastele valetada? Mis saaks, kui nad teada saaksid, et sul on keegi? Seda nad ikka tead, et sa nende isaga enam koos ei ole, lahutatud oled?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No hästi. Mehe olemasolu ei häiri. Aga see, et sa lastele valetad? Miks sa ometi seda teed? Miks on vaja lastele valetada? Mis saaks, kui nad teada saaksid, et sul on keegi? Seda nad ikka tead, et sa nende isaga enam koos ei ole, lahutatud oled?

Ma ei ole TA, aga igast tutvusest ei pea küll lastele ette kandma.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hüpoteegid ei puutu ka asjasse, kuna ühtegi pangalaenu meil ei ole.

Mul ka ei ole, hüpoteegi saab ikka seada ja laenu peale võtta. Mul on üldse tühi hüpoteek peal, juhuks kui vaja väärtpaberitega kiireid tehinguid teha, saab kiirelt laenu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas petmisel ja petmisel on vahe?